Sekretna magia

Prawdziwe zaklęcia magiczne, rytuały oraz eliksiry na miłość, szczęście, pieniądze, a także uzdrowienie ciała i umysłu

  • ISBN: 978-83-8171-281-1;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Czy wiesz, że masz w sobie ukryte magiczne talenty?

W byciu wiedźmą nie chodzi o wykonywanie magicznych sztuczek, specyficzny styl ubierania się czy bycie właścicielem czarnego kota. Praktykowanie magii daje moc uzdrawiania, zmiany swego życia i spełniania marzeń. W tej książce Autorka, pochodząca z długiej linii kubańskich wiedźm uzdrowicielek, pokieruje Cię w podróży do stania się wiedźmą i pomoże połączyć się z drzemiącą w Tobie magią. Wytłumaczy, jak porzucić to, co niepotrzebne, wyzwolić autentyczne „ja” oraz stać się ucieleśnieniem prawdy. Poznasz również wróżby, symbole, czary oraz prawdziwe zaklęcia magiczne dla początkujących (i nie tylko), które działają!

Różnica między białą a czarną magią – uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania

Zdaniem Autorki w każdej z nas drzemie magia, nawet jeśli do tej pory w nią nie wierzyłaś. Stanowi ona część Ciebie oraz to, kim jesteś. Dzięki tej książce dowiesz się w jaki sposób ją obudzić! Uzyskasz odpowiedź na podstawowe pytania, np. jaka jest różnica między białą magią a czarną, czy istnieją różne rodzaje wiedźm, czy czarnoksięstwo jest bezpieczne, w jaki sposób pełnia Księżyca wpływa na zaklęcia i które z nich mają największą moc właśnie w tej fazie? W jaki sposób działają prawdziwe eliksiry i zaklęcia? Odkryjesz również skuteczne techniki, dzięki którym nie tylko odzyskasz swoją moc, ale także ją wzmocnisz.

Prawdziwe zaklęcia magiczne dla początkujących i nie tylko

Korzystając z opisanych w książce praktyk medytacyjnych, ziół, kadzideł, olejków eterycznych czy kryształów (np. siatek kryształowych), będziesz w stanie samodzielnie sporządzić mikstury i prawdziwe eliksiry,  stworzyć talizmany i amulety. Przede wszystkim jednak poznasz prawdziwe zaklęcia magiczne i rytuały. Pomogą Ci one odrzucić negatywną energię, przyciągnąć miłość i szczęście, uleczyć złamane serce czy wypędzić chorobę. Każdy adept magii, również ten zaawansowany w sztuce magicznej, znajdzie tu wyjątkowe porady i praktyki, które pozwolą mu rozwinąć swoje umiejętności.

Wypróbuj skuteczne rytuały i czary na miłość

Wiemy, że miłości nie można wymusić, nie powinniśmy więc parać się magią, która ma sprawić, że druga osoba się w nas zakocha. Warto jednak sprawdzić zaklęcie z użyciem liścia laurowego, które rozpali istniejące już uczucie. Pomoże także ponownie rozgrzać miłość i pasję w związkach, które potrzebują uleczenia.

Potrzebujesz:
– czerwonej świecy
– dowolnego miłosnego olejku, na przykład z rozmarynu
– 4 liści laurowych
– niewielkiej, ognioodpornej miski

Co należy zrobić:
– Namaść świecę, rozsmarowując na niej olejek miłosny z góry do dołu. Zapal ją.
– Usiądź w ciszy naprzeciw świecy i wpatrz się uważnie w płomień. Oczyść umysł ze wszystkiego, myśl tylko o swojej ukochanej osobie. Przypomnij sobie momenty, w których oboje byliście najszczęśliwsi i pełni namiętności. Spróbuj wzniecić tę energię w przestrzeni.
– Weź liść laurowy i prześlij do niego te potężne myśli, po czym potrzymaj go w ogniu. Włóż go do miski, gdy się zapali. Powtórz proces trzykrotnie, począwszy od wpatrywania się w płomień.

Z zaczarowanych kart tej książki dowiesz się jak:

– rzucać prawdziwe zaklęcia magiczne i rytuały ochronne, przyciągające miłość, uzdrawiające, rozwijające parapsychologiczne zdolności i wiele innych,
– tworzyć skuteczne amulety i talizmany oraz prawdziwe eliksiry na złamane serce, zdejmowanie klątw i ułatwiające medytacje,
– wykorzystywać symbole takie jak białe kwiaty, świece czy kamienie rzeczna,
– pracować z kryształami, kadzidłami, ziołami, olejkami eterycznymi, uziemieniem czy centrowaniem,
– wzmocnić swoją energię, pracując z Księgą Cieni,
– zaprojektować ołtarz i dekorować go zgodnie z porami roku lub przeznaczeniem,
– wykorzystać fazy Księżyca, które mogą znacząco wpływać na zaklęcia lub inne magiczne praktyki,
– nawiązać kontakt z Matką Ziemią oraz swoimi przodkami, aby połączyć się z ich mądrością.

Obudź w sobie magię!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ