Koktajle dla czarownic

70 nasyconych potężną magią napojów, które wzmocnią twoje czary miłosne, ochronne, uzdrawiające, zaklęcia bogactwa i wiele innych

  • ISBN: 978-83-8301-664-1 ;
  • Cena katalogowa: 74.70 zł;
  • Ilość stron: 250;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
10
0

Magiczne eliksiry i napoje – wyjątkowa magia dla współczesnej czarownicy

Symbole Tarota, astrologia, słoiki z zaklęciami, kryształy, zioła czy magia księżyca… Bez wątpienia współczesne czarownice szukają dziś nowych sposobów na pogłębienie swojej magicznej praktyki. A zaczarowane koktajle i magiczne eliksiry stanowią klucz do tajemniczych drzwi, łącząc starożytne rytuały z nowoczesną sztuką miksologii. Historia czarów obfituje w przykłady wykorzystania naparów do celów rytualnych. Od toników z esencji róż, przez wina ofiarowane bóstwom, po nalewki kreujące silne więzi komunikacyjne… Alkohol od zawsze był komponentem magicznych praktyk.

Odkryj 70 przepisów na magiczne eliksiry i napoje, które wzmocnią twoją praktykę

Dlatego ta wyjątkowa księga, zawierająca 70 przepisów na alkoholowe koktajle, stworzona została z myślą o tych wiedźmach, które pragną celebracji białej magii, zaklęć i rytuałów poprzez stworzenie magicznych napojów, które wzmocnią ich praktykę. Dzięki tej książce – korzystając z podstawowych technik barmańskich – nauczysz się, jak nasycać zioła i kryształy różnymi alkoholami. Po to, by stworzyć drinki wzmacniające zaklęcia ochronne, uzdrawiające, zapewniające bogactwo, odkryjesz przepis na eliksir miłości i wiele innych czarów.

Połącz magię koktajli z Tarotem, energią księżyca i kryształami

Książka dzieli się na dwie części. W pierwszej odkryjesz podstawy tworzenia zaczarowanych koktajli i magicznych eliksirów. Druga zaś oferuje ci przepisy zorganizowane według pór roku, Zodiaku, planet i kart z symbolami Tarota. Od Wenus Spritzer, wzmacniającego miłość i odwagę, po Jaśminowego Łucznika, inspirującego do filozoficznej refleksji… Każdy przepis to podróż przez kosmos magicznych możliwości. Książka dostarczy ci inspiracji do celebrowania i pogłębiania magicznej praktyki. Jesienne napoje odzwierciedlają refleksyjne energie. Zimowe – zachęcają do introspekcji, wiosenne – budzą do życia nowe początki, a letnie – celebrują rozwój i relacje. Przekonasz się, że każdy sezon przynosi unikalne składniki i energie, które możesz wkomponować w swoją praktykę dzięki przepisom z tej książki.

Szukasz przepisu na eliksir miłości lub czar ochronny? Znajdziesz je w tej książce!

Koktajle dla czarownic to więcej niż przewodnik po alkoholowych napojach. To książka, która pozwoli ci odkryć fascynujący związek między czarami a koktajlami, ukazując magiczne właściwości alkoholi i sposoby ich łączenia. Każdy przepis to okazja do odblokowania pełnego potencjału magicznych praktyk, od manifestacji dobrobytu finansowego po czerpanie energii księżyca. Znajdziesz tu zaklęcia na każdą okazję, takie jak zaklęcie ochronne Zaklęty liść na jesień, Oczyszczająca Kropla Cytryny na zimę, czy pobudzający czar Zaklęte jajo na wiosnę. Wypróbuj przepis na Eliksir Miłosny nr 10, który doskonale sprawdzi się latem. W tej księdze znajdziesz koktajl na każdą magiczną potrzebę. Przepisy te są bramą do świata, w którym każdy składnik, każdy rytuał i każdy łyk mają swoje głębokie, magiczne znaczenie.

To książka zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych czarownic

Książka jest pozycją, która z pewnością zaintryguje i zainspiruje współczesne czarownice do eksploracji bogatego świata magicznych napojów. Nie tylko wprowadza w praktyki wykorzystujące alkohol jako narzędzie magiczne, ale również uczy, jak każdy element zioła, kryształu czy alkoholu może przyczynić się do głębszego zrozumienia własnej praktyki czarów. Zaprojektowana, by służyć zarówno początkującym, jak i zaawansowanym wiedźmom, książka jest mostem łączącym starożytne tradycje z nowoczesnymi metodami. Oferuje czytelnikowi nie tylko przepisy, ale również głęboki wgląd w to, jak natura, astrologia i intencje mogą harmonijnie współgrać w tworzeniu potężnych, magicznych koktajli i eliksirów.

Koktajle dla czarownic – połączenie z uniwersalną magią

Zanurz się w magicznym świecie Koktajli dla czarownic. Niech każdy przepis stanie się czarodziejskim kluczem, który otworzy przed tobą drzwi do głębszego połączenia z uniwersalną magią, otaczającym światem i samym sobą. Czekają na ciebie niesamowite odkrycia i magiczne chwile. Niech ten przewodnik będzie twoim towarzyszem w podróży przez tajemnicze zakamarki białej magii i miksologii. To nie tylko książka – to brama do nieograniczonych możliwości magicznej praktyki.

Magiczne eliksiry dla współczesnej czarownicy

  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ