Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. Poznaj prawdę zapisana w Kronikach Akaszy

  • ISBN: 978-83-8171-298-9;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

Wcielenia duszy czyli samodoskonalenie się

U podłoża wielu religii leży wiara w to, że dusza jest wieczna. Nic więc dziwnego, że reinkarnacja, będąca wędrówką dusz poprzez różne wcielenia budzi nasze zainteresowanie od setek tysięcy lat. Podróż, którą odbywa nie jest bezcelowa, jej zadaniem jest samodoskonalenie się, które wzbogaca ją o nowe doświadczenia zebrane w trakcie tej wyprawy. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym co dzieje się z duszą po śmierci, jak stara jest Twoja dusza oraz jakie były jej poprzednie wcielenia? Teraz pojawiła się unikalna szansa, na to byś poznał jej dzieje! Kiedyś można to było zrobić za pomocą regresji hipnotycznej, dziś z pomocą przychodzą nam wyjątkowe kroniki – Kroniki Akaszy.

Reinkarnacja – jak poznać swoje poprzednie wcielenia?

Kroniki Akaszy istnieją równolegle z nami jako istotami ludzkimi, poza światem materialnym, w wymiarze wibracyjnym. Jest to archiwum energetyczne, w którym odnotowane są wędrówki każdej duszy poprzez przestrzeń i czas. Zawierają oparte na doświadczeniach „ciało mądrości”, które obejmuje wszystko, cokolwiek każdy pomyślał i zrobił w ciągu swego istnienia. Ujawniają również jej przyszłe możliwości, wskutek czego mogą mieć kluczowe znaczenie dla teraźniejszości oraz Twojego rozwoju duchowego.

Odczytaj przekazy duszy

Kroniki Akaszy dostępne były zawsze, jednak dostęp ten mieli tylko święci, mistycy oraz osoby o rozwiniętej świadomości duchowej. Dziś, po wielu latach dostęp do tej skarbnicy wiedzy duchowej masz również i Ty! Z pomocą tego wyjątkowego poradnika odczytasz swoje Kroniki Akaszy. Dzięki nim nawiążesz bezpośredni kontakt ze swoją wieczną świadomością, dowiesz się jaki jest wiek Twojej duszy oraz uzyskasz odpowiedź dotyczącą poprzednich wcieleń. Otrzymane informacje posłużą Ci jako nieskończone zasoby do osobistego rozwoju i umacniania swojej duchowości. Staniesz się tym, kim naprawdę chciałbyś być. Będziesz cieszyć się nadzwyczajnymi relacjami ze wszystkimi, których spotykasz na swej drodze, uzyskasz świadomość jedności z każdym stworzeniem i ujrzysz nieograniczoną, wieczną iskrę, istniejącą w sercu każdej żywej istoty. Dzięki zrozumieniu swojego prawdziwego celu, uodpornisz się na życiowe trudności i niepowodzenia. Już dziś możesz zrozumieć pięć filarów świadomości (inkarnacja, władza, dyscyplina, odpowiedzialność, zaangażowanie) i zacząć wieść niezwykle satysfakcjonujące życie.

Poznaj prawdę o sobie z Kronik Akaszy

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ