Negatywne wpływy energetyczne

Eliminacja szkodliwych relacji, wzorców, myśli i emocji dzięki nowym osiągnięciom fizyki kwantowej

  • ISBN: 978-83-8171-422-8;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Obciążenia karmiczne – zobacz jaki wpływ mają na Twoje życie!

Zmieniłeś swoją postawę, myślenie i działanie, a mimo to wokół Ciebie nadal dzieją się rzeczy, negatywnie wpływające na Twoje życie? Problemy w relacjach z najbliższymi, w pracy, kłopoty ze zdrowiem? Fizyka kwantowa pokazuje, że informacja energetyczna nie ginie! Często przekazywana jest i zachowywana przez pokolenia w formie obciążeń karmicznych, jako nieświadome wzorce, programy, myśli, emocje i uczucia. Udowodniono, że to, co kiedyś zostało dane jako obietnica „na zawsze”, osąd lub przekleństwo, nadal ma moc i do dziś wpływa na Twoją osobowość i życiową ścieżkę. Takie zewnętrzne wpływy energetyczne mogą działać jak program sabotujący, wpływając nie tylko na Twoje szczęście i relacje, ale również nieskuteczność terapii lub środków medycznych. Odkryj jak dzięki prostym technikom takim jak prawo rezonansu, rezonans magnetyczny serca, medytacje czy odblokowanie energii w czakrach odciąć się od negatywnych wpływów energetycznych!

Negatywne wpływy energetyczne i skuteczne sposoby na ochronę

Claus Walter to twórca innowacyjnego Coachingu Rezonansu Serca® (HRC). W swojej książce analizuje i wyjaśnia niektóre z bardzo starych wzorców i programów, które nas dominują. Jego zdaniem rozwój naszej osobowości i potencjału jest możliwy jedynie wtedy, gdy zostaną usunięte obciążenia karmiczne z poprzednich pokoleń. Teraz przekazuje Ci narzędzie do pracy neutralizacyjnej, za pomocą której uwolnisz się od negatywnych wpływów energetycznych. Wykorzystasz do tego praktyczne techniki i terapie takie jak prawo rezonansu, prawo przyciągania, medytacje (np. medytacja ochronna) i wiele innych.

Uzdrawianie rezonansowe energią serca – pokonaj obce energie, wampiry energetyczne, obciążenia karmiczne

Obce energie, takie jak obciążenia karmiczne i astralne, podczepienia duchowe, energie różnorakich elementali czy wampiry energetyczne, wywierają decydujący wpływ na Twoje myśli, uczucia oraz działania. Te natomiast są przyczepione do pola rezonansowego Twojego serca lub „zagnieżdżone” w Tobie samym. Dzięki tej książce dowiesz się nie tylko czym jest prawo rezonansu, ale odkryjesz również pojęcie rezonansu magnetycznego serca. Poznasz zasady ich działania, metody neutralizowania pola rezonansowego serca, a także sposoby redukowania negatywnych zdarzeń, których już doznałeś. Ponadto przekonasz się, jak istotne dla wszystkich organizmów są powiązania, które wynikają z Pięciu Praw Natury.

Odblokuj energię w czakrach i rozpocznij pracę z energią swojego ciała

Autor porusza również zagadnienia z zakresu psychosomatyki (język ciała i przyczyny pojawiania się w nim objawów somatycznych). Omawia także opracowaną przez siebie metodę pracy z ciałem (pracę z przepływem energetycznym). Podpowiada, w jaki sposób odblokować energię w poszczególnych czakrach, czy jak połączyć się z czakrą serca. Podjęcie tych kroków nie tylko ułatwi Ci oderwanie się od negatywnych energii, poznanie swoich emocji, osiągnięcie szczęścia i poprawę relacji,  ale przede wszystkim usprawni także przebieg procesu transformacji pamięci komórkowej Twojego organizmu.

Uwolnij się od obciążających Cię negatywnych energii!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ