Duchowy przekaz Plejadian

Jak przejść do piątego wymiaru, by podnieść swoje wibracje i rozwinąć duchową świadomość wykorzystując techniki channelingu

  • ISBN: 978-83-8171-687-1;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Anielscy przewodnicy informują, że Ty i wszechświat to duchowa jedność!

Zapewne wiesz, że twój świat nie jest jedynym we wszechświecie. A najnowsze odkrycia naukowe tylko to potwierdzają. Istnieją anielscy przewodnicy, którzy podpowiadają jak podnieść poziom swoich wibracji i przenieść się do piątego wymiaru. Co i tak podświadomie oraz na poziomie duchowym już od dawna wiedziałeś. Gdzieś tam, na innej planecie, w innym wymiarze istnieją byty o wyższym poziomie świadomości czy duchowości, które próbują się z tobą kontaktować. Kim są te istoty? Co chcą ci przekazać? Jaką wiadomość zawierają ich przekazy? W tej książce, oprócz odpowiedzi na te pytania, znajdziesz również techniki uzdrawiania duchowego. A także terapie i ćwiczenia oparte na medytacjach i modlitwie. Pomogą ci one w rozwoju duchowym, pogłębieniu intuicji i parapsychologicznych zdolności. Otworzą duszę na anielski przekaz miłości, który odmieni twoje spojrzenie na otaczający cię świat. Poznasz też znaczenie channelingu jako jednej z form kontaktu świetlistych istot, czyli opiekuńczych aniołów z wybrańcami na Ziemi.

Czy Plejadianie to dobre anioły?

Plejadianie są kolektywem wielowymiarowych istot duchowych z Plejad, które cechuje wysoki poziom świadomości i samorealizacji. Przybyli na Ziemię i próbują skontaktować się z tobą, by pomóc ci przejść do piątego wymiaru. Doświadczyć transformacji i osiągnąć samorealizację. Ich celem jest wyzwolenie twojej świadomości z ograniczeń, jakie narzuca ci umysł poprzez negatywne myśli i emocje. A także uzdrawianie duchowe i wzmocnienie wiary. Plejadianie są częścią rodzaju ludzkiego, gdyż ich DNA dało początek ludzkiej rasie. A jako anielscy przewodnicy, chcą ci wskazać właściwy kierunek rozwoju duchowego. Dzięki ich anielskiemu przekazowi, który odbierają tylko wybrańcy, możesz ewoluować, podnieść poziom swoich wibracji, by ostatecznie uzyskać spełnienie i przenieść się do piątego wymiaru.

Jak otworzyć się na anielski przekaz Plejadian?

Widzisz, jak szybko ludzkość ewoluuje, zmierzając i odkrywając nowe możliwości twórczej myśli, która stwarza i kreuje świat. W końcu i ty usłyszałeś anielskie wezwanie, a tajemnicza siła rozbudziła twoją duszę, która łaknie wiedzy. Teraz, dzięki tej książce, otworzysz się na przekaz od świetlistych istot, które chcą byś osiągnął najwyższy poziom swoich duchowych możliwości. Te dobre anioły chcą zalać cię falą miłości i światła, abyś mógł połączyć się z Boską matrycą, wiedzą i źródłem istnienia.

Co zrobić, aby odebrać wiadomość od istot o wyższej świadomości duchowej?

Jak możesz połączyć się z energią, która ma potencjał, by odmienić twoje życie na wielu płaszczyznach? W książce zawartych jest osiem ćwiczeń, które oparte są na medytacjach, modlitwie i wizualizacjach. Te formy terapii pozwolą ci połączyć się z czystą energią i zjednoczyć z najwyższym bytem. Aktywując świętą geometrię i odcinając się od wszelkich negatywnych i ograniczających cię energii, wkroczysz na ścieżkę stałego rozwoju duchowego. Zaś wyzbywając się ego i wszelkich przyziemnych idei, doznasz duchowego uzdrawiania i wyzwolisz nową potężną wibrację. Z pomocą Plejadian, twoich anielskich przewodników, oczyścisz swoje ciało, łącząc je i swoją duszę w świetlistą jedność.

Jak wykorzystać channeling, by podnieść swoje wibracje i usłyszeć przekaz dobrych aniołów?

Autorka przedstawia szereg ćwiczeń i form terapii opartych na medytacjach, wizualizacjach i modlitwie, które mają oczyścić twoje ciało z blokad energetycznych oraz negatywnych myśli. Dopiero oczyszczona dusza, napełniona miłością, akceptacją i światłem otworzy się na duchowy channeling i odbierze anielski przekaz od Plejadian. To lekcja miłości do własnego ciała i ducha. A także prośba o szacunek do planety, ludzi i otoczenia. Aby ułatwić ci przejście duchowej transformacji, Plejadianie – anielscy przewodnicy, codziennie wysyłają czystą energię, najwyższą wibrację, która ma wspomóc twój rozwój duchowy, napełnić cię nadzieją i radością. Poczuj ciepło różowo-złotej anielskiej energii i jej leczniczą moc, która otwiera serce, uzdrawia ciało oraz wznosi duchowość do całkiem nowego wymiaru.

Otwórz się na przekaz Plejadian i wejdź w piąty wymiar

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ