Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-442-1;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 191;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 10 x 14;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: II;
Ewelina Kuryłowicz
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Czy wiesz, kto stoi na straży Twojego zdrowia?

Istnieją różne typy aniołów – od Anioła Stróża, którego ma każdy z nas, po anioły zajmujące się problemami z konkretnych dziedzin. Jedne specjalizują się w czuwaniu nad naszym bezpieczeństwem na drogach, inne pomagają nam przechodzić zwycięsko przez próby, jakie stawia przed nami los. Jeszcze inne gwarantują szczęście w miłości. Jest wśród nich również specjalista od tego, co absolutnie dla każdego jest priorytetem – zdrowia.

Powierz się jego opiece

To Archanioł Rafael – wszechpotężny orędownik zdrowia i odwieczny przeciwnik wszelkich chorób. Niezależnie od tego, czy doskwiera Ci drobne i krótkotrwałe schorzenie, czy też trwająca od lat, przewlekła choroba – wystarczy, że zwrócisz się do niego o wsparcie, a uzdrowi on zarówno Twoje ciało, jak i umysł. Jego dobroczynna opieka obejmuje nie tylko uzdrawianie fizyczne, ale również emocjonalne, gdyż wiele chorób powodowanych jest właśnie przez złe emocje. Terapeutyczne działanie modlitw usuwa wszelkie lęki, negatywne myśli, a napełnia Twoją duszę i serce miłością, optymizmem i ciepłem.

Poproś Rafaela o pomoc i uzdrów siebie i bliskich

Dzięki tej książce poznasz niezawodne sposoby poproszenia Rafaela o pomoc. Skorzystaj z tych modlitw, by uzdrowić siebie, swoich najbliższych, włączając w to Twoich zwierzęcych podopiecznych. Dowiedz także, jak możesz wykorzystać archanielską moc do doraźnego zmniejszenia lub nawet wyeliminowania bólu. Nie wahaj się prosić Archanioła o pomoc, gdy chorują Twoje dzieci lub gdy planujesz powiększyć rodzinę, a także gdy już oczekujesz nowego członka rodziny. Znane są przypadki, gdy medyczne środki zawodziły, ale głęboka wiara i modlitwy czyniły cuda. Podobnie działa moc Rafaela na zwierzęta domowe – pomaga im przezwyciężyć chorobę i wieść długie i szczęśliwe życie.

Naucz się odczytywać znaki od Archanioła

Archanioł nie musi pojawić się przed Tobą w całej glorii swej uskrzydlonej postaci. Może przekazać swą uzdrowicielską moc poprzez personel medyczny lub ludzi, którzy nie zajmują się leczeniem. Na co dzień zsyła on również liczne znaki mogące wskazać rozwiązanie, które będzie najlepsze dla Twojego zdrowia. W książce „Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela” znajdziesz też modlitwy, które wspomogą odchudzanie, pomogą uwolnić się od nałogów i rozwiązać wszelkie niedoskonałości zdrowotne. Możesz samodzielnie ułożyć modlitwę do Archanioła Rafaela i nosić ją zawsze przy sobie jako ochronny talizman. Gdy poczujesz taka potrzebę lub znajdziesz się w trudnej sytuacji, wypowiedz jej słowa, a wszechmocny archanioł na pewno Cie wysłucha.

Wylecz się z anielską pomocą.

  • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ