Wielka księga anielskich liczb

Jak prawidłowo odczytywać przesłania aniołów, by świadomie kierować swoim życiem i uczynić je szczęśliwym

  • ISBN: 978-83-8301-151-6;
  • Cena katalogowa: 64.60 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Paweł Uklejski
0
0

Liczby anielskie – jak dostrzegać i interpretować wiadomości wysyłane przez aniołów i przewodników duchowych

Na każdym kroku towarzyszą nam liczby. Rachunki, numery telefonów, rejestracje samochodowe… Większość z nich sprawia wrażenie przypadkowych. Nic dziwnego, że je bagatelizujemy. I to jest błąd! Okazuje się, że wiele z nich zawiera ważne komunikaty. Czasami ostrzeżenia, innym razem dobre rady. Kto je wysyła? Aniołowie – przewodnicy duchowi, którzy dbają o nasz rozwój duchowy i osobisty. Liczy się dostrzeżenie tych wiadomości. A później – właściwa ich interpretacja. Wbrew pozorom nie jest to trudne. Przy tym wcale nie trzeba być specem od astropsychologii lub noetyki. Konieczność wertowania opasłych tomów z dziedziny numerologii też nie jest konieczna. Wystarczy odrobina spostrzegawczości, by wyłowić przesłania z informacyjnego chaosu. Jeśli zaś chodzi o interpretację liczb anielskich, wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w niniejszej książce.

Aniołowie i przewodnicy duchowi każdego dnia wysyłają ci ważne wiadomości. Fot. Depositphotos

Duchowość – klucz do zrozumienia siebie i otaczającego świata

Wielka księga anielskich liczb pozwoli ci rozszyfrować wszystkie wiadomości wysyłane przez aniołów i przewodników duchowych. Z części 1 dowiesz się, czym są liczby anielskie i na czym polega channeling. Zrozumiesz ich sens i nauczysz się je samodzielnie interpretować. Dotyczy to zarówno pojedynczych liczb, jak też ich sekwencji. Jednak główną część książki stanowi obszerny indeks liczb anielskich. Zawiera on interpretację najważniejszych liczb, poczynając od 1, a kończąc na 999.

Anielski channeling – proste wskazówki

Sądzisz, że liczby anielskie są dostępne tylko wtajemniczonym? Mylisz się! Aniołowie są bardzo kreatywni w przekazywaniu komunikatów. Robią to na wiele sposobów. Co więcej, adresują je do każdego. Dlatego warto zrozumieć te liczby, by wejść na poziom wysokich wibracji. Zyska na tym nie tylko sfera duchowości, ale też zdrowie lub relacje.

Liczby anielskie umożliwiają łączenie się z przewodnikami duchowymi. Fot. Depositphotos

Jak nie przegapić docierających informacji? Autorka umiejętnie wprowadza w świat astropsychologii, numerologii i noetyki. Krok po kroku wyjaśnia, gdzie można zobaczyć te liczby. Przybliża zjawisko synchroniczności, udowadniając, że liczby anielskie nie są dziełem przypadku. Zajmuje się nie tylko liczebnikami głównymi. Analizuje też sekwencje duchowe lub sekwencje tych samych liczb. By lepiej zrozumieć ich sens, rozkłada je na czynniki pierwsze. Przy tym podkreśla rolę kontekstu i lokalizacji poszczególnych liczb. Pokazuje również ich praktyczne zastosowanie. Choćby do łączenia się z przewodnikami duchowymi. Ale nie tylko. Ułatwiają one także wyrażanie siebie lub wspomagają medytacje. Wartościowym dodatkiem jest dziennik umieszczony na końcu książki. Pozwala on na codzienną rejestrację liczb.

Osiągnij stan wysokich wibracji, by wzmocnić swój rozwój osobisty i duchowy

Okazuje się, że aniołowie i przewodnicy duchowi każdego dnia wysyłają ci ważne wiadomości. Wystarczy je tylko zauważyć i odczytać. Nie są to bynajmniej przypadkowe komunikaty. Dlatego właściwie je interpretując, możesz uruchomić w swoim życiu proces pozytywnych zmian. Nasycona duchowością numerologia pomoże ci rozwiązać wiele dylematów. Wesprze w trudnych wyborach i ułatwi osiągnięcie wysokich wibracji. Te ostatnie umożliwią czerpanie z mądrości i energii wszechświata. Zatem dzięki liczbom anielskim unikniesz życiowych pułapek i niebezpieczeństw. Wytyczysz nowe kierunki swojemu rozwojowi osobistemu i duchowemu, a nawet korzystnie wpłyniesz na zdrowie i relacje z innymi.

Liczby anielskie – jak je interpretować i wykorzystywać w codziennym życiu

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ