Duchowe połączenie ze źródłem

Przekaz Salomona

  • ISBN: 978-83-8171-511-9;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Z kim dr Pearl nawiązał połączenie duchowe podczas rutynowego zabiegu nastawiania kręgów ?

Przełom w naszym życiu może nastąpić w najmniej oczekiwanym momencie czy miejscu. Przekonał się o tym dr Eric Pearl, ceniony kręgarz, którego życie odmieniła jedna sesja terapii kręgosłupa z pacjentem. Co więcej, seans ten do dnia dzisiejszego odmienił życie dziesiątek tysięcy ludzi na całym świecie. Co takiego wydarzyło się w gabinecie dr. Pearl ’a? Dlaczego, zainteresowali się tym prominentni lekarze, badacze i fizycy kwantowi z całego świata? Na czym polega channeling i komunikacja ze źródłem istnienia czy wyższą świadomością ? Czym jest przekaz Salomona i Uzdrawianie Rekonektywne? W książce znajdziesz również odpowiedzi na pytania o Twoje zdolności do uzdrawiania duchowego, połączenie duchowe, wpływ energii Wszechświata na duszę i ciało fizyczne, umysł i duchowość.

Posłuchaj fascynującej opowieści o połączeniu duszy ze źródłem

Autor międzynarodowego bestsellera „Połączenie ze źródłem” i pionier Uzdrawiania Rekonektywnego zdradza, jaki przekaz otrzymał podczas sesji, którą odbył z Frederickiem Ponzlov. Rozmawiał bowiem wtedy nie ze swoim pacjentem, ale z wielowymiarowym bytem o imieniu Salomon, który poprzez channeling przemówił do niego za pośrednictwem ciała Fredericka. To właśnie dzięki temu wyjątkowemu spotkaniu wielu pacjentów dr. Pearl ’a doświadczyło niespodziewanego szczęścia w postaci nagłych uzdrowień z chorób takich jak rak, chroniczny ból czy porażenie mózgowe.

Czym jest Uzdrawianie Rekonektywne?

Autor wyjaśnia, że Uzdrawianie Rekonektywne jest możliwe tylko dzięki zaufaniu, nawiązaniu kontaktu i połączeniu duszy z bytem o wyższej inteligencji i bardziej świadomej duchowości. Ty także, możesz usłyszeć ten wyjątkowy przekaz podczas nieszablonowej terapii ufając sygnałom wysyłanym przez swoje ciało. Podczas seansu uzdrawiającego „wsłuchujesz” się w siebie. Otwierasz swój umysł i duszę na to co nieznane, wszechogarniające szczęście i spokój, na uzdrawiającą energię i wibracje przesyłane przez Wszechświat. A energia, którą poczujesz łącząc się ze źródłem istnienia, uaktywni Twoją zdolność do regeneracji i uzdrawiania duchowego. Ale co niezwykłe, to fakt, że uzdrawiająca energia zaczyna łączyć się z energią osób wokół Ciebie. Przekazujesz i aktywujesz w innych dobre wibracje, pomagając im wrócić do zdrowia, na takiej płaszczyźnie na jakiej rzeczywiście tego potrzebują.

Jak uzyskać połączenie duchowe i otworzyć się na uzdrawiającą energię?

Ta książka odmieni Twoje poglądy na uzdrawianie, terapie energią, świadomą duchowość i cztero-wymiarową wizję świata. Ujawni Ci również spostrzeżenia i przekaz Salomona, które zrewolucjonizowały świat medycyny. Umożliwiły też sięgnięcie po zasoby energii, których dotychczas nawet sobie nie wyobrażaliśmy. Dzięki wiedzy przekazywanej przez byt o wyższym stopniu rozwoju duchowego, Salomona, Ty również możesz przepełnić swoje życie harmonią i szczęściem. Wykorzystasz odkryte w sobie pokłady energetyczne i wibracyjne, aby kompleksowo uzdrawiać zarówno duszę, jak i ciało. Wykorzystując połączenie dusz i otwierając umysł na channelingowy przekaz od Wszechświata sprawisz, że cierpienia duchowe czy fizyczne staną się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem.

Uzyskaj połączenie z uzdrawiającą energią Wszechświata!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ