Gwiezdne nasiona – Starseeds

Wykorzystaj przesłanie kosmicznych inteligencji i zyskaj duchowe przewodnictwo, wewnętrzne uzdrowienie oraz pomoc w codziennym życiu

  • ISBN: 978-83-8301-637-5;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 288;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
10
0

Czy wiesz, czym są Starseeds?

Adventurer11, Utopia, Syriusz, Aqua, Iceseed… Jeśli masz silną intuicję, polegasz na tym, co ci mówi twoja podświadomość, interesujesz się channelingiem lub szukasz wsparcia przewodników duchowych, z pewnością zainteresują cię te niezwykłe imiona. Czy słyszałeś już o Starseeds, czyli gwiezdnych nasionach? Starseeds to duchowe energie z bezkresu kosmosu, które pomagają kształtować losy ludzkości z najbardziej odległych planet. Ponieważ dziś coraz więcej osób poszukuje duchowego rozwoju i zrozumienia swojej roli w kosmicznym planie. Jednym z fascynujących aspektów tej podróży jest właśnie channeling. To praktyka komunikowania się z wyższymi bytami, duchowymi przewodnikami lub istotami kosmicznymi. Jakie przekazy możemy otrzymać od tych tajemniczych bytów?

Tysiące ludzi zyskało duchowe przewodnictwo i uzdrowienie dzięki Starseeds

Mgiełkę tajemniczości, która otacza gwiezdne nasiona, rozwiewa Autorka tej niezwykłej książki. Obdarzona zdolnością jasnowidzenia i komunikowania się z przewodnikami duchowymi od wielu lat bada te galaktyczne inteligencje. Korzystając intuicji, podświadomości i ze swoich silnych zdolności jako medium. Wiadomości od Starseeds, przekazane przez nią podczas sesji channelingowych, zapewniły już tysiącom ludzi duchowe przewodnictwo, wewnętrzne uzdrowienie i poczucie połączenia z całym wszechświatem. Dziś ta mądrość jest dostępna także dla ciebie!

Starseeds to duchowi przewodnicy, którzy pomagają w codziennym życiu

W tej fascynującej książce Birgit Fischer pokazuje nie tylko, czym są gwiezdne nasiona i jakie znaczenie te inteligencje mają dla nas. Dowiesz się, w jaki sposób się z nami komunikują i jak możesz wykorzystać ich energię do inicjowania głębokich procesów wewnętrznego uzdrawiania. Otrzymywania porad i pomocy w życiu codziennym, a także do wzmacniania swojego rozwoju osobistego i duchowego. Dowiesz się na przykład, dlaczego Bikanboli wspierają nauczycieli duchowych, a Airseed obdarzone są zdolnościami jasnowidzenia. Odkryjesz, jak komunikują się Iceseed, skoro nie mają ust, i dlaczego często nazywani są Gigantami. Autorka wskaże ci inteligencje, z którymi warto porozumieć się, gdy pragniesz oczyszczenia umysłu i uwolnienia się od negatywności. A także to, do kogo zwrócić się, kiedy potrzebujesz uzdrowienia.

Odkryj inspirujące przekazy od gwiezdnych nasion

Przekazy od Starseeds, zamieszczone w tej książce, są niezwykle inspirujące. Ponieważ gwiezdne nasiona przynoszą ze sobą wiedzę i mądrość ze swoich wcześniejszych doświadczeń na innych planetach. Starseeds często podkreślają ideę jedności wszystkich istot na Ziemi i poza nią. Twierdzą, że nasza duchowa świadomość jest powiązana ze wszystkimi istotami w kosmosie. Zachęcają ludzi do duchowego rozwoju i poznawania prawdy o sobie. Nie musisz być profesjonalnym medium. Gwiezdne nasiona uważają, że każdy ma potencjał, aby osiągnąć wyższy poziom świadomości. Według przekazów od Starseeds każda dusza na Ziemi ma swoją misję. I powinna odkryć, jak może przyczynić się do dobra ludzkości i planety. Gwiezdne nasiona podkreślają także znaczenie podnoszenia swoich wibracji i pracę nad własną energią, aby osiągnąć wyższy poziom duchowej świadomości.

Wsłuchaj się w wiadomości od Starseeds i odkryj swoją prawdziwą naturę

Sięgnij po tę książkę i poznaj bliżej Starseeds. Szybko przekonasz się, że praktyka channelingu i przekazy od gwiezdnych nasion są fascynującym obszarem duchowego rozwoju. Wielu ludzi odnajduje w nich wsparcie, inspirację i mądrość, które pomagają im zrozumieć ich rolę w kosmicznym planie. Dołącz do nich! Twoja duchowa podróż może być piękną i bogatą przygodą, która pomoże ci odkryć twoją prawdziwą naturę i powołanie na drodze rozwoju osobistego.

Zyskaj wsparcie galaktycznych inteligencji

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ