Wciąż jestem przy tobie

Prawda o życiu po śmierci i komunikacji z duszami znajdującymi się po Drugiej Stronie

  • ISBN: 978-83-8301-049-6;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Monika Muszyńska
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Odkryj tajemnice życia po śmierci

Życie po śmierci i jego tajemnica fascynuje ludzi od starożytności. Pytania, na czym polega reinkarnacja, jak wygląda niebo, w jaki sposób nawiązać kontakt z duchami są przedmiotem zainteresowania rozważań w wielu religiach, jak również w ezoteryce i parapsychologii. Jeśli także i ty zadajesz podobne pytania o to, co nas czeka, kiedy umrzemy, w tym miejscu znajdziesz wszystkie odpowiedzi. Autorka, ceniona na świecie medium o wyjątkowych zdolnościach parapsychicznych, przedstawi dowody na istnienie życia po życiu. Nauczy cię, jak nawiązywać kontakt z duchami i duchowymi przewodnikami.

Czy istnieje życie po życiu? Poznaj sekrety o niebie i życiu po śmierci

Dokąd idziemy po śmierci? Czy trafimy do nieba? Każdy z nas chciałby to wiedzieć. Wielu szuka odpowiedzi także na pytanie, w jaki sposób można nawiązać kontakt ze zmarłymi? Czy oni mogą nas obserwować, wpływać na nas, chronić i pomagać w naszym codziennym życiu? Proces umierania niejednokrotnie zbadali też naukowcy. Przekonaj się, czy istnieją naukowe dowody na reinkarnację lub czy istnieje życie po życiu. Dzięki poradom autorki będziesz wiedział, jak w pełni czerpać z doświadczeń ezoteryki i parapsychologii. Korzystając z mocy kontaktów z duchami, łatwiej poradzisz sobie w zetknięciu się ze śmiercią czy w obliczu ciężkiej choroby.

Praktyczne możliwości kontaktu ze zmarłymi. Uzdrów swoje życie i zainwestuj w rozwój duchowy

Ta książka wyjaśnia to, czego prawdopodobnie doświadczają twoi bliscy po Drugiej Stronie. Dowiesz się, jak praktycznie się z nimi komunikować. Otwierają się przed tobą nowe możliwości i drogi, które mogą zaprowadzić cię do tych po Drugiej Stronie. Autorka, która przez ponad trzydzieści lat komunikowała się z osobami zmarłymi, była też świadkiem uzdrowienia i transformacji u żyjących. Takie uleczenie życia może nastąpić również u ciebie. Umożliwi ci ro relacja z niebem i kontakty z duchami oraz przewodnikami duchowymi. Wystarczy, że otworzysz się na kontakt ze zmarłymi i możliwość mentalnego połączenia z nimi. Uzdrowisz swoje relacje z bliskimi, którzy odeszli.

Poznaj wyjątkowe historie oparte na prawdziwych relacjami i sesjach jasnowidzenia

W książce znajdziesz studia przypadków zebrane podczas długiej pracy autorki w charakterze medium. Relacje pochodzą zarówno od ludzi, którzy nie wierzyli w życie po życiu, jak i tych, którzy intuicyjnie przygotowali się do komunikacji z ukochaną osobą jeszcze przed jej odejściem. Historie te obejmują szerokie spektrum sytuacji. Relacje z tego, jak inni radzili sobie z żalem czy stratą i byli w stanie uzdrowić, a także kontynuować swoją duchową podróż, ilustrują przewodnią moc i siłę miłości, która działa nawet po śmierci ukochanej osoby. Ta książka to przewodnik do lepszego zrozumienia bogatego i zróżnicowanego życia, którego obecnie doświadczają, a także zbiór sugestii, które pomogą ci przejść przez proces żałoby i będą towarzyszyć ci w transformującej podróży.

Cała prawda o życiu po życiu. Jak nawiązać kontakt ze zmarłymi po Drugiej Stronie

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ