Zostań medium

Praktyczny przewodnik

  • ISBN: 978-83-7377-624-1;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Irena Kloskowska
0
1

Ty też możesz zostać medium?

Każdy z nas został obdarzony przez naturę zdolnościami jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia. Oznacza to, że każdy z nas może zostać medium. Na pewno niejednokrotnie zdarzyło Ci się o kimś pomyśleć i przywołać jego obraz, gdy po chwili ta osoba po prostu dzwoni do Ciebie lub pojawia się w drzwiach. A może zdarzyło Ci się skupić na kimś bliskim i nagle poczułeś w powietrzu zapach jego ulubionych perfum? A może po prostu chcesz nauczyć się rozmowy ze zmarłymi osobami? Kim zatem jest medium? Dlaczego wszyscy mamy predyspozycje by nim być? I przede wszystkim jak zostać medium? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tej książce. Wejdziesz na ścieżkę rozwoju duchowego i rozwiniesz w sobie umiejętności parapsychologiczne.

Komunikacja z duchami, czyli kim jest medium

Najprościej mówiąc medium, to osoba bardzo wrażliwy na duchowe wibracje i potrafiący komunikować się z jednostkami we wszechświecie (np. duchami, aniołami czy duchowymi przewodnikami). Może przekazywać wiadomości od wszystkich ze świata duchów tym w świecie fizycznym. Medium komunikuje się bezpośrednio z duchem np. osobą bliską będącą już po Drugiej Stronie. Może korzystać również z telepatii lub połączeń między umysłem a umysłem, być w związku z osobą, dla której przepowiada. Właśnie ten bezpośredni kontakt z duchem sprawia, że informacje są bardzo dokładne i wiarygodne.

Jak rozmawiać z duchami? Poznaj sekrety medium

Rose Vanden Eynden jest znaną i cenioną medium, prowadzi odczyty, seanse spirytystyczne oraz przekazuje informacje ze świata duchów. W swojej bestsellerowej książce „Zostań medium. Praktyczny przewodnik” odkryje przed Tobą tajemnice swojego zawodu. Krok po kroku poznasz nowy świat rozwoju duchowego, w którym spotkasz wyjątkowe istoty, takie jak Twój Anioł Stróż, Przewodnik Radości czy Przewodnik Opiekun. Każdy z nich gotowy do pomocy i czekający tylko na odczytanie przez Ciebie wiadomości od nich.

Otwórz się na istnienie duchów i naucz się z nimi kontaktować

Na początku Autorka nauczy Cię rozpoznawać zmysły i wybrać ten, który jest u Ciebie najbardziej. Poznasz proste ćwiczenia i krótkie medytacje, które pozwolą Ci ujrzeć i odczytać aurę. Zaczniesz pracować z czakrami, a dzięki temu zobaczysz uszkodzone lub chore miejsca i sam zdołasz je uleczyć. Proste metody oddychania wzmocnią Twoje zmysły. A dzięki przestrogom Autorki unikniesz podstawowych błędów w kontakcie ze zmarłymi. Gdy odpowiednio przygotujesz swój umysł i ciało, rozmowa ze zmarłą osobą stanie się dla Ciebie nowym, kojącym doświadczeniem. W pracy z nimi pomocne będą anioły, przewodnicy duchowi i inne istoty, które ułatwią odczytanie i zrozumienie przekazywanych informacji. Ta książka w pełni przygotuje Cię do bycia medium.

Złap kontakt z Drugą Stroną

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ