Kwantowy kod uzdrawiania

Prosta technika zmiany świadomości

  • ISBN: 978-83-8301-056-4;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 240;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
20
0

Kody i techniki uzdrawiające, a także uzdrawianie kwantowe pozwolą Ci zerwać ze starymi schematami

Każdy z nas w życiu nieświadomie kieruje się pewnymi wzorcami zachowań, które wyniósł z domu, szkoły czy pracy. Prawdopodobnie to one decydują o naszych sukcesach i porażkach. Techniki uzdrawiające oparte na kwantowości i ezoteryce pozwolą Ci teraz w końcu coś zmienić i wpłynąć na Twój rozwój osobisty i szczęście. A także umacniając Twoją duchowość. Zaprezentowane w książce afirmacje, wizualizacje i metody uzdrawiające podpowiedzą Ci, jak zmienić świadomość i wyeliminować choroby. W związku z tym będziesz mógł przełamać zakodowane w sobie schematy na kwantowym poziomie. Ponieważ, przez całe życie Ci je wpajano, nareszcie przestaną być Twoim przeznaczeniem. Wyłamiesz się z tego cyklu i sam zaczniesz decydować o swoim zdrowiu i życiowych wyborach.

Zmiana świadomości i uzdrawianie energią odkryją nowy wymiar Twojego życia

Dzięki, przedstawionej przez Autorkę technice – kwantowy kod uzdrawiania, nadasz swojemu życiu zupełnie nowy kierunek i wesprzesz swoją duchowość. Skończysz w końcu z myśleniem, że jesteś mało przebojowy, albo nie zasługujesz na szczęście, coś dobrego czy pogłębienie swojej duchowości. Wreszcie pokonasz paraliżujący Cię strach i uzdrowisz wszystkie te negatywne przekonania w sposób kwantowy. Zastosujesz techniki uzdrawiające oparte na kwantowości i uzdrawianiu energią. A także nauczysz się dekodować szkodliwe energie, a w ich miejsce wprowadzać wzorce nastawione na rozwój osobisty, sukces i osiąganie wyznaczonych celów. Metoda przedstawiona przez Autorkę, która zajmuje się ezoteryką – uzdrawianie kwantowe i uzdrawianie energią może być wykorzystywana w dowolnym miejscu i o każdej porze. Zamieszczone w książce szybkie techniki uzdrawiające, wizualizacje i afirmacje działają natychmiastowo wpływając na Twoje zdrowie. Dzięki nim pokonasz wszelkie choroby i uspokoisz się nawet w najtrudniejszych momentach swojego życia.

Techniki uzdrawiające, uzdrawianie energią i uzdrawianie kwantowe to gwarancja życia jakiego pragniesz

Kwantowy kod uzdrawiania pozwala zlikwidować również blokady tkwiące w Tobie od dziecka. A także pojawiające się choroby, stare przekonania, schematy czy mimowolnie wpojone wzorce. Przy pomocy technik uzdrawiających, wizualizacjom, afirmacjom, ezoteryki i kwantowości raz na zawsze się od nich uwolnisz i zaczniesz w końcu żyć tak, jak zawsze pragnąłeś. Staniesz się wolnym, szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, który w każdej, nawet najgorszej sytuacji, da sobie radę. Autorka podpowie Ci jak pogłębić swój rozwój osobisty, żyć pełnią życia i stworzyć własny kod uzdrawiania korzystając z uzdrawiania energią.

Zakoduj przyszłość, o której zawsze marzyłeś

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ