Kwantowy kod uzdrawiania. Prosta technika zmiany świadomości

  • ISBN: 978-83-8171-357-3;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 240;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
20
0

Kody uzdrawiające pozwolą Ci zerwać ze starymi schematami

Każdy z nas w życiu nieświadomie kieruje się pewnymi wzorcami zachowań, które wyniósł z domu, szkoły czy pracy. Prawdopodobnie to one decydują o naszych sukcesach i porażkach. Kwantowe kody uzdrawiające pozwolą Ci teraz w końcu coś zmienić. Zaprezentowane w książce techniki uzdrawiające, podpowiedzą Ci, jak zmienić świadomość. W związku z tym będziesz mógł przełamać zakodowane w sobie schematy na kwantowym poziomie. Ponieważ, przez całe życie Ci je wpajano, nareszcie przestaną być Twoim przeznaczeniem. Wyłamiesz się z tego cyklu i sam zaczniesz decydować o swoich życiowych wyborach.

Zmiana świadomości i kody uzdrawiające odkryją nowy wymiar Twojego życia

Dzięki, przedstawionej przez Autorkę technice – kwantowy kod uzdrawiania, nadasz swojemu życiu zupełnie nowy kierunek. Skończysz w końcu z myśleniem, że jesteś mało przebojowy, albo nie zasługujesz na coś dobrego. Wreszcie pokonasz paraliżujący Cię strach i uzdrowisz wszystkie te negatywne przekonania w sposób kwantowy. Nauczysz się dekodować szkodliwe energie, a w ich miejsce wprowadzać wzorce nastawione na sukces i osiąganie wyznaczonych celów. Uzdrawianie kwantowe i metoda przedstawiona przez Autorkę może być wykorzystywana w dowolnym miejscu i o każdej porze. Zamieszczone w książce szybkie techniki uzdrawiające, wizualizacje i afirmacje działają natychmiastowo. Uspokoisz się nawet w najtrudniejszych momentach Twojego życia.

Techniki uzdrawiające gwarancją życia jakiego pragniesz

Kwantowy kod uzdrawiania pozwala zlikwidować również blokady, tkwiące w Tobie od dziecka stare przekonania, schematy czy mimowolnie wpojone wzorce. Raz na zawsze się od nich uwolnisz i zaczniesz w końcu żyć tak, jak zawsze pragnąłeś. Staniesz się wolnym, spełnionym człowiekiem, który w każdej, nawet najgorszej sytuacji, da sobie radę. Autorka podpowie Ci jak stworzyć swój własny kod uzdrawiania i żyć pełnią życia.

Zakoduj przyszłość, o której zawsze marzyłeś

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ