Energia do sześcianu

Dziewięć kwantowych eksperymentów, które zamanifestują cuda w Twojej codzienności

 • ISBN: 978-83-7377-715-6;
 • Cena katalogowa: 39.30 zł;
 • Ilość stron: 240;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2015;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Cuda w codzienności – wykorzystaj energię, ezoterykę, kwantowość i moc twoich myśli

Czym jest tak naprawdę cud? Jeszcze kilkadziesiąt lat temu byłby nim człowiek z telefonem komórkowym swobodnie komunikujący się za jego pomocą z osobą oddaloną od niego o setki tysięcy kilometrów. Dzisiejsi naukowcy wiedzą już, że wiele cudów w codzienności jest tak naprawdę prawami natury, których jeszcze nie udało się nam w pełni zgłębić. Idąc tym tropem, ta książka pozwoli ci nie tylko odkrywać cuda w codzienności, ale i wykorzystać ich moc w codziennym życiu. Rozwój duchowy i odkrywanie mocy myśli i twego mózgu są w twoich rękach.

Stosuj na co dzień praktyczne porady specjalistki od mózgu i Prawa Przyciągania

Pam Grout (specjalistka z zakresu ezoteryki) swojej poprzedniej książce zatytułowanej „Energia do kwadratu” udowodniła wszystkim, że myśli naprawdę mogą stać się rzeczywistością. Uzdrawianie kwantowe to naprawdę skuteczna terapia. Teraz ta bestsellerowa Autorka New York Timesa prezentuje jeszcze głębsze, potężniejsze dowody na fantastyczne możliwości pola kwantowego i pozytywnej energii. Dzięki tej książce poznasz i samodzielnie wprowadzisz w swoim życiu zasady dziewięciu kwantowych eksperymentów. Niewątpliwie udowodnią ci one przewagę umysłu nad materią. Wykorzystaj bezcenne porady specjalistki i praktyka Prawa Przyciągania. Cuda w Twojej codzienności są możliwe. Wystarczy, że zmienisz percepcję i wprawisz w ruch kwantową energię.

Otwórz się na szczęście i pieniądze. Zainwestuj w swój rozwój duchowy

Niezależnie od tego, czy masz w urzeczywistnianiu duże doświadczenie, czy dopiero zaczynasz, ten poradnik jest niezbędny do wzmocnienia Twojej wiary w potęgę pozytywnych intencji. Życie w ten sposób wymaga jednak praktyki, którą nabędziesz stosując się do ćwiczeń zawartych w tej książce. Dodatkowo, te ćwiczenia i eksperymenty mają potężną moc sprawczą. Są są też łatwe do opanowania i sprawiają prawdziwą frajdę. Kiedy przyjmiesz naturalny porządek prawa przyciągania, zaczniesz akceptować fakt, że masz moc tworzenia własnej rzeczywistości.

Dobrobyt na wyciągnięcie ręki. Uzdrawianie kwantowe to skuteczna terapia

Wszechświat tylko czeka, żebyś zaczął wykorzystywać pozytywną energię, która od zawsze była dostępna. Dobrobyt i pieniądze są na wyciągnięcie ręki. Opisane w książce kwantowe eksperymenty wskażą kierunek, jaki powinieneś obrać, by zacząć z niego korzystać. Przekonaj się, że myśli naprawdę mogą stać się rzeczywistością. Poznaj niepodważalne dowody na poparcie tej tezy, ujawniające jednocześnie fantastyczne możliwości pola kwantowego.

Dziewięć kwantowych eksperymentów, które znajdziesz w tej książce, pozwoli ci:

– powitać wszystkie doświadczenia z radością (obejmuje to również mandaty ze niewłaściwe parkowanie!), dzięki czemu otworzysz się na nieograniczone szczęście,
– przetestujesz moc konkretnych słów, które pomogą ci dokonać przełomowych zmian w świadomości i spełnianiu marzeń,
– wyłamiesz się z nieskończonego kręgu stereotypów i negatywnej energii przekazywanej przez media
– na nowo połączysz się z naturalnymi rytmami świata, co przybliży cię do zdrowia, dobrego samopoczucia i pieniędzy,
– pozbędziesz się przywiązania do pieniędzy, aby przełamać krąg małostkowego myślenia i życia,
– zerwiesz ze stereotypami. Przekonasz się, że to, co myślą inni jest zupełnie nieważne, a najistotniejsze jest to, co TY myślisz.

Uzdrawianie kwantowe zapewni ci szczęście i spełnienie marzeń

 

Patroni:

  • pobierz fragment książki
  ZAPISZ SIĘ