Medycyna czakralna. Techniki samoleczenia duszy i ciała
  • ISBN: 978-83-7377-943-3;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 200;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Katarzyna Masłowska
0
0

Medycyna czakralna – w prosty sposób sam ulecz swoje ciało i duszę

Słowo czakry brzmi tajemniczo? Medycyna czakralna, którą odkryjesz w tej książce, natychmiast pomoże Ci samodzielnie i w prosty sposób usunąć blokady energetyczne. Dlatego też skutecznie pokonasz astmę, alergie, bóle pleców, zmęczenie, problemy skórne, trawienne czy bóle głowy. Ważnym aspektem jest to, że czakry to ośrodki energetyczne, które regulują przepływ energii życiowej w ciele. Ponieważ pobierają, magazynują i przekazują energię, są określane jako wewnętrzne akumulatory życiowej mocy. W momencie kiedy te potężne centra działają sprawnie, z pewnością będziesz cieszył się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Jednak, kiedy dopadną Cię dolegliwości bólowe czy depresyjny nastrój,  niewątpliwie oznacza to, że powinieneś oczyścić i uleczyć swoje czakry. Niezwykle proste ćwiczenia, które prezentuje w tej książce specjalistka z zakresu medycyny czakralnej, pozwolą Ci pozbyć się wielu codziennych dolegliwości.

Sprawdź na sobie skuteczne techniki uzdrawiania czakr

Dzięki temu poradnikowi poznasz trzyczęściowy program uzdrawiania czakr, który pozwoli Ci zidentyfikować Twoje problemy i dolegliwości. Przede wszystkim odkryjesz odpowiedzialne za nie czakry i wybierzesz najskuteczniejsze techniki , które oferuje Ci medycyna czakralna. Sam możesz zdecydować, jaka metoda terapeutyczna będzie dla Ciebie najlepsza. Autorka przystępnie opisuje: medytacje i wizualizacje, kryształy, olejki eteryczne, pozycje jogi oraz diety, które posłużą uzdrowieniu czakr. Piękne ilustracje i zdjęcia pomogą Ci samodzielnie zlokalizować czakry, zastosować pozycje jogi czy wybrać najskuteczniejsze kryształy terapeutyczne.

Energia czakr – wejdź do ich świata

Czakry to niejako energetyczny układ krwionośny. Wszystkie żyjące istoty, w tym ludzie, posiadają swój własny system czakr, tętniący życiem system centrów energetycznych, które się w nich znajdują. W naszych ciałach możemy znaleźć 7 głównych czakr i 7 mniejszych. Każda z nich odpowiedzialna jest za zbieranie subtelnej energii, którą następnie przekształca oraz przekazuje ciału. Dzięki informacjom zawartym w tej książce, dowiesz się, że mają one ogromny wpływ na utrzymanie Cię w równowadze mentalnej, fizycznej oraz emocjonalnej i duchowej.

Dowiedz się, na czym polega uzdrawianie czakr

Czy wiesz, że najczęściej Twoje choroby, dolegliwości i ich objawy są odzwierciedleniem nierozwiązanych problemów Twojej duszy? Ta książka ułatwi Ci wejście do świata czakr. Przekonasz się, że kiedy są one zrównoważone, życie płynie harmonijnie, a zdrowie Ci sprzyja. Jeśli jednak któraś z nich została zablokowana, spowoduje to zaburzenia emocjonalne lub chorobę. Każda z czakr łączy się z konkretnymi organami i gruczołami, funkcjami i dysfunkcjami ciała, a także z emocjonalnością, duchowością i mentalnością. Wszystkie mają jednocześnie ogromny potencjał do uzdrowienia i odbudowy.

Światowy ekspert od czakr i akupunktury!

Autorka książki jest specjalistką medycyny alternatywnej, licencjonowaną akupunkturzystką, mistrzynią i nauczycielką reiki oraz empatką. Oprócz znawstwa akupunktury i reiki, posiada obszerną wiedzę z zakresu akupunktury i leczenia alternatywnego. Dowiesz się, w jaki sposób uleczyć duszę i ciało.

Medycyna czakralna to samodzielna terapia na powszechne choroby

Margarita Alcantara od wielu lat zajmuje się najczęstszymi dolegliwościami, jakich doświadczają dziś ludzie. Dlatego też, dzięki informacjom, które zawarła w tej książce, nauczysz się wielu różnych technik uzdrawiania, które pomogą Ci usunąć blokady energetyczne. Poprzez praktyczne instrukcje i wskazówki, znajdziesz technikę samoleczenia czakr, która najlepiej będzie odpowiadała Twoim unikalnym potrzebom.

Potężne techniki uzdrawiania czakr – uleczą Cię już dziś!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ