Sok z selera naciowego – sekret Boskiego Lekarza

Naturalny sposób na chroniczne dolegliwości i rewolucja w odżywianiu

  • ISBN: 978-83-8171-212-5;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 344;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Sok z selera naciowego – zobacz, że to naprawdę działa!

Gdy sok z selera naciowego zaczął zdobywać coraz większą popularność wśród zwolenników medycyny naturalnej, zaczęto zadawać sobie pytanie: „Skąd on się wziął?”. Najpełniejszej odpowiedzi udzielił światowej sławy uzdrowiciel Anthony William. W jego bestsellerowej książce można znaleźć dowody, że sok z selera naciowego to niezrównana superżywność, która jest doskonałą bronią na wiele powszechnych chorób i dolegliwości. Dzięki niej poznasz prozdrowotne właściwości soku z selera naciowego i nauczysz się wykorzystywać je w procesie samoleczenia.

Sok z selera naciowego to nie moda, lecz rewolucja w przywracaniu zdrowia!

Sok z selera naciowego zdobywa popularność nie bez powodu. Ratuje życie, przywraca ludziom zdrowie, usuwa objawy utrudniające codzienne funkcjonowanie. Jego niezwykłą skuteczność potwierdzają zarówno celebryci, jak i zwykli ludzie, których zachęciły jego prozdrowotne właściwości. Nic dziwnego, że powstały kilkadziesiąt lat temu kameralny ruch przekształcił się w globalną rewolucję. Jej celem jest upowszechnienie naturalnej terapii, którą każdy może bez większego problemu samodzielnie stosować.

Poznaj olbrzymie spektrum korzyści zdrowotnych

W swojej bestsellerowej książce Anthony William, inicjator globalnego ruchu selerowego, omawia niezwykłe właściwości soku z selera naciowego. Okazuje się, że skutecznie leczy on jelita i usuwa zaburzenia trawienia. Ale to nie wszystko. Równie dobrze działa w przypadku konieczności unormowania poziomu cukru, ciśnienia krwi, wagi ciała czy działania nadnerczy. Na długiej liście jego korzystnych oddziaływań uwagę zwracają również neutralizacja i usuwanie toksyn z mózgu oraz jelit. Co więcej, pomaga on także osobom cierpiącym na choroby przewlekłe.

Zobacz niepublikowane nigdzie wcześniej porady

Autor precyzyjnie omawia przeciwzapalne i alkaliczne działanie soku z selera naciowego. Przy okazji udziela wyczerpujących wskazówek służących poprawnemu i skutecznemu oczyszczaniu organizmu. Dzięki nim dowiesz się, jak sporządzać sok z selera naciowego, jak dużo go pić, kiedy robić kurację i czego się spodziewać w trakcie detoksykacji organizmu. Osoby zainteresowane kuracją przy użyciu soku z selera naciowego zadają liczne pytania. Przykładowo, interesują się, czy picie soku z selera naciowego w okresie ciąży i karmienia piersią jest bezpieczne? Zastanawiają się, czy blendowanie jest lepsze od wyciskania soku, albo czy można łączyć go z lekami? W książce Anthony’ego Williama znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, decydując się na skorzystanie z uzdrawiającej mocy soku z selera naciowego.

Przeczytaj kolejny hit autora międzynarodowych bestsellerów!

Anthony William urodził się z unikalną zdolnością rozmawiania z Duchem Współczucia. Dostarcza mu on wyjątkowo precyzyjnych informacji zdrowotnych, wielokrotnie wyprzedzających naszą dotychczasową wiedzę. Od czwartego roku życia korzysta z tego daru, by „odczytywać” stan zdrowia ludzi i udzielać im porad, jak mogą szybko wrócić do zdrowotnej równowagi. Jego bezprecedensowy sukces jako „boskiego lekarza” zaskarbił mu miłość i zaufanie milionów ludzi na całym świecie. Wśród nich znajdują się gwiazdy małego i dużego ekranu, popularni muzycy, miliarderzy, zawodowi sportowcy i niezliczeni reprezentanci wielu różnych grup społecznych. Dopiero gdy Anthony William podzielił się z nimi poradami otrzymanymi „z góry”, odzyskali zdrowie. Stał się również nieocenionym wsparciem lekarzy potrzebujących jego pomocy w najtrudniejszych przypadkach.

Sok z selera – wybór ekspertów!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ