Uzdrawiająca żywność boskiego lekarza. Terapeutyczna moc owoców, warzyw i ziół
  • ISBN: 978-83-7377-864-1;
  • Cena katalogowa: 99.90 zł;
  • Ilość stron: 448;
  • Oprawa: twarda;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

Skoro wiesz, czego nie jeść, po jakie produkty powinieneś sięgać?

Informacje o odżywianiu, którymi obecnie jesteśmy zasypywani, mają wiele wad. Straszy się nas konsekwencjami spożywania rozmaitych pokarmów, które mogą powodować choroby takie jak: nowotwory, cukrzyca, choroba Alzheimera, schorzenia autoimmunologiczne czy dolegliwości serca, ale nie podaje zdrowych alternatyw. Ta książka zasypuje tę lukę, dla odmiany prezentując konkretne pokarmy dające gwarancję zachowania zdrowia i ustrzeżenia się poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Wiedza co jeść nie zdradza JAK to robić

Być może na każdym kroku ktoś przekonuje Cię o dobroczynnych cechach owoców, warzyw i ziół, lecz nie masz pojęcia jak wykorzystać ich pełną moc. We współczesnym społeczeństwie krąży spora mieszanina wierzeń na temat odżywiania i każde z nich funkcjonuje jako zestaw ograniczeń. Umniejszają one naszą zdolność ochrony własnego zdrowia przed zagrożeniami, a tych jest coraz więcej. Z tego też powodu musimy stosować środki zapobiegawcze częściej niż kiedykolwiek wcześniej. Czas przekształcić jedzenie w lekarstwo!

Książka o odżywianiu inna niż wszystkie

Opisane w niej produkty wpływają na każdy aspekt dobrego samopoczucia i zdrowia. Autor podchodzi do produktów całościowo zamiast ograniczać się np. do zapewniania oczom określonej dawki luteiny czy wapnia kościom. Opowiada za to o figach, z których maksymalne korzyści otrzymasz dopiero po zjedzeniu dziewięciu sztuk na raz, o ziemniakach, które odkryją Twoją prawdziwą naturę oraz o tym, w jaki sposób daktyl-talizman zapakowany w kieszeń pomoże Ci znaleźć pożywienie w podróży. Dociera do sedna i odkrywa odpowiedzi na pytania dlaczego dolegliwości takie jak ciągły niepokój, zapalenie okrężnicy a nawet demencja w tak zastraszającym tempie atakują populację całego świata oraz jak za pomocą tych odmieniających życie pokarmów uchronić się przed słabościami.

Zaskakujące prawdy o odżywianiu!

W część prawd przedstawionych w publikacji trudno będzie Ci uwierzyć. Jak bowiem potraktować rewelacje o soku z selera wspomagającym trawienie czy cebuli likwidującej nieświeży oddech? To wszystko jednak jest najczystszą prawdą. Poznasz również zaskakujące podobieństwa pomiędzy awokado a kobiecym mlekiem. Autor wyjaśni, dlaczego szparagi nazywane są fontanną młodości, a cytryny podniosą cię na duchu po otrzymaniu niepomyślnych wieści. Poznasz najlepsze pokarmy na przywrócenie jasności umysłu, pozbycie się kamieni żółciowych, problemy z tarczycą, migreny oraz setki symptomów i dolegliwości. Wśród nich znajdują się między innymi wahania wagi, schorzenia autoagresywne, cukrzyca, nowotwory, chroniczne zmęczenie, stany zapalne i borelioza. Poznasz uzdrawiającą moc kiwi, kokosa, ogórka i całej masy innych popularnych produktów. Autor wyjawi Ci również prawdę o zachciankach żywieniowych, kluczową rolę owoców w eliminowaniu bezpłodności oraz metody przekucia stresu na własną korzyść.

Informacje, jakich próżno szukać gdziekolwiek indziej!

Czas, byś i Ty poznał pięćdziesiąt najbardziej transformacyjnych pokarmów na ziemi pogrupowanych na cztery kategorie. Opis każdego z nich uwzględnia szczegółowe informacje na temat korzyści zdrowotnych oraz listę objawów i dolegliwości, którym dana roślina może zaradzić. Znajdziesz też sekcje o korzyściach emocjonalnych wynikających z ich konsumpcji oraz sugestie, jak się do wszystkich tych wskazówek zastosować. Do opisu każdego pokarmu dołączono również przepis kulinarny.

Warto zaufać Autorowi

Anthony William jest autorem bestselerów New York Timesa, między innymi „Boski lekarz: sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych”. Urodził się z wyjątkową zdolnością: potrafi rozmawiać z duchem z wyższych poziomów, który dostarcza mu nadzwyczajnych i precyzyjnych informacji na temat uzdrawiania, nierzadko wykraczających w przyszłość. Kiedy miał cztery lata zaszokował rodzinę oświadczeniem, że niewykazująca żadnych objawów babcia ma raka płuc, co zostało potwierdzone badaniami. Anthony do dziś korzysta z tego daru, aby „czytać” choroby ludzi i objaśniać im, jak odzyskać zdrowie. Jego bezprecedensowa dokładność i sukcesy zdobyły mu zaufanie i uwielbienie setek tysięcy ludzi na całym świecie w tym gwiazd filmowych, wpływowych biznesmenów, profesjonalnych sportowców, autorów bestsellerów i niezliczonej rzeszy innych ludzi ze wszystkich kręgów społecznych.

Rozwiązanie dla wygodnych – nie tylko możesz przeczytać, ale też posłuchać!

Ta znakomita książka dostępna jest nie tylko w tradycyjnej wersji „papierowej”, ale też jako bardzo praktyczny audiobook. Dzięki temu niezwykle wygodnemu rozwiązaniu możesz jej słuchać podczas przerw w pracy, jadąc samochodem lub relaksując się w domowym zaciszu. Zyskujesz w ten sposób dodatkową możliwość obcowania z ulubioną lekturą!

 

Jedzenie zamiast leczenia!

ZAPISZ SIĘ