Uzdrawianie tarczycy według boskiego lekarza. Prawdziwe przyczyny wszystkich chorób niesłusznie łączonych z tarczycą
  • ISBN: 978-83-7377-923-5;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 360;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
Monika Muszyńska
0
0

Dlaczego konwencjonalne uzdrawianie tarczycy nie przynosi efektów?!

Problematyka schorzeń powiązanych z gruczołem tarczycy zyskała ostatnimi czasy na popularności. Ludzie w każdym wieku słyszą od lekarzy, że to właśnie ich tarczyca jest odpowiedzialna za zmęczenie, problemy z nadwagą, zaburzenia pamięci i mózgu oraz różnorakie bóle. Niedoczynność lub nadczynność tarczycy ma się również kryć za kołataniem serca, utratą libido, zespołem niespokojnych nóg i wieloma innymi problemami zdrowotnymi. Dlaczego tak wiele osób, włączając Ciebie, nie może uzyskać prawidłowej diagnozy?

Trudna diagnostyka nieoczywistych schorzeń

Ta książka wyjaśnia dlaczego, mimo iż poświęcamy co raz więcej uwagi temu gruczołowi, uzdrawianie tarczycy nie następuje. Ludzie nie zdrowieją, a lekarze nie są w stanie wyjaśnić ogromnej liczby objawów przydzielając im etykietę „Hashimoto” lub „niedoczynności tarczycy”. Dlaczego? Ponieważ tak naprawdę, to nie tarczyca jest źródłem naszych kłopotów. Stanowi ona zaledwie kolejny symptom dużo poważniejszego problemu, który przenika do wnętrza naszego ciała i powoduje długą listę zaburzeń i chorób.

Nowatorska diagnoza boskiego lekarza!

W swojej rewolucyjnej publikacji, Autor wyjaśnia prawdziwą przyczynę epidemii chorób tarczycy. Co więcej, zachęca czytelników do wzięcia odpowiedzialności za swój gruczoł. Ponadto, wyjaśnia czym tak naprawdę jest stan zapalny i choroba autoagresywna. Jednocześnie, ujawnia źródło wielu innych symptomów i dolegliwości. Na koniec, wręcza Ci zestaw porad, dzięki którym zregenerujesz swoją tarczycę i odzyskasz pełnię zdrowia. Jak zaświadczą miliony fanów i czytelników Anthony’ego Williama, stosuje on unikalne podejście, które przynosi wyjątkowe efekty.

Jeśli masz te objawy, zareaguj koniecznie już dziś!

Czas, abyś odzyskał kontrolę nad swoim życiem i stał się ekspertem w dziedzinie własnej tarczycy. Odkryj prawdziwe przyczyny i metody leczenia licznych objawów i schorzeń, takich jak:
– ból
– stany lękowe i depresję
– schorzenia autoagresywne
– zamglenie umysłu i trudności z koncentracją
– nowotwory
– wirus Epsteina-Barr
– komplikacje w ciąży
– mononukleozę
– fibromialgię
– zespół przewlekłego zmęczenia
– przerzedzanie się włosów i łysienie
– zapalenie tarczycy Hashimoto
– bóle głowy i migreny
– kołatanie serca
– zawroty głowy
– niedoczynność tarczycy
– nadczynność tarczycy
– objawy menopauzy
– niewytłumaczalne tycie
– zaburzenia snu
– mrowienie i drętwienie

Autor międzynarodowych bestsellerów powraca!

Bestsellerowy autor New York Timesa, przyszedł na świat z wyjątkową umiejętnością: potrafi komunikować się z Duchem. Siła ta, dostarcza mu niezwykle szczegółowych diagnoz, często wybiegających poza stan wiedzy współczesnej nauki. W wieku czterech lat, William wprawił w zdumienie całą rodzinę, oznajmiając, że pomimo braku widocznych objawów jego babcia choruje na raka płuc – co wkrótce potwierdziło badanie lekarskie. Od tego czasu Anthony, używa swojego daru, by „odczytywać” choroby i umożliwić cierpiącym powrót do zdrowia. Teraz pomoże również Tobie!

Uzdrawianie tarczycy jest możliwe!

Autor wyjaśnia, jak odbudować swoje ciało i jak żyć jeśli tarczyca została usunięta. Nie tylko rozprawia się z najpowszechniejszymi mitami ale wyjaśnia, czego powinniśmy unikać. Dodatkowo, podaje listę pokarmów, ziół i suplementów, które dobrze jest mieć w swojej diecie. Aby ułatwić Ci wprowadzanie zmian przedstawia sprawdzony 90-dniowy program uzdrawiania tarczycy. Zawiera on techniki uzdrawiania tego gruczołu oraz przepisy na dania, które go wspomagają jego funkcjonowanie. A to zaledwie początek…

Świat oszalał na punkcie tej książki!

Świadczą o tym niezwykle entuzjastyczne recenzje, np.:

Anthony jest zaufanym lekarzem naszej rodziny. To latarnia, która wskazuje drogę ku uzdrowieniu.

– Robert De Niro i Grace Hightwater De Niro

Z pracą Anthony’ego Williama niewątpliwie wiąże się jakiś element tajemniczości pochodzącej spoza tego świata. Anthony skupia na tym aspekcie swoją i naszą uwagę. Pomimo tego cała jego praca dotycząca głównie chorób autoimmunologicznych wydaje się realna i odpowiednia. Co więcej, praktyki, które zaleca, są naturalne, dostępne i proste.

– Gwyneth Paltrow

Anthony jest nie tylko ciepłym i pełnym współczucia uzdrowicielem. Jest również autentyczny, dokładny oraz posiada dar od samego Boga. Jest błogosławieństwem mojego życia.

– Naomi Campbell

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ