Duchowe przyczyny chorób chronicznych. Samouzdrawianie w 10 krokach
  • ISBN: 978-83-7377-920-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 184;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
0
0

Jak działa psychika

Psychika ma wpływ na procesy uzdrawiania. Najnowsze badania naukowe to potwierdzają, a opisana w książce metoda wykorzystuje współdziałanie umysłu z ciałem. Emocje, reakcje, strategie, odruchy czyli wszelkie ludzkie zachowania, mają ogromny wpływ i mogą pozostawiać nawet fizyczne ślady czy objawiać się bólem w ciele. Dusza, duch, prana czy pole morfogenetyczne nie da się zbadać pod mikroskopem. Gdy jednak zrozumie się jak działa, możliwe staje się uzdrowienie.

Jak znikają choroby i dolegliwości

Metoda Autora jest skuteczna w pozbywaniu się tak zwanych chronicznych schorzeń, ponieważ często nie są żadnymi chorobami, a tylko objawami. Pozytywne i świadome myśli mają ogromny wpływ na organizm. Za ich pomocą można pozbyć się wielu dolegliwości, ponieważ często powstają one w wyniku ukrytych w podświadomości lęków, nieprzepracowanych lub nieuświadomionych urazów i wydarzeń z życia. Dlatego przy pomocy odpowiednich myśli możemy też sprawić, że objawy znikną.

Uzdrowienia duchowe poparte badaniami

Autor opracował metodę, która pozwala na przetwarzanie informacji, nawet tych, których nie pamiętamy, aby pozbyć się różnego rodzaju dolegliwości takich jak chorób chronicznych, autoimmunologicznych czy psychicznych. Opiera się ona na metodach odzyskiwania zdrowia z punktu widzenia psychologii głębi i pokazuje czytelnikom dotąd często pomijane aspekty, np.: jaki wpływ ma psychika na ciało czy też jaką moc ma podświadomość. Wyjaśnia co kryje się za reiki, hipnozą, szamanizmem, uzdrawianiem duchowym, efektem placebo czy homeopatią. Opisuje uzdrawiające działanie poprzez sugestie, informacje czy rytualne działania. Jego metoda sprawia, że bóle, skurcze, jąkanie się, niedosłyszenie czy lęki znikają nawet w ciągu kilku sekund. Dzieje się tak ponieważ nasz mózg wysyła odpowiednie informacje do ciała. To dzięki jego nieograniczonym możliwościom możemy zmieniać nastawienie i przekierować pozytywne myśli do mięśni i innych części ciała. Wówczas następuje proces uzdrowienia.

Wykorzystaj informację do wyzdrowienia

Autor udowadnia, że do zwalczania chorób psychicznych i psychosomatycznych objawów nie potrzeba żadnych leków, tylko informacji, które tkwią w danej osobie. Badania jednoznacznie wskazują, że ludzie, którzy cierpią na pozornie nieuleczalne choroby, poprzez proste, ale efektywne zastosowanie opisanych metod, mogą stać się szybko i trwale zdrowi bez efektów ubocznych.

Wiedza znaczy zdrowie!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ