Duchowe przyczyny chorób chronicznych. Samouzdrawianie w 10 krokach

  • ISBN: 978-83-7377-920-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 184;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
0
0

Jak wykorzystać umysł aby uruchomić proces samouzdrawiania

Nasz umysł ma ogromny wpływ na procesy uzdrawiania. Najnowsze badania naukowe potwierdzają, że proces samouzdrawiania rozpoczyna się w umyśle i zależy od naszego stanu psychicznego. Opisana w książce metoda wykorzystuje współdziałanie umysłu z ciałem. Emocje, reakcje, strategie, odruchy czyli wszelkie ludzkie zachowania, mają ogromny wpływ i mogą pozostawiać nawet fizyczne ślady czy objawiać się bólem w ciele. Dusza, duch, prana czy pole morfogenetyczne nie da się zbadać pod mikroskopem. Gdy jednak zrozumie się jak działa, możliwe staje się uzdrowienie.

Jak skutecznie uwolnić się od chorób i dolegliwości

Metoda Autora jest skuteczna w pozbywaniu się tak zwanych chronicznych schorzeń. Często nie są one żadnymi chorobami, a jedynie objawami. Opisana w książce metoda opiera się na pozytywnym i świadomym myśleniu i wykorzystaniu umysłu do uzdrawiania organizmu. Ponieważ często choroby powstają w wyniku ukrytych w podświadomości lęków, nieprzepracowanych lub nieuświadomionych urazów odpowiednio je przepracowując możesz uzdrowić umysł i ciało. Przy pomocy odpowiednich myśli możemy sprawić, że objawy w ciele znikną. Autor opisuje 10 prostych zasad, które możesz bezpiecznie sprawdzić na sobie. Zostały one potwierdzone naukowo i są na tyle łatwe do wykonania, ze nie potrzebujesz do tego dodatkowych narzędzi. Dowiesz się jak uzyskać informacje o sobie wykorzystując podświadomość aby uruchomić procesy samouzdrawiania.

Badania naukowe potwierdzają skuteczność metody samouzdrawiania

Autor opracował metodę, która pozwala na przetwarzanie informacji, nawet tych, których nie pamiętamy, aby pozbyć się różnego rodzaju dolegliwości takich jak chorób chronicznych, autoimmunologicznych czy psychicznych. Opiera się ona na metodach odzyskiwania zdrowia z punktu widzenia psychologii głębi i pokazuje czytelnikom dotąd często pomijane aspekty, np.: jaki wpływ ma psychika na ciało czy też jaką moc ma podświadomość. Wyjaśnia co kryje się za reiki, hipnozą, szamanizmem, uzdrawianiem duchowym, efektem placebo czy homeopatią. Opisuje uzdrawiające działanie poprzez sugestie, informacje czy rytualne działania. Jego metoda sprawia, że bóle, skurcze, jąkanie się, niedosłyszenie czy lęki znikają nawet w ciągu kilku sekund. Dzieje się tak ponieważ nasz mózg wysyła odpowiednie informacje do ciała. To dzięki jego nieograniczonym możliwościom możemy zmieniać nastawienie i przekierować pozytywne myśli do mięśni i innych części ciała. Wówczas następuje proces uzdrowienia.

Ty tez możesz uwolnić się od chorób przewlekłych

Autor udowadnia, że do zwalczania chorób psychicznych i psychosomatycznych objawów czy niektórych chorób przewlekłych nie potrzeba żadnych leków. Wystarczą jedynie informacje, które tkwią w Tobie. Badania jednoznacznie wskazują, że ludzie, którzy cierpią na pozornie nieuleczalne choroby, poprzez stosowanie opisanych w tej książce proste, ale efektywnych metod, mogą stać się szybko i trwale zdrowi. Są one całkowicie bezpieczne i nie powodują efektów ubocznych.

Skuteczne samouzdrawianie poparte badaniami naukowymi

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ