Kosmiczna spirala

Przekazywanie wiedzy za pośrednictwem DNA

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-649-4;
 • Cena katalogowa: 39.30 zł;
 • Ilość stron: 272;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2014;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Monika Muszyńska
0
1

Kod DNA – poznaj klucz do istnienia życia

Spirala DNA – kwas dezoksyrybonukleinowy to szyfr życia, który pasjonuje nas od czasu jego odkrycia. Znajduje się w jądrze każdej żywej komórki. Stanowi materiał genetyczny i decyduje o rodzaju, postaci, zdrowiu oraz naturalnych nawykach każdej żywej istoty. Zagadnienia DNA od wielu lat intrygują wielu badaczy i naukowców, którzy starają się rozwikłać informacje zapisane w podwójnej helisie. Odrzucają jednak rewolucyjne perspektywy ograniczeni sztywnymi dogmatami. Na szczęście teraz, za sprawą tej rewolucyjnej książki, może nastąpić prawdziwy przełom w nauce i technikach rozwoju osobistego

Spirala DNA to coś więcej niż tylko kod genetyczny

Antropolog Jeremy Narby mieszkał pośród peruwiańskich Indian zgłębiając ich wiedzę dotyczącą roślin i reakcji biochemicznych. Najbardziej zaintrygowało go odkrycie, że pozornie niezaawansowany lud nie zdobył bogatej wiedzy metodą prób i błędów. Informacje były przekazywane bezpośrednio, kiedy Indianie znajdowali się pod wpływem pozyskiwanej z roślin substancji halucynogennej o nazwie ayahuasca. Trudno mu było wówczas uwierzyć, że ci prości ludzie uzyskują wiedzę, jak przywrócić zdrowie i uleczyć różne dolegliwości, po jej zażyciu. Informacje zdobyte w Peru, uzupełnione przez najnowsze odkrycia biologii molekularnej, neurologii oraz starożytne przekazy doprowadziły Autora do rewolucyjnego i szokującego świat naukowy wniosku.

Już starożytni znali podwójną helisę!

Okazało się, że wiedza o pochodzeniu życia jest wpisana w kod DNA! Teraz także i Ty możesz eksplorować to potężne źródło informacji. Jeremy Narby przedstawia niezbite dowody na poparcie przedstawianych w książce tez. Okazało się bowiem, że starożytne ludy znały strukturę kodu genetycznego i kształt podwójnej helisy na stulecia przed jej odkryciem przez współczesną naukę. Co więcej, udowodniono, że zarówno DNA, jak i zapisane w nim życie na każdym poziomie komórkowym posiada świadomość.

Spirala DNA – wykorzystaj wiedzę przodków dla rozwoju osobistego

DNA jest więc nie tylko zapisem wiedzy o początkach życia, ale również nośnikiem informacji oraz emituje biofotony. Naukowcy uważają ich emisję za formę komunikacji między komórkowej i pomiędzy organizmami. Autor sugeruje również, że biofotony mogą być odbierane w postaci obrazów lub przekazów, co tłumaczyłoby porozumiewanie się z duchami przodków. Rewelacje zawarte w książce nie tylko potwierdzają skomplikowaną naturę istnienia ale też wskazują ścieżkę do głębszego rozwoju osobistego oraz perspektywy na osiągnięcie szczęścia.

Odkoduj spiralę DNA – poznaj prawdę

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ