Esther i Jerry Hicks

https://en.wikipedia.org/wiki/Esther_Hicks

Esther i Jerry Hicks – amerykańskie małżeństwo i odkrywcy Prawa Przyciągania, a także autorzy bestsellerów New York Timesa. W 1986 roku, gdy Esther doświadczyła przekazu słownego od tajemniczego bytu zwanego Abrahamem, podekscytowani jasnością i praktycznością przekazywanych im informacji, zaczęli ujawniać swoje niesamowite doświadczenie garstce bliskich współpracowników.

Praktyczność i skuteczność Prawa Przyciągania

Widząc realne korzyści uzyskiwane przez nich samych, a także innych ludzi stosujących Prawo Przyciągania, Esther i Jerry podjęli decyzję, aby udostępnić nauki AbrahamaTym samym zaczęli docierać do szerszego kręgu odbiorców, poszukujących sposobu na szczęśliwe życie.

Warsztaty i szerzenie nauk Abrahama

Esther i Jerry, korzystając ze swojego centrum konferencyjnego w San Antonio w Teksasie jako bazy, głosili nauki Abrahama tysiącom ludzi. Od 1989 roku podróżowali do około 50 miast rocznie, prezentując interaktywne warsztaty Prawa Przyciągania dla tych, którzy chcą uczestniczyć w tym niezwykłym doświadczeniu. I chociaż ogólnoświatowa uwaga została zwrócona na tę filozofię dobrego samopoczucia przez myślicieli i nauczycieli Lead Edge, którzy włączyli wiele koncepcji Prawa Przyciągania Abrahama do swoich najlepiej sprzedających się książek, scenariuszy i wykładów, pierwotnie była ona przekazywana z ust do ust. W ten sposób jednostki zaczynały odkrywać wartość tej duchowej praktyki w swoich osobistych doświadczeniach życiowych.

Podnoszenie samoświadomości i wędrówka do wnętrza siebie

W listopadzie 2011 roku Jerry zmarł. Teraz Esther kontynuuje swoje warsztaty z pomocą przyjaciół i współpracowników, a także z pomocą Abrahama. Ludzie mają bezpośredni dostęp do jego nauk, uczestnicząc w seminariach osobiście lub podczas ich transmisji na żywo. Istnieje również obszerna biblioteka filmów dotyczących Abrahama na kanale YouTube.

Abraham – grupa podnoszących na duchu bytów – przedstawia swoje nauki poprzez Esther Hicks. Gdy przemawia do nas poprzez pełne miłości, błyskotliwe, a zarazem proste eseje w formie drukowanej i dźwiękowej, prowadzi nas do jasnego połączenia z kochającą Wewnętrzną Istotą, a także do podnoszenia samoświadomości.

ZAPISZ SIĘ