Esther i Jerry Hicks

https://en.wikipedia.org/wiki/Esther_Hicks

Esther i Jerry Hicks – amerykańskie małżeństwo i odkrywcy Prawa Przyciągania, a także bestsellerowi autorzy New York Timesa. W 1986 roku, gdy Esther doświadczyła przekazu słownego od tajemniczego bytu zwanego Abrahamem, podekscytowani jasnością i praktycznością przekazanego im słowa, zaczęli ujawniać swoje niesamowite doświadczenie garstce bliskich współpracowników.

Praktyczność i skuteczność Prawa Przyciągania

Uznając praktyczne rezultaty otrzymywane przez nich samych, a także innych ludzi stosujących Prawo Przyciągania, Esther i Jerry podjęli decyzję, aby udostępnić nauki Abrahama, docierając tym samym do szerszego kręgu odbiorców, poszukujących sposobu na szczęśliwe życie.

Warsztaty i szerzenie nauk Abrahama

Esther i Jerry korzystając ze swojego centrum konferencyjnego w San Antonio w Teksasie jako bazy, głosili nauki Abraham tysiącom ludzi. Od 1989 roku podróżowali do około 50 miast rocznie, prezentując interaktywne warsztaty Prawa Przyciągania dla tych, którzy gromadzą się, aby uczestniczyć w tym rozszerzającym się strumieniu tego fenomenu. I chociaż ogólnoświatowa uwaga została zwrócona na tę filozofię dobrego samopoczucia przez myślicieli i nauczycieli Lead Edge, którzy włączyli wiele koncepcji Prawa Przyciągania Abrahama do najlepiej sprzedających się książek, scenariuszy i wykładów, pierwotne rozprzestrzenianie się tego materiału odbywało się z ust do ust – kiedy jednostki zaczynały odkrywać wartość tej duchowej praktyki w swoich osobistych doświadczeniach życiowych.

Podnoszenie samoświadomości i wędrówka do wnętrza siebie

W listopadzie 2011 roku Jerry zmarł, a teraz Esther kontynuuje swoje warsztaty z pomocą przyjaciół i współpracowników, a także z pomocą Abrahama. Ludzie mają bezpośredni dostęp do jego nauk, uczestnicząc w seminariach osobiście lub podczas ich transmisji na żywo. Istnieje również obszerna biblioteka filmów dotyczących Abrahama na YouTube.
Abraham – grupa podnoszących na duchu bytów – przedstawia swoje nauki poprzez Esther Hicks. Gdy przemawia do nas poprzez pełne miłości, błyskotliwe, a zarazem prostye eseje w formie drukowanej i dźwiękowej, prowadzi nas do jasnego połączenia z kochającą Wewnętrzną Istotą, a także do podnoszenia samoświadomości.

ZAPISZ SIĘ