Nick Polizzi

https://beherenownetwork.com/category/guest-podcasts/nick-polizzi/

Nick Polizzi pochodzi z rodziny, która głęboko wierzy w uzdrawianie środkami medycyny ludowej. Będąc przez całe życie świadkiem leczniczej mocy roślin, pragnie rzucić światło na naturalną alternatywę dla medycyny konwencjonalnej.

Poszukiwanie alternatywy dla konwencjonalnej medycyny

Kilka lat temu u jego bliskiego przyjaciela zdiagnozowano chorobę Parkinsona, co we współczesnej Ameryce jest prawdziwym wyrokiem śmierci. Nick postanowił znaleźć naturalny sposób uzdrawiania z tej oraz innych chorób. Ta misja zmusiła jego zespół do rozpoczęcia zmieniającej życie podróży do świętej medycyny przodków, w samo serce amazońskiej dżungli. Tutaj Nick przeszedł inicjacje do szamańskich praktyk i rytuałów.

Inicjacja i zgłębianie nauk przodków

Zaczął uczestniczyć w świętych ceremoniach i współpracował z szamanami specjalizującymi się w starożytnych amazońskich technikach uzdrawiania. Jego doświadczenia dały początek filmowi dokumentalnemu „Święta nauka” i przyciągnęły go na jego obecną ścieżkę zarówno jako twórcy, autora, jak i zwolennika starożytnej medycyny.

Bogaty dorobek filmowy i autorski

Do filmów, w których Nick uczestniczył, należą „Święta nauka”, „Simply Raw – Reversing Diabetes in 30 days” oraz „The Tapping Solution”. Twórczość pisarska powstała z powołania do czci, zachowania i ochrony starożytnej wiedzy i rytuałów uzdrawiania rdzennych ludów świata.

ZAPISZ SIĘ