Astro Kalendarz – nowa aplikacja Wydawnictwa Studio Astropsychologii

Data: 02.19.2018
Kategorie: wydarzenia

Interesuje Cię charakterystyka planet, Twojego znaku zodiaku, godzina wschodu i zachodu Słońca oraz długość dnia? Nie chcesz przegapić imienin bliskiej Ci osoby, a także ważnych świąt? Z myślą o Tobie stworzyliśmy specjalną aplikację Astro Kalendarz, dzięki której jesteś cały czas na bieżąco z astrologicznymi aktualnościami. Elektroniczna wersja AstroCalendarium, którą masz zawsze przy sobie!

Astro Kalendarz został stworzony przez Polaka dla Polaków. Uwzględnia całą naszą narodową specyfikę. Umożliwia zsynchronizowanie naszej codziennej aktywności z rytmem kosmosu. Jest oparty na papierowym wydaniu AstroCalendarium ukazującego się w formie prognoz nieprzerwanie od 20 lat.

Gwarantem profesjonalizmu Astro Kalendarza jest osoba autorki dr Krystyny Konaszewskiej-Rymarkiewicz. Doktora nauk przyrodniczych i antropologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Medycznej w Krakowie. Jest ona twórcą wielu fundamentalnych podręczników astrologicznych, w których przedstawia aspekty praktycznego wykorzystania różnych specjalizacji astrologii.

Funkcjonalności:
– prognoza astrologiczna
– długość dnia, wschody, zachody słońca oraz księżyca dla dowolnej lokalizacji
– opisy wszystkich symboli astrologicznych
– opcjonalne, regularne notyfikacje

Wybierz premium, aby usunąć reklamy i mieć dostęp do wszystkim miast.
Bezpłatna aplikacja dostępna do pobrania ze Sklepu Google Play

ZAPISZ SIĘ