Astrologia finansowa

Czas to pieniądz

  • ISBN: 978-83-7377-461-2;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 396;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Jak astrologia finansowa pomoże Ci zdobyć pieniądze?

Dlaczego jedni odnoszą sukces finansowy, a inni mimo świetnych planów biznesowych i kapitału, nie są w stanie zgromadzić bogactwa? Dzięki jedynemu w Polsce podręcznikowi znanej i cenionej astrolog dr Krystyny Konaszewskiej-Rymarkiewicz zrozumiesz wpływ gwiazd i planet na trafność Twoich decyzji dotyczących zarabiania i inwestowania pieniędzy. Dowiesz się, że Twoje predyspozycje do odniesienia finansowego sukcesu są zapisane w Twoim horoskopie natalnym. Dodatkowo, poznasz jakie cechy Twojego znaku zodiaku kierują Twoim podejściem do pieniędzy, ich wydawania i oszczędzania.

Odnieś sukces w biznesie zaglądając w swój horoskop natalny

Astrologia finansowa wyjaśnia wpływ sił kosmosu, położenia planet i ruchu gwiazd na Twoją umiejętność zarabiania i inwestowania pieniędzy. Korzystając z tego wyjątkowego podręcznika dowiesz się jakie cechy, np. siła, cierpliwość czy niezależność, zapisane w Twoim horoskopie natalnym, decydują o Twoich finansach. Analiza położenia planet czy gwiazd zarządzających Twoim znakiem zodiaku uzmysłowi Ci co motywuje Cię do działania, a co blokuje.

Astrologia finansowa pomoże Ci podjąć trafne decyzje

Wielu bilionerów korzysta z porad i analiz przeprowadzanych przez astrologów finansowych w trakcie podejmowania ważnych decyzji dotyczących inwestycji. Teraz także i Ty, możesz przeanalizować układ planet i wykorzystać siłę kosmogramu, aby wybrać najlepszy sposób i czas na ulokowanie swoich pieniędzy. Dodatkowo, zapewnisz sobie sukces i płynność finansową przy zakładaniu biznesu czy wchodzeniu w spółki podpisując umowy w określonym czasie. Astrologia finansowa i Twój horoskop natatlny podpowiedzą Ci kiedy najlepiej kupić obligacje, aby inwestycja się opłaciła. Co więcej, dowiesz się, gdzie i kiedy ulokować pieniądze w nieruchomościach, by dorobić się majątku.

Jak dzięki astrologii finansowej opanujesz tajniki ekonomii?

Okazuje się, że zarówno astrologia finansowa jak i ekonomia interpretują sytuację finansową i pozwalają podjąć kroki zmierzające do konkretnych decyzji. Astrologia finansowa analizując liczby i symbole, pokazuje oddziaływanie planet i gwiazd na zagadnienia związane z pieniędzmi. Zrozumiesz, że bogactwo jest przewidywalne i nauczysz się jak je zdobyć odczytując swój horoskop natalny. Na potwierdzenie skuteczności astrologii finansowej autorka przytacza analizy astrologiczne znanych osób, np. J. P. Morgana – amerykańskiego milionera, oraz firm, które wykorzystując wiedzę o sile kosmosu uniknęły finansowych tarapatów i odniosły finansowy sukces.

Astrologia finansowa wskaże Ci sposób na zdobycie milionów

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ