Astrologia natalna

  • ISBN: 978-83-7377-284-7;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 265;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Dowiedz się, jak obliczyć horoskop urodzeniowy i uczynić go narzędziem rozwoju osobistego

Wbrew pozorom astrologia wcale nie straciła na znaczeniu jako źródło wiedzy o człowieku i otaczającym go świecie. Co więcej, wsparta przez astropsychologię i nowoczesne technologie, stała się pomocna w rozwiązywaniu problemów życiowych, wzmacnianiu relacji, realizacji marzeń i staraniach o szczęście. Jak obliczyć horoskop urodzeniowy i wykorzystać informacje czerpane z symboli Zodiaku w życiu codziennym? Wcale nie jest to trudne, a potrzebnej wiedzy na profesjonalnym poziomie dostarczy ci właśnie niniejsza książka. Znajdziesz w niej wszystko, co jest niezbędne dla osoby zajmującej się zawodowo astrologią i astropsychologią. Niewątpliwie skorzystają z niej również amatorzy ezoteryki. Między innymi dowiesz się wszystkiego o wpływie Słońca na znaki Zodiaku. Nauczysz się też wykorzystywać w praktyce aspekty planet i domy horoskopowe – kluczowe elementy horoskopu codziennego i urodzeniowego. Na koniec – będziesz wiedział, jak sporządzić schemat horoskopu i go prawidłowo zinterpretować. Dysponując tak obszerną wiedzą, wykorzystasz ją do wzbogacenia warsztatu zawodowego lub wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu.

Na jakie pytania odpowiedzą horoskop urodzeniowy i codzienny?

Astrologia i astropsychologia są w stanie udzielić odpowiedzi na większość pytań, które nurtują współczesnego człowieka. Potrzebują jednak do tego odpowiedniego narzędzia w postaci horoskopu urodzeniowego. Jest on schematycznym obrazem nieba i ciał niebieskich w momencie przyjścia człowieka na świat. Do jego obliczenia astrolog potrzebuje ściśle określonych współrzędnych geograficznych oraz dokładnej godziny narodzin. Sporządzając horoskop urodzeniowy i codzienny, możesz określić charakter danej osoby, jej temperament, zdolności fizyczne i umysłowe, jednym słowem – ogólne predyspozycje. Ale to nie wszystko. Uzyskasz również wszechstronną wiedzę dotyczącą związków uczuciowych, pracy, finansów czy zdrowia. Czy osiągniesz sukces zawodowy? Co blokuje twój rozwój osobisty? Czy masz jeszcze szansę na szczęście i prawdziwą miłość? Jak długo będziesz chorował? W zasadzie nie istnieją obszary ludzkiego życia, do których dostępu nie miałyby astrologia i astropsychologia. Wystarczy umiejętnie wykorzystać aspekty planet, domy astrologiczne i symbole Zodiaku. Prawda, że tak niewiele trzeba, by świadomie kierować swoim życiem?

Wiedząc, jak obliczyć horoskop urodzeniowy, zyskujesz szansę na szczęście i pozytywne zmiany w swoim życiu

Dzięki tej książce odkryjesz sekrety horoskopu urodzeniowego. W ten sposób przestaniesz go traktować wyłącznie jako zbioru wiedzy dostępnej tylko wtajemniczonym, lecz stanie się on narzędziem pozytywnych zmian. Na czym polega wyjątkowość tej publikacji? Otóż możesz w niej znaleźć wszystko, co składa się na warsztat osoby profesjonalnie zajmującej się astrologią i astropsychologią – szczegółowo omówione znaki Zodiaku, ich symbole oraz znaczenia, aspekty planet i ich charakterystyki, władców horoskopów w poszczególnych domach astrologicznych oraz coś, bez czego nie zrozumiesz w pełni informacji, jakie otrzymasz, czyli zasady interpretacji horoskopu. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zaczął świadomie kształtować swoje życie, odrzucając wszystko, co staje na drodze do twojego szczęścia i blokuje rozwój osobisty.

Zacznij decydować o swoim losie!

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ