Magia Księżyca

Skuteczne zaklęcia i rytuały z wykorzystaniem cykli księżycowych, kryształów, olejków, ziół i wielu innych mistycznych energii

  • ISBN: 978-83-8301-150-9;
  • Cena katalogowa: 64.60 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Magia Księżyca – odkryj idealne zaklęcia na każdą z faz Księżyca

Czy wiesz, że pełnia Księżyca to idealny czas, aby zaprosić do swego serca energię namiętnej miłości i połączyć się z wyjątkową dla ciebie osobą? Jeśli interesujesz się astrologią, ezoteryką i magią, fascynuje cię świat zaklęć i rytuałów, podczas pełni Księżyca powinieneś wypróbować zaklęcie, które pozwoli ci przyciągnąć romantyczną miłość. Podczas pełni najskuteczniejsze są także wszelkie zaklęcia uzdrawiające . Z kolei w fazie nowiu najlepiej pracować z zaklęciami przynoszącymi szczęście w finansach lub pomocnych w trakcie przeprowadzki do nowego domu. Księżyc przybywający to czas na zaklęcia i rytuały związane z medytacją, spełnianiem marzeń czy takie, które przynoszą ulgę w bólu. Przekonaj się, jak potężna jest magia Księżyca!

Symbole astrologiczne, karty Tarota i kamienie szlachetne pomogą ci w twojej praktyce

Z tą niezwykłą książką z łatwością wykorzystasz potężną moc każdej z faz Księżyca! Jej lektura sprawi, że odbędziesz fascynującą podróż, podczas której będziesz podążał za Księżycem, gdy będzie on przemierzał na niebie każdy znak Zodiaku. Odkryjesz, jak każda z astrologicznych faz i symboli oddziałuje na twoją magię. Poznasz wpływy rzadko omawianych energii Niebieskiego Księżyca czy Czarnego Księżyca, a także magiczne oddziaływania zaćmienia Księżyca. Dowiesz się, jak prawidłowo rzucać zaklęcia przy zastosowaniu świec, kart Tarota czy kamieni szlachetnych. A także jak dobrać odpowiedni moment księżycowy, aby zwiększyć przepływ energii.

Przekonaj się, jak potężna jest magia Księżyca

Autorka, czarownica i zielarka z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, opisała w książce każdą fazę Księżyca indywidualnie. A to pozwala omówić główne atrybuty każdej fazy wraz z rytuałami magii Księżyca, ustanawianiem intencji i praktycznymi sposobami celebrowania i manifestowania zdrowia, bogactwa i pewności siebie. Znajdziesz tu również spis kryształów i kamieni szlachetnych, a także olejków eterycznych i świec, które powiązane są z różnymi fazami Księżyca. A także informacje o tradycyjnych ziołach księżycowych i roślinach związanych z Księżycem, takich jak lawenda, jaśmin, wierzba, podejźrzon księżycowy, bylica pospolita, dynia i drzewo sandałowe.

Dzięki magii Księżyca znajdziesz miłość, wzmocnisz zdrowie, odniesiesz sukces

Dzięki konkretnym sugestiom Autorki dotyczącym każdej fazy Księżyca nauczysz się korzystania w swojej magii z różnorodnych narzędzi. Księżycowe zioła mają za zadanie wzmacniać i wspierać twoje intencje. Kryształy i kamienie szlachetne podniosą twoje wibracje i wzmocnią intuicyjne moce. Olejki eteryczne i świece, pasujące do twojego nastroju lub intencji, dodadzą mocy wibracyjnej do twoich zaklęć i rytuałów. Przekonasz się też, jak połączenie symboli kart Tarota i astrologii będzie oddziaływało na twoje życie. Korzystanie z magii Księżyca odmieni twoje życie w takich aspektach, jak wprowadzanie zmian, uzdrawianie, wzniecanie namiętności i przyciąganie miłości. Energia Księżyca pomoże ci odzyskać spokój i równowagę, odpędzić złe moce i uroki. Wzmocni intuicję i pozwoli ci prowadzić pełne radości życie.

Wykorzystaj mistyczną energię Księżyca

ZAPISZ SIĘ