Tarot księżycowy

Proste rozkłady kart, skuteczne zaklęcia i rytuały z wykorzystaniem potężnej mocy Księżyca

  • ISBN: 978-83-8301-054-0;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Przekonaj się, jak unikalna energia księżyca wpływa na ciebie!

Księżyc wilczy, śnieżny, truskawkowy, niebieski, księżyc myśliwych…Czy wiesz, że są to nazwy pełni księżyca przypadających w ciągu roku? Każda ma unikalną energię, która w inny sposób wpływa na nas i wszystko, co nas otacza. Na przykład nów księżyca to czas ustalania intencji i sadzenia nasion tego, co chcemy uzewnętrznić w cyklu zakończonym pełnią księżyca podczas której energia księżycowa doprowadzona jest do szczytu. Dlatego pełnia księżyca to najlepszy czas na czarowanie i magię. Podczas malejącego księżyca uwalniamy energie i oczyszczamy je. Poznaj 13 wyjątkowych pełni księżyca, których niesamowita energia pomoże ci osiągnąć to, czego pragniesz!

Skuteczne zaklęcia podczas 13 wyjątkowych pełni księżyca

Ta przepełniona magią, energią księżyca i potęgą Tarota książka oferuje rozkłady kart. A także proste zaklęcia i rytuały z wykorzystaniem mocy każdej z 12 pełni księżyca, które przypadają w ciągu roku. To nie wszystko! Autorka prezentuje również czary, które najlepiej wykonać w czasie niebieskiego księżyca, czyli drugiej pełni w danym miesiącu. A to zdarza się mniej więcej raz na dwa i pół roku! Czarowanie w czasie określonej pełni pozwoli ci osiągnąć sukces w twojej magii. Otrzymasz wsparcie poszczególnych faz księżyca!

Energia księżyca i moc symboli Tarota doda twojej magii mocy

Od niepamiętnych czasów ludzie próbowali zajrzeć za tę magiczną zasłonę, za którą ukryła się nasza przyszłość. Przepowiadanie czyjejś przyszłości za pomocą kart czy wróżenie to jedne z wielu metod dywinacyjnych. Ta wyjątkowa książka łączy moc zaklęć i rytuałów, które wykonasz podczas pełni księżyca, z magią symboli kart Tarota. Nie musisz być medium, żeby dobrze odczytywać Tarota lub mieć bezpośredni dostęp do tego, co boskie. Najważniejsza jest energia, z jaką przystępujesz do czytania z kart. Kiedy połączysz własną energię z energią księżyca, a karty Tarota będą swego rodzaju przewodem energetycznym, wtedy zacznie działać magia! Przekonaj się, co zrobi dla ciebie!

Poznaj rozkłady Tarota i zaklęcia podczas pełni księżyca, które pomogą ci osiągnąć twoje cele

W tej książce każdy rozdział poświęcony jest jednej pełni księżyca. Autorka koncentruje się na energii pełni księżyca danego miesiąca. A także na rozkładach, rytuałach i zaklęciach opracowanych w związku z tą energią. Możesz odwoływać się do tej książki miesiąc po miesiącu, pracując z określonymi rozkładami i wykonując rytuały korespondujące z określonymi fazami księżyca w ciągu całego roku. Na przykład grudniowe rozkłady koncentrują się na głębokim zanurzeniu się w podświadomość, połączeniu z wyższym „ja” i skorzystaniu z intuicji. Po to, aby uzyskać jasność oraz przewodnictwo. Jeśli masz pytania dotyczące miłości lub twojej kariery, z łatwością znajdziesz w książce czary odpowiadające twoim zainteresowaniom.

Jak połączyć kalendarz księżycowy z magią i przepowiadaniem przyszłości?

Rytuały i zaklęcia wymienione są w książce według miesięcy, zgodnie z energiami księżycowymi, z którymi korespondują. Nie trzeba jednak czekać do marca, aby odprawić rytuał sadzenia nowych nasion. Przykładowo grudniowe rytuały dotyczą uzdrawiania, przecinania negatywnych więzów i błogosławienia domu, ale możesz z nich korzystać za każdym razem, gdy czujesz, że ta magia pomoże ci w danym momencie. Zaklęcia i rytuały z tej książki zawierają sugestie dotyczące idealnego momentu na wypowiedzenie danego zaklęcia lub dnia tygodnia i fazy księżyca, w których energie najlepiej wspierałyby twoje działania. Te sugestie służą jedynie jako wskazówka. Jeśli w twoim życiu pojawi się pilna sprawa, którą należy zająć się w czasie, który byłby uważany za niesprzyjający, w książce znajdziesz magiczne procedury, które pozwolą ci wypowiedzieć zaklęcie w dowolnym momencie przez neutralizowanie sprzecznych lub kontrastujących wpływów.

Czarowanie w czasie określonej pełni pozwoli ci osiągnąć sukces w twojej magii i wróżeniu

Każdy rozdział zawiera krótkie uzupełnienia informacji na tematy związane z Tarotem i jego symbolami, rytuałami i zaklęciami oraz innymi kwestiami, które mają wpływ na twoją praktykę. A dodatkowe wskazówki od autorki pomogą ci w interpretacji kart, a także zachęcą cię do zastanowienia się nad różnymi aspektami energii związanych z danym rozkładem, aby pomóc ci w pełni wykorzystać jego interpretację i jak najkorzystniej zastosować ją w twoim życiu. Czarowanie w czasie określonej pełni pozwoli ci osiągnąć sukces w twojej magii. Ponieważ otrzymasz wsparcie poszczególnych faz księżyca!

Potężne połączenie magii, energii księżyca i symboli Tarota!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ