Tarot – praktyczne ćwiczenia dla początkujących

Proste rozkłady kart, dzięki którym osiągniesz osobiste cele, spełnisz marzenia i odnajdziesz swój potencjał w życiu

  • ISBN: 978-83-8301-541-5;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 cm x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Paweł Uklejski
Paweł Uklejski
30
0

Czy wiesz, jakie sekrety kryją karty Tarota?

Szukasz miłości swojego życia? Martwisz się o swój awans w pracy? A może pragniesz wiedzieć, czy uda ci się zrealizować zamierzone cele? Tarot to jedna z najbardziej znanych metod wróżenia i jasnowidzenia w świecie ezoteryki. To dzięki nim możemy dowiedzieć się, jaka przyszłość została nam zapisana. Jeśli interesujesz się tematem tych niezwykłych kart – sięgnij po tę książkę. T. Susan Chang, ceniona specjalistka wróżbiarstwa i jasnowidzenia, przygotowała dla ciebie kompleksowy poradnik, który wprowadzi cię w tajniki Tarota. Dowiesz się jak układać Tarota samodzielnie w domu dla siebie i bliskich. Nauczysz się odczytywać przekaz płynący prosto z kart, a także stworzysz własne słowa kluczowe niezbędne do prawidłowego przepowiadania przyszłości. Tarot dla początkujących to twoja szansa na odnalezienie odpowiedzi na wiele pytań.

Symbole Tarota, magia zaklęta w kartach i sztuka przepowiadania przyszłości – poznaj Tarot dla początkujących

Na pewno nie raz zadawałeś sobie pytanie, w jaki sposób działa przepowiadanie przyszłości przy pomocy kart Tarota. Czy ta sztuka jest bezpieczna? Jak mogę zrozumieć i interpretować symbole Tarota? Każdy początkujący adept zadaje sobie podobne pytania. Dlatego warto zaufać Autorce, która krok po kroku poprowadzi cię przez sekrety Tarota dla początkujących. Poznasz Małe i Wielkie Arkana, które mają bezpośredni wpływ na nastrój i osobowość człowieka. Dowiesz się, czym jest karta dnia, co oznaczają karty odwrócone i dworskie.

Dzięki kartom Tarota odkryjesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania. Fot. Depositphotos

Odkryj w sobie talent jasnowidzenia i przepowiadania przyszłości z Tarotem dla początkujących

Oprócz przepowiadania przyszłości i wróżbiarstwa doświadczysz mentalnych doznań w trakcie układania Tarota. To niezwykłe duchowe przeżycie sprawi, że otworzysz swój umysł na nowe możliwości, odkryjesz swoje talenty i spełnisz marzenia. Oprócz tego opanujesz moc i energię żywiołów. Poznasz kombinacje kart z żywiołami, które dadzą ci bardziej precyzyjną odpowiedź. Dzięki temu polepszą się również twoje praktyki z różnych dziedzin magii. Co więcej, w publikacji znajdziesz odpowiednie narzędzia, które pozwolą ci odkryć profesje, emocje i talenty. Już teraz naucz się układać Tarota i zajrzyj w przyszłość!

Proste i intuicyjne ćwiczenia, dzięki którym Tarot dla początkujących nie będzie miał przed tobą żadnych tajemnic

Oprócz opisów praktyk i technik tarotowych, w książce znajdziesz również praktyczne ćwiczenia. Ich celem jest to, abyś mógł głębiej wejrzeć w karty Tarota, zwłaszcza w te najbardziej sugestywne. Dzięki nim dowiesz się, czym są Elementy Konstrukcyjne Osobowości w Wielkich Arkanach, jak możesz wpływać na nastrój przy pomocy kart Małych Arkanów, co oznaczają poszczególne kolory, symbole i etykiety. Praktyki te otworzą twój umysł, rozwinął intuicję, polepszą magiczne umiejętności i pozwolą ci głębiej spojrzeć do wewnętrznego „ja”.

Tarot w praktyce – poznaj przyszłość, aby lepiej zrozumieć teraźniejszość!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ