przepowiadanie przyszłości – książki

Któż z nas nie chciałby znać swojej przyszłości? Mieć możliwość uniknięcia kłopotów, skomplikowanych sytuacji i  trudnych uczuć? To właśnie nasze obawy przed nieznanym, brakiem kontroli nad wydarzeniami i obawa przed bólem i cierpieniem skłaniają nas do poszukiwania sposobów na przepowiadanie przyszłości. Dywinacja istnieje od niepamiętnych czasów, a wróżbici, szamani, wróżki i cyganki byli i są cenionymi adeptami sztuki wróżenia. Jednakże od teraz możesz samodzielnie, w zaciszu własnego domu, zgłębić arkana przepowiadania przyszłości.

Dzięki książkom zebranym w tej sekcji samodzielnie nauczysz się przepowiadania przyszłości. Sam zdecydujesz, która technika dywinacyjna najbardziej ci odpowiada. Czy będą to karty Tarota z magicznymi symbolami i obrazami? A może chiromancja i czytanie z linii dłoni staną się twoją pasją? Karty klasyczne też stanowią cenne źródło informacji o twojej przyszłości. Znajdziesz tu poradniki napisane przez cenionych ekspertów sztuki wróżbiarskiej.  Z pewnością ułatwią ci one start i pracę z narzędziami i technikami na przepowiadanie przyszłości. Dowiesz się z nich, jak oczyścić narzędzia czyli karty, runy lub kryształy. Poznasz rytuały i techniki dywinacyjne, takie jak rozkłady kart i run, znaczenie snów czy ułożenie linii na dłoni. Z pewnością odkryjesz w sobie dar do odczytywania subtelnych znaków wysyłanych przez wszechświat. W końcu przyszłość nie będzie miała przed tobą tajemnic.

Prosty kurs czytania z dloni Cassandra Eason
Prosty kurs czytania z dłoni
Jak wykorzystać sekrety chiromancji, aby zrozumieć przeszłość, cieszyć się teraźniejszością i odkryć swoją przyszłość

Czym się różni chiromancja od chirologii? Jakie znaczenie mają linie na dłoniach? Czy czytania z dłoni można się nauczyć? Jeśli chcesz być panem swojej przyszłości, zainteresuj się tą metodą wróżenia. Z tym przewodnikiem poznanie tajników wróżb z ręki, symboli i znaczeń nie będzie stanowiło trudności. Odkryj moc swojej intuicji, która pomoże ci odczytać przeznaczenie i pogłębi twój rozwój duchowy. To pozwoli ci nie tylko poznać przyszłość, ale także zrozumieć przeszłość i cieszyć się teraźniejszością oraz relacjami z bliskimi, które budujesz.

Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych
Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych

Od dziś sam będziesz mógł przewidzieć swoją przyszłość oraz przepowiedzieć ją innym. Dzięki tej praktycznej książce, która cieszy się dużą popularnością wśród miłośników wróżenia i astropsychologii nauczysz się profesjonalnie wróżyć z kart klasycznych, rozwiniesz swoją intuicję i umiejętność jasnowidzenia, a także pogłębisz swój rozwój duchowy. Ponadto dowiesz się, jak urządzić gabinet i oczyścić jego aurę, jaką wybrać talię kart klasycznych, a także odpowiednie talizmany i amulety ochronne. Twoja przyszłość jest w kartach. Czas ją poznać!

wróżba z jednej karty
Przepowiednia z jednej karty Tarota

Wróżenie z jednej karty jest doskonałą alternatywą, gdy nie masz czasu na rozkładanie kart. Jedno pytanie zadane z uwagą i skupieniem. Jedna wyciągnięta karta, która pomoże ci podjąć właściwą decyzję. Dzięki tej książce nie tylko poznasz tajniki i podstawy wróżenia z jednej karty Tarota, ale rozwiniesz tę wyjątkową technikę, która znacznie ułatwi ci codzienne życie. Dodatkowe ćwiczenia w rozkładaniu i odczytywaniu wróżb i afirmacje dla tarocisty wzmocnią twoją pewność siebie, rozwiną intuicję i ukierunkują twój rozwój.

ZAPISZ SIĘ