Kryształowe siatki

Jak wykorzystać moc kryształów i świętej geometrii do osiągnięcia obfitości, zdrowia i stałej ochrony

  • ISBN: 978-83-8171-372-6;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Kryształowe siatki – czym są?

Kryształowe siatki, kryształowe kręgi mocy (ang. crystal grids) to specjalny układ z wielu kamieni, który służy wytworzeniu intensywnej energii skupionej na konkretnym celu. Zarówno kamienie, jak i kształt siatki, nie mogą być przypadkowe. Starannie dobieramy je w celu stworzenia harmonicznej zależności między energiami, kształtami i kolorami każdego elementu. Pierwsze kryształowe siatki pojawiły się we wczesnych latach osiemdziesiątych XX wieku. Czerpią z mądrości świętej geometrii, metafizyki, a także uzdrawiania za pomocą kryształów.

Wzmocnij swoją intencję przy pomocy kryształowej siatki

Kryształowe siatki można zaprojektować i stosować praktycznie w każdym celu. Odpowiednio dobrane i ułożone kryształy łączą swoje energie, które następnie wzmacniają się i wspierają nawzajem. Dlatego Twoja intencja i potrzeby mogą się skoncentrować. W tym poradniku odkryjesz 34 kryształowe siatki na osiągnięcie każdego celu!

Odkryj potężne kryształowe siatki na:

– obfitość i dobrobyt,
– sukces,
– połączenie z aniołami,
– stworzenie związku,
– równowagę aury,
– oczyszczanie aury,
– oczyszczanie energii domu,
– wzmocnienie odwagi i pewności siebie,
– uzdrowienie Ziemi,
– uzdrowienie,
– ochronę domu,
– dodanie energii,
– uwolnienie karmy,
– pokonywanie przeciwności,
– rozwój metapsychiczny,
– miłość do siebie,
– dobry sen,
– uzyskanie duchowego przewodnictwa,
– stres
i wiele, wiele innych.

Kryształowe siatki bez tajemnic!

Ethan Lazzerini wykorzystuje swoje 25-letnie doświadczenie w pracy z kryształami, aby odkryć przed Tobą wyjątkową moc kryształowych siatek. Dzięki informacjom zawartym w tym poradniku, dowiesz się jak je tworzyć i aktywować. Poznasz zasady ich działania, historię i symbolikę. Nauczysz się nie tylko jakie kryształy możesz ze sobą łączyć, ale przede wszystkim jakie kształty i kolory pozwolą Ci stworzyć harmonijną równowagę pomiędzy nimi.

Kwiat życia – poznaj moc jednej z najpotężniejszych kryształowych siatek

Kwiat życia to symbol, którego pochodzenie owiane jest mgiełką tajemnicy. Buduje go dziewiętnaście zachodzących na siebie okręgów, które przenikając się tworzą łączące się ze sobą kwiaty, w których odnaleźć można symbol vesica pisces. W strukturze tej możemy odnaleźć większość, jeśli nie wszystkie, symbole świętej geometrii. Kwiat życia wspomaga wszystkie cele i łączy je z wszechświatem. Stworzenie kryształowej siatki na szablonie kwiatu życia sprzyja manifestowaniu celów. Autor pokaże ci w jaki sposób wykonać kryształową siatkę obfitości bazującą na kwiecie życia!

Kwiat życia – do stworzenia tej siatki wykorzystaj kamienie takie jak kwarc czy rubin

Bestseller #1 na Amazon

Autor udzieli Ci praktycznych wskazówek dotyczących oczyszczania kryształów oraz ich programowania. Dowiesz się, gdzie najlepiej rozłożyć kryształową siatkę, jak o nią dbać, a także w jaki sposób ją zdezaktywować. Odkryjesz, czym jest kamień centralny, kamienie wspomagające oraz różdżka aktywacyjna i jakie kryształy najlepiej pełnią te funkcje. Ten bestsellerowy poradnik Amazona pozwoli Ci również zrozumieć, czym jest święta geometria i dlaczego jej wykorzystanie sprawi, że Twoje cele i dążenia pozostaną w zgodzie z wszechświatem, wyższym planem oraz celowością Twojego życia.

Laureat konkursu Spiritual Book Awards

Książka Kryształowe siatki znalazła się wśród trzech najwyżej notowanych finalistów konkursu Spiritual Book Awards 2018, organizowanego przez czasopismo Soul & Spirit Magazine w kategorii najlepszej książki o tematyce dotyczącej kryształów.

„Dobrze napisana i łatwa do zrozumienia książka, a przede wszystkim świetny przewodnik pełen szczegółowo opisanych metod działania. Pojęcie świętej geometrii, wykorzystywanej do budowy siatek zostało tu przystępnie zdefiniowane. Autor przypomina, że niezbędna jest nie tylko sama intencja, ale także pozytywne nastawienie, koncentracja, działanie i wysiłek. Zwraca także uwagę na kierunek przepływu energii, co jest niezwykle istotne, jeśli chcemy uzyskać pożądane rezultaty. Serdecznie polecam tę książkę każdemu!”
– Melody, autorka książek

Spotęguj moc kamieni i zrealizuj swoje cele!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ