Księga zaklęć kryształowych. Magiczne wykorzystanie kamieni, kryształów, minerałów… a nawet piasku

  • ISBN: 978-83-8171-301-6;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Jolanta Kondraciuk
Mariusz Golak
15
0

Biżuteria, amulety i talizmany dobre na wszystko

Czy wiesz jaka jest różnica między talizmanem a amuletem? Zastanawiasz się, jak zrobić talizman przynoszący sukces, amulet ochronny, pierścionek dla zdrowia i witalności czy wisiorek przyciągający miłość? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na stronach książki autorstwa Ember Grant. Autorka jest ekspertką w tej dziedzinie. Od ponad piętnastu lat praktykuje magię z użyciem minerałów, kamieni i kryształów. Teraz i Ty możesz wykonywać zaklęcia i rytuały, ładować i programować kamienie szlachetne, które pomogą Ci pokonać codzienne problemy.

Skuteczne zaklęcia ochronne dla domu

Magię minerałów można stosować w przeróżnych celach. Zabezpieczenie domu przed nieproszonymi gośćmi może być jednym z nich. Dzięki odpowiednio dobranym magicznym formułom, zadbasz o pozytywną energię w każdym pomieszczeniu oraz wykonasz eliksir na błogosławieństwo dla całego domu. Poznasz także magiczne rytuały z wykorzystaniem kryształów, które sprawią, że Twój sen będzie spokojny i regenerujący, a Ty zawsze wypoczęty.

Poznaj skuteczne zaklęcia z użyciem piasku i szkła

Rytuały i zaklęcia z wykorzystaniem piasku są bardzo popularne wśród adeptów magii. Zwłaszcza, że piasek możesz mieć za darmo w każdej chwili. Dzięki książce autorstwa Ember Grand poznasz wyjątkowe zaklęcia na energetyczne oczyszczanie ludzi i przegnanie złej energii, pozbycie się wampirów energetycznych z otoczenia czy wygranie spraw sądowych. Jeśli chcesz zapomnieć o traumie czy silnych emocjach, poznasz skuteczne rytuały, które Ci w tym pomogą. Dowiesz się też, co to są fulguryty i jak można wykorzystać je w osiąganiu swoich celów.

Wzmocnij siłę kamieni za pomocą numerologii

Każdy z nas, według numerologii, posiada liczbę osobistą, która mówi o naszym charakterze, predyspozycjach zawodowych i o tym, z kim stworzymy najlepszy związek. Z tej książki dowiesz się jak wyliczyć tę liczbę oraz jak połączyć zasady numerologii z magicznymi właściwościami kamieni i kryształów, aby osiągnąć zamierzone cele. Odkryjesz jakie kamienie szlachetne są przyporządkowane do Twojego znaku zodiaku i będziesz wiedzieć jak je stosować, aby wzmocnić działanie zaklęć.

Uzdrów swoje czakry i osiągnij wewnętrzną harmonię

Ember Grant w tej książce przedstawia, kamienie szlachetne, które będziesz mógł łączyć z czakrami, aby wzmocnić ich działanie. Gdy ośrodki energetyczne Twojego ciała działają sprawnie, wówczas osiągasz wewnętrzną harmonię i to, co jest na zewnątrz postrzegasz ze spokojem. To z kolei sprawia, że wszystkie Twoje plany zaczynają się realizować.

Wykorzystaj moc kamieni

 

Patroni:

  • logo talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ