Księga zaklęć kryształowych

Magiczne wykorzystanie kamieni, kryształów, minerałów… a nawet piasku

  • ISBN: 978-83-8301-002-1;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 288;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Jolanta Kondraciuk
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Magiczne właściwości kamieni – zastosuj amulety ochronne i zaklęcia, które pomogą Ci w spełnianiu marzeń i osiągnięciu prawdziwego szczęścia

Fascynacja kryształami, kamieniami szlachetnymi i minerałami towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Jedni cenią je za wartość materialną, inni zaś zwracają uwagę na magiczne właściwości kamieni. Okazuje się bowiem, że wykorzystując je w postaci amuletów czy stosując w trakcie rytuałów albo zaklęć, można korzystnie wpłynąć na swoje zdrowie, osiągnąć sukces zawodowy, zdobyć miłość, zapewnić sobie i bliskim ochronę. Zresztą spektrum obszarów ludzkiego życia, na które mogą wpłynąć odpowiednio stosowane kamienie szlachetne, jest olbrzymie. Książka ta odkryje przed tobą fascynujący świat magicznych kamieni szlachetnych, kryształów i minerałów. Dzięki niej będziesz wiedział, jak zrobić talizman na szczęście, amulet ochronny, pierścionek służący zdrowiu lub wisiorek przyciągający miłość. Poznasz sposoby przygotowania kryształów do magii, a także ich ładowania, oczyszczania i programowania. Czerpiąc z bogatych doświadczeń ezoteryki, rozwiążesz codzienne problemy i przywrócisz swojemu życiu bezcenną równowagę.

Ezoteryka narzędziem do odkrycia magicznych właściwości kamieni

Wszystkie zaklęcia zaprezentowane w tej książce zostały pogrupowane według tematyki. Ułatwi to dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb. Co ciekawe, mają one postać rymowanych formułek magicznych. Dlaczego? Otóż taka forma – zdaniem Autorki – pomaga szybciej zmaterializować naszą intencję. I choć same słowa pełnią wyłącznie funkcję dodatkowego narzędzia, to wyraźnie aktywizują umysł. Mimo różnorodności opisanych kryształów i minerałów, Autorka w całej książce konsekwentnie określa je mianem kamieni. Ważna uwaga – jeśli praktykujesz uzdrawianie kryształami, pamiętaj, że nie¬koniecznie jest to tożsame z magią kryształów. Należy pamiętać, że książka dotyczy przede wszystkim użycia kryształów i kamieni w zaklęciach i rytuałach ze względu na ich właściwości metafizyczne. O ile uzdrawianie kryształami wpływa na zdrowie fizyczne i niektóre dolegliwości emocjonalne, to magia kryształów oddziałuje bardziej na jaźń i obejmuje szerszy zakres zjawisk – w tym nasze otoczenie fizyczne.

Skuteczne zaklęcia i amulety ochronne dla domu i ogrodu

Wbrew obiegowym opiniom ezoteryka ma bardzo praktyczny wymiar. Dlatego magiczne właściwości kamieni wykorzystuje się do przeróżnych celów. Zabezpieczenie domu przed nieproszonymi gośćmi może być jednym z nich. Dzięki magicznym formułom zadbasz również o pozytywną energię w każdym pomieszczeniu. Odpowiednio umiejscowione i dobrane kamienie sprzyjają też poczuciu wspólnoty i bliskości między członkami rodziny. Z kolei błogosławieństwo dla całego domu zapewnisz dzięki eliksirom. Zresztą eliksiry i esencje kamieni szlachetnych mają wszechstronne i wielorakie zastosowanie, o czym przeczytasz właśnie w tej książce. A przecież jeszcze, stosując magiczne rytuały z wykorzystaniem kryształów, sprawisz, że Twój sen będzie spokojny i regenerujący, a Ty zawsze wypoczęty. Jak widać, spełnianie marzeń i szczęście są możliwe – wystarczy umiejętnie użyć zaklęć z udziałem kamieni szlachetnych, kryształów i minerałów.

Bezpieczne zaklęcia do codziennego stosowania

Jeżeli boisz się, że wykonanie talizmanu na szczęście czy amuletu ochronnego może przekroczyć twoje możliwości finansowe, powinieneś szybko pozbyć się obaw. Wśród adeptów magii bardzo popularne są rytuały i zaklęcia z wykorzystaniem… piasku. Je również znajdziesz w tej książce. A przecież piasek możesz mieć za darmo w każdej chwili. Książka autorstwa Ember Grand jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o magicznych właściwościach kamieni i ezoteryce. Dzięki niej poznasz wyjątkowe zaklęcia na energetyczne oczyszczanie ludzi i przegnanie złej energii, pozbycie się z otoczenia wampirów energetycznych czy wygranie spraw sądowych. Jeśli chcesz zapomnieć o traumie czy silnych emocjach, poznasz skuteczne rytuały, które Ci w tym pomogą.

Wzmocnij siłę kamieni za pomocą numerologii

Każdy z nas, według numerologii, posiada liczbę osobistą, która mówi o naszym charakterze, predyspozycjach zawodowych i o tym, z kim stworzymy najlepszy związek. Z tej książki dowiesz się, jak wyliczyć tę liczbę oraz jak połączyć zasady numerologii z magicznymi właściwościami kamieni i kryształów, aby osiągnąć zamierzone cele. Odkryjesz, jakie kamienie szlachetne są przyporządkowane do Twojego znaku zodiaku i będziesz wiedzieć, jak je stosować, aby wzmocnić działanie zaklęć.

Uzdrów swoje czakry i osiągnij wewnętrzną harmonię

Ember Grant w swojej książce przedstawia również kamienie szlachetne, które będziesz mógł łączyć z czakrami, aby wzmocnić ich działanie. Gdy ośrodki energetyczne Twojego ciała działają sprawnie, wówczas osiągasz wewnętrzną harmonię i pełnię szczęścia. Wówczas to, co jest na zewnątrz, postrzegasz ze spokojem. W efekcie wszystkie Twoje plany zaczynają się realizować, a spełnianie marzeń staje się łatwiejsze.

Wykorzystaj moc kamieni

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ