kamienie ochronne – książki

Kamienie ochronne nie tylko blokują przyjmowanie złych wibracji z zewnątrz, ale również przeobrażają negatywną energię w pozytywną. Z ich pomocą staniesz się odporny na wpływy wampirów energetycznych, wzmocnisz swoją aurę, ochronisz przed złym okiem. Odblokujesz również czakry, uwolnisz od negatywnych emocji, a także stworzysz silną tarczę chroniącą cię przed wszelkimi atakami magicznymi.

Poniższe książki pomogą ci w bezpieczny sposób wykorzystać kryształy ochronne do stworzenia potężnych amuletów, rytuałów ochronnych czy zaklęć magicznych. Dowiesz się z nich jakie są najmocniejsze kamienie ochronne i jak wybrać swój kamień, który będzie odpowiadał twoim potrzebom. Nauczysz się je oczyszczać, ładować energią oraz łączyć z innymi kamieniami ochronnymi. Autorzy, najwięksi magowie i praktycy pracy z kryształami odkryją przed tobą rytuały ochronne, kryształowe siatki i wiele innych prostych technik, dzięki którym w pełni wykorzystasz magię kamieni i kryształów ochronnych!

Kryształy ochronne – 50 najsilniejszych kamieni do ochrony psychicznej
Kryształy ochronne – 50 najsilniejszych kamieni do ochrony psychicznej
Zbuduj swoją osłonę i zneutralizuj wszystkie negatywne energie z otoczenia

Masz depresję, dopadł cię zły nastrój lub negatywne emocje? Czujesz ostry ból lub podniesione ciśnienie w okolicy trzeciego oka? To mogą być objawy ataku energetycznego! Jak się przed nim bronić? To proste! Wykorzystaj najpotężniejsze narzędzie – kryształy ochronne. W tej książce znajdziesz ponad 50 kryształów i kamieni szlachetnych, które posiadają właściwości pochłaniające i blokujące negatywną energię. Odkryj, jak z nimi pracować, by wzmocnić ochronę energetyczną. Poznaj proste terapie na oczyszczenie i uzdrowienie aury. Dowiedz się, jak wykorzystać kamienie do tworzenia amuletów, rytuałów czy kryształowych siatek. Uwolnij się od wampirów energetycznych i odzyskaj szczęście!

Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki
Rytuały ochronne na klątwy i uroki
Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki

Prześladujący Cię pech i niepowodzenia to może być sygnał, że ktoś rzucił na ciebie zły urok. Wyobraź sobie, że skutecznie możesz z tym walczyć, stosując rytuały ochronne na klątwy i uroki. Natychmiast przetestuj sprawdzone sposoby i ćwiczenia medytacyjne, polecane przez Lumirę, rosyjską uzdrowicielkę i szamankę. Przedstawione w tej książce czary ochronne, zasady oczyszczania białą magia oraz zaklęcia ochronne odbijające pomogą Ci zdjąć przekleństwo. Już dziś skorzystaj ze sprawdzonego poradnika i znajdź sposób na ochronę siebie i bliskich.

ZAPISZ SIĘ