Miejskie wiedźmy

Magiczne rytuały, talizmany, miejsca mocy

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-821-4;
 • Cena katalogowa: 39.30 zł;
 • Ilość stron: 194;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2017;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Magiczne rytuały – cała prawda o wiedźmach

Wiedźmy czy czarownice kojarzą się z osobami sięgającymi po niedostępne dla większości moce pochodzące z natury. To z sił przyrody wywodzi się większość potencjału, który one wykorzystują tworząc magiczne rytuały. W związku z tym większości z nas wydaje się, że praktykowanie sztuk tajemnych może odbywać się wyłącznie w otoczeniu lasów, puszcz, łąk czy jezior. Nic bardziej błędnego. Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób możesz wykorzystać moc natury w miejscu, w którym żyjesz.

Miejskie wiedźmy wokół nas

Magia może być praktykowana wszędzie, także – a może przede wszystkim – w środowisku miejskim. Profesjonalna czarownica Claire pomoże Ci odkrywać magię miast i wykorzystywać urok urbanistycznych zakątków do czarodziejskich celów. Czy to w parkach, Twoim mieszkaniu, czy nad brzegiem rzeki – niewidzialna energia unosi się wszędzie, otwierając przed Tobą nieskończone możliwości.

Odkryj w sobie prawdziwą czarownicę!

Z pomocą wielu praktycznych wskazówek, czarodziejskich receptur, rytuałów i bogatego leksykonu roślin miejskich, Autorka zainspiruje Cię do tworzenia własnych magicznych zaklęć. Pośród dżungli chaotycznych metropolii każda kobieta może odkryć w sobie naturę miejskiej wiedźmy. Przede wszystkim, w tym poradniku znajdziesz ćwiczenia duchowe, zasady magii drogeryjnej, rytuały miłosne, kąpielowe i wprowadzające harmonię. Zaaranżujesz przyjazny energetycznie dom, a następnie oczyścisz go przy wykorzystaniu niewidzialnych sił i amuletów. Własnoręcznie sporządzisz magiczne substancje, kadzidła, talizmany czy lampki marzeń. Przeprowadzisz magiczne rozpoznanie własnego miasta i wykorzystasz energię drzew obecnych w Twoim otoczeniu.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce:

– samodzielnie sporządzisz magiczne eliksiry, kadzidła, talizmany, lampeczki marzeń – nawet z produktów kupionych w drogerii,
– wykonasz ćwiczenia duchowe, wykorzystując techniki medytacyjne,
– oczyścisz swoje otoczenie i dom, wprowadzisz do niego pozytywną energię,
– poznasz magiczny wymiar dekorowania mieszkania,
– zastosujesz rytuały kąpieli,
– wykorzystasz rytuały miłosne i osiągniesz prawdziwą harmonię w życiu uczuciowym,
– nauczysz się magicznego rozpoznania własnego miasta i wykorzystasz moc miejskich drzew,
– za pomocą licznych wskazówek praktycznych, stworzysz własne magiczne rytuały i odkryjesz w sobie naturę miejskiej czarownicy.

Magiczne rytuały w domowym zaciszu

Na koniec Autorka udowadnia, że do praktykowania magii wcale nie trzeba drogich przedmiotów i akcesoriów, ani skomplikowanych ceremonii. Okazuje się, że rytuały miejskich wiedźm możesz stosować w zaciszu domowym lub pod gołym niebem. Nauczysz się wykorzystywać kamienie i zioła, a nawet produkty kupione w drogerii. Dzięki zaprezentowanym w książce ćwiczeniom opartym na medytacji, możesz nawiązać głęboką więź z samą sobą. Autorka nie narzuca ani ich kolejności, ani rodzaju. Możesz praktykować te techniki medytacyjne, które w danym momencie Ci najbardziej odpowiadają.

Odkryj w sobie miejską wiedźmę!

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ