Potężne zaklęcia ze słoika

100 magicznych przepisów na ochronę, dobrobyt, miłość, obfitość i zdrowie

 • ISBN: 978-83-8301-435-7;
 • Cena katalogowa: 64.60 zł;
 • Ilość stron: 328;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2023;
 • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
20
0

Wypróbuj zaklęcia ze słoika i osiągnij to, czego pragniesz!

Czy wiesz, że sztuka tworzenia zaklęć ze słoika to jeden z ważniejszych etapów na magicznej ścieżce każdej czarownicy? W wielu tradycjach magii ludowej zaklęcia w słoikach – zwanych też butelkami czarownic – były używane do odpędzania złych duchów, ale obecnie mają znacznie szersze znaczenie. Te małe słoiczki zawierają całą magię zaklęcia, ułatwiając czarownicy odzyskanie mocy i dostosowanie energii do każdej życiowej sytuacji. To w słoiczkach przechowywany jest cały potencjał zaklęcia. A magiczne eliksiry, czyli właśnie zaklęcia ze słoika, można wykorzystać do osiągnięcia niemal każdego celu. Wypróbuj je już dziś!

Magia ze słoika i podstawy magicznej praktyki

Z pomocą tego szczegółowego i praktycznego kompendium będziesz mógł zagłębić się w świat zaklęć i magii ze słoika. Zanim jednak to nastąpi, Autorka przygotowała dla ciebie porcję solidnej wiedzy o podstawach magii, dzięki której twoje czary będą skuteczne! Odkryjesz nie tylko przepisy na spell jar (czyli zaklęcia ze słoika). Poznasz także magiczne praktyki zakorzeniania się, wyciszania, koncentracji, duchowego oczyszczania czy tworzenia magicznego kręgu! Będziesz mógł skorzystać z narzędzi i sprawdzonych technik opracowanych przez Autorkę na przestrzeni lat, które ułatwią ci zrozumienie siebie. A także wykorzystanie w pełni swojego wewnętrznego potencjału. Spell jar na miłość, spell jar ochronny, zaklęcie na uzdrowienie, bogactwo, słoiczek na piękny wygląd czy odzyskanie spokoju… Książka oferuje aż 100 różnych przepisów na spell jar i eliksiry magiczne, które pozwolą ci przyciągnąć pożądany rodzaj energii do twojego życia.

Z łatwością stworzysz spersonalizowane zaklęcia ze słoika dla siebie i twoich bliskich

Czytając tą książkę, zanurzysz się w królestwo tego rzemiosła, znajdując mnóstwo porad, jak zaplanować zaklęcie w słoiku. A także szczegółowe wyjaśnienia, jak to zrobić. Odkryjesz cały wszechświat potencjału do dokonywania pozytywnych zmian dla siebie, swoich bliskich i społeczności. Co ważne, Autorka wyjaśnia, dlaczego każdy składnik zaklęcia jest dodawany do słoiczka, dzięki czemu twoja wiedza o czarach gwałtownie wzrośnie! Aby pomóc ci zwiększyć energię twojego zaklęcia ze słoika, będziesz miał pod ręką wyczerpujący indeks magicznego znaczenia dni, cykli księżyca, przydatnych składników zaklęć i wiele więcej. Ten przewodnik pomoże ci zacząć twoją przygodę z magią ze słoika. I zawiera narzędzia niezbędne do tworzenia spersonalizowanych zaklęć w słoikach.

100 przepisów na zaklęcia ze słoika, rytuały, amulety i talizmany

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującą czarownicą, czy chcesz pogłębić swoją magiczną praktykę, ten praktyczny przewodnik da ci narzędzia do tworzenia zaklęć, rytuałów, amuletów i talizmanów. A także mnóstwo porad, jak zaplanować czary ze spell jar. A także szczegółowe wyjaśnienia, jak to zrobić z ogólnodostępnych składników, takich jak olejki eteryczne czy kryształy. Ta książka to 100 przepisów białej magii ze słoika, w tym zaklęcia ochronne, spell jar na miłość czy wykorzystujące magię roślin.

Co zyskasz dzięki tej wyjątkowej książce?

 • Połączysz się z wewnętrznym strumieniem kreatywności i intuicji, które naturalnie rozpalają twoją moc jako czarownicy.
 • Dowiesz się, jak i dlaczego działa twoja magia i co możesz zrobić, aby wykorzystać swoją wewnętrzną siłę i stać się naturalnie utalentowaną wiedźmą.
 • Zanurzysz się w podstawy czarów, energii i duchowej łączności.
 • Poznasz magiczne narzędzia każdej czarownicy, takie jak kryształy, olejki eteryczne, różdżka, karty Tarota, zioła i magię roślin.
 • Zrozumiesz, jak łączą się wszystkie elementy tworzenia potężnych zaklęć w słoiku i jak rozwiązywać problemy, gdy coś nie będzie szło zgodnie z planem.
 • Poznasz ogrom potencjału do dokonywania pozytywnych zmian i tworzenia obfitości dla siebie oraz twoich bliskich.
 • Zwiększysz swoją wiedzę o czarach i czarownicach dzięki wyjaśnieniom, dlaczego każdy składnik wchodzi w skład danego zaklęcia.
 • Nauczysz się tworzyć spersonalizowane zaklęcia w słoikach do dowolnego celu, jakiego możesz potrzebować – zaklęcia ochronne, spell jar na miłość i wiele innych.
 • Odkryjesz ponad 100 autentycznych zaklęć białej magii, które można łatwo powielić, dzięki czemu nawet początkująca czarownica może doświadczyć wyjątkowych rezultatów.
 • Zwiększ energię swoich zaklęć w słoikach dzięki przydatnemu, obszernemu indeksowi magicznej korespondencji.

Skuteczna magia ze słoika

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ