magia roślin – książki

Magia roślin jest obecna zarówno w medycynie ludowej, jak i konwencjonalnej. Liczne gatunki, jak na przykład szałwia, bylica, lawenda, krwawnik, lipa, ruta czy dziewanna są stosowane w terapiach naturalnych. Kwiaty, zioła czy drzewa, występujące powszechnie w naszych lasach, parkach, łąkach czy ogródkach są kopalnią leczniczych substancji stosowanych w medycynie. Niewątpliwie, rośliny zawierają w sobie również pierwiastek energetyczno-duchowy. Z korzeniami mocno osadzonymi w ziemi i liśćmi sięgającymi nieba, rośliny łączą nas zarówno ze światem fizycznym, jak i duchowym. Żyjąc w zgodzie z naturą z łatwością wykorzystasz duszę roślin na co dzień. Magia roślin może być z powodzeniem stosowana przez każdego. Do uzdrawiania czy praktykowania rytuałów ochronnych zastosujesz nie tylko kwiaty czy zasuszone zioła, ale również rosnące na świeżym powietrzu drzewa i krzewy. Odpowiednio dobrane rośliny mogą wyleczyć większość dolegliwości w sposób holistyczny. Ci, którzy wykorzystują magię roślin traktują człowieka jako całość, obejmującą pierwiastki fizyczny, umysłowy, emocjonalny i duchowy. Niewielkie pęczki roślin posłużą nam do rytuałów ochronnych. Wysuszone zioła możemy stosować jako napar do picia lub kąpieli oczyszczającej. Dodatkowo, sproszkowane czy spopielone roślinny o magicznych właściwościach mogą służyć jako amulety. Jeśli Ty również chciałbyś uleczyć swoje dolegliwości stosując magię roślin, sięgnij po książki, które czerpią z niej pełnymi garściami.
Kompletny podręcznik Green Witch. Wykorzystaj zieloną magię wiedźm do skutecznych zaklęć i rytuałów ochronnych
Kompletny podręcznik Green Witch. Wykorzystaj zieloną magię wiedźm do skutecznych zaklęć i rytuałów ochronnych

Współczesna magia wiedźm bazuje na energii i mocy natury. Dzięki temu podręcznikowi green witch nauczysz się prostych sposobów na uzdrawianie wielu dolegliwości przy użyciu ziół, kwiatów, drzew i kryształów. Praktyczne wskazówki pozwolą Ci tworzyć i stosować rytuały ochronne i zaklęcia, za pomocą których oczyścisz swoje otoczenie z uciążliwej i destrukcyjnej energii. Zharmonizujesz rytm swojego życia z porami roku oraz fazami Księżyca. Rozwiniesz duchowość poprzez praktykowanie mindfulness. Autorka nauczy Cię, w jaki sposób, wykorzystując naturalne piękno przyrody, dostroić się do niewidzialnych energii świata. Wykorzystaj energię i magię roślin. Stosuj skuteczne zaklęcia i rytuały ochronne!

Sekrety szeptuch w samouzdrawianiu
Sekrety szeptuch w samouzdrawianiu. Rosyjska medycyna naturalna i energetyczna drogą do eliminacji powszechnych chorób i dolegliwości

Czym jest dla ciebie zdrowie? Z pewnością czymś, co jest najcenniejsze. Według medycyny ludowej i sekretów szeptuch jesteś zdrowy wówczas, gdy Twoja energia przepływa harmonijnie. Jednak nie zawsze jesteś zdrowy, przytrafiają Ci się jakieś dolegliwości. Jest wiele dróg do odzyskania zdrowia i aktywowania procesów samouzdrawiania. Jedną z nich proponuje Ci znana szeptucha i zdradza swoje sekrety, przekazane jej przez pokolenia. Poznasz zasady przywracania zdrowia za pomocą drzew, aury, ziół oraz energetyczne metody szeptuch.

Jak wykorzystać uzdrawiającą moc ziemi OKLADKA int
Jak wykorzystać uzdrawiającą energię Ziemi. Praktyczne rytuały, medytacje, mądrość serca, energia drzew

Ten inspirujący przewodnik nauczy Cię, jak pracować z naturalnymi cyklami roku. To kompleksowe źródło informacji dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o leczniczych i energetycznych właściwościach drzew, celtyckich obrzędach związanych z porami roku, Pięciu Żywiołach, fazach Księżyca lub po prostu jak nawiązać głębsze połączenie z Ziemią. Poznasz lecznicze właściwości roślin i drzew. Odkryjesz przepisy na tynktury, nalewki, wywary, kompresy, kataplazmy i esencje kwiatowe.

Sekretna magia Juliet Diaz
Sekretna magia. Prawdziwe zaklęcia magiczne, rytuały oraz eliksiry na miłość, szczęście, pieniądze, a także uzdrowienie ciała i umysłu

Czy wiesz, że każdy z nas posiada magiczne talenty? Nie chodzi o zwykłe „czary-mary” czy „hokus-pokus”, po których z dyni powstaje piękna karoca, a Kopciuszek przemienia się w królewnę. W tej książce, napisanej przez wiedźmę ze starego kubańskiego rodu wiedźm uzdrowicielek, znajdziesz prawdziwe zaklęcia, rytuały, eliksiry oraz inne praktyki magiczne, dzięki którym uleczysz złamane serce, przyciągniesz miłość, szczęście i pieniądze, a także wypędzisz chorobę. Wszystko przy wykorzystaniu kryształów, kadzideł, ziół, symboli czy olejków eterycznych.

Sekrety szeptuch. Ludowe sposoby uzdrawiania

Metody lecznicze szeptuch opierają się na pracy z energią. Usuwają dolegliwości cielesne takie jak problemy skórne, stany zapalne, bóle uszu, ale też troski życia codziennego jak zawód miłosny, niewierność czy zdradę. Odblokowują te obszary życiowe, w których brakuje równowagi. Dawne rytuały na współczesne dolegliwości.

ZAPISZ SIĘ