Praktyczny podręcznik skutecznej magii runicznej

Zaklęcia i rytuały, dzięki którym odkryjesz swój potencjał, pogłębisz świadomość i znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania

  • ISBN: 978-83-8301-520-0;
  • Cena katalogowa: 89.80 zł;
  • Ilość stron: 512;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Paweł Uklejski
Paweł Uklejski
30
0

Runy w praktyce – symbole, które mają szczególne miejsce w świecie ezoteryki i astropsychologii

Z czym kojarzą ci się runy? Te starożytne symbole przepełnione magią pierwotnie były wykorzystywane do wróżenia i przepowiadania przyszłości. Według mitologii nordyckiej Odyn, najwyższy rangą bóg mądrości, przekazał ludziom swoją rozległą wiedzę właśnie pod postacią runicznego alfabetu. Jednak dzisiaj wiemy, że możemy je wykorzystywać w wielu praktykach duchowych. Jeśli jesteś miłośnikiem ezoteryki i astropsychologii – runy nordyckie są właśnie dla ciebie. Z tego poradnika poznasz ich pierwotne znaczenie wraz z nowym, współczesnym podejściem Autorki – wieloletniej kapłanki i cenionej specjalistki. Dowiesz się, w jaki sposób przeprowadzać rytuały, a także jak rzucać zaklęcia i wróżyć przy pomocy tych magicznych symboli. Otwórz się na runy w praktyce!

Poznaj magię magicznych symboli w zaklęciach i rytuałach oraz stwórz własne amulety i talizmany przy pomocy run nordyckich

Runy od zawsze rozbudzały wyobraźnie wśród pasjonatów magii. Każdy z tych symboli ma unikalne znaczenie i działanie. To dzięki nim wiele osób ma szansę poszerzyć swoje praktyki duchowe i zaznajomić się z ich mocą. W publikacji znajdziesz wiele przydatnych wskazówek, dzięki którym rozwiniesz swoją duchowość i uchronisz się przed atakami energetycznymi. Co więcej, runy możesz bez przeszkód stosować w formie amuletów i talizmanów. W publikacji znajdziesz odpowiednie wskazówki oraz kombinacje run.

Zaklęcia ochronne, miłosne i skuteczne metody czytania run – odkryj runy w praktyce

Do przeprowadzenia odpowiednich rytuałów i rzucania zaklęć będziesz potrzebować kilku przedmiotów, które z pewnością posiadać. Jeśli chcesz przywołać miłość do swojego życia – zastosuj zaklęcie ochronne. Do przeprowadzenia takiego rytuału będziesz potrzebować m.in. zielonej świecy oraz odpowiedniej mieszanki ziół. Przyda ci się również energia drzemiąca w runach Fehu, Uruz i Naudhiz, a także odpowiednia inwokacja. Jeśli pragniesz przepowiedzieć swoją przyszłość i nauczyć się prostych metod wróżenia – sięgnij po tę książkę.

Grupowe ceremonie i runy w praktyce, dzięki którym rozwiniesz swoją duchowość

W tej publikacji na wyróżnienie zasługują ceremonie wykonywane w grupach. To szczegółowe odtworzenie dawnych rytuałów pozwoli ci zajrzeć głębiej do twojego wnętrza, a także rozwiną twoją duchowość. Co więcej, poznasz tradycyjne inwokacje pochodzące wprost z oryginalnych sag i opowieści. Będą ci one potrzebne w czasie głębokiego transu i medytacji. Ponadto każdy rytuał pozwoli ci skontaktować się z boskimi istotami. Te wszystkie praktyki duchowe pomogą ci odnaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, pogłębią twoją świadomość oraz odkryć swój wyjątkowy potencjał.

Runy nordyckie – starożytna mądrość we współczesnym świecie

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ