Przewodnik czarownicy – zdrowie

Naturalne i magiczne sposoby uzdrawiania ciała, umysłu i ducha

  • ISBN: 978-83-8301-312-1;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Paweł Uklejski
0
0

Co łączy współczesny wellness z pradawnymi czarami, rytuałami i zaklęciami ochronnymi?

Ezoteryka i wellness? Na pozór obydwa światy wydają się być sobie obce. A jednak. Okazuje się, że istnieje między nimi wiele podobieństw. Wellness za cel stawia sobie dbałość o kondycję ludzkiego ciała i ducha. Z kolei praktyki magiczne od setek lat służyły podniesieniu jakości życia. Wspólny mianownik jest zatem aż nadto widoczny. Łącząc ideę wellness z potęgą magii, zyskujemy szansę na poprawę swojego zdrowia i samopoczucia. Jak to zrobić? Wbrew pozorom nie jest to trudne. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w tej książce. Główną jej część stanowi ponad sto trzydzieści transformujących praktyk podporządkowanych magii leczniczej. Wśród nich na czoło wysuwają się zaklęcia ochronne i rytuały wzmacniające wewnętrzną energię i odporność. Są też przepełnione magią przepisy na posiłki, które uzdrawiają fizycznie i emocjonalnie. Do tego dochodzą ćwiczenia wpływające na rozwój duchowości i preparaty ziołowe o niezwykłej mocy.

Stara magiczna księga leżąca na drewnianym stole. Obok niej zapalona świeca i kulki bawełny.
Magia może stać się wartością dodaną w naszym codziennym życiu. Fot. Depositphotos

Jak uczynić dobroczynną magię swoją codzienną praktyką?

Podróż przez fascynującą krainę magii leczniczej autorka rozpoczyna od wyjaśnienia związku wellness z praktykami magicznymi. Podaje szczegółowe instrukcje ułatwiające dostosowanie zaklęć ochronnych, rytuałów i czarów do indywidualnych potrzeb. Wprowadza w świat amuletów i talizmanów, a także zdradza sposoby na wzmocnienie wewnętrznej energii duchowej. Dużo miejsca poświęca narzędziom magicznego wellness. Opisuje zasady użycia ziół, przybliża pracę z kryształami, olejkami eterycznymi i świecami. Radzi, jak stworzyć środowisko sprzyjające magicznemu wellness i przygotować odpowiednio dom, by łatwiej osiągnąć harmonię ciała i ducha. Dopiero w dalszej części książki prezentuje to, co stanowi esencję warsztatu współczesnej czarownicy. Są to magiczne symbole, zaklęcia, rytuały i czary przeznaczone do codziennego stosowania. To właśnie one służą przywróceniu równowagi w różnych sytuacjach i w wielu aspektach życia.

Na czym polega magia lecznicza?

Istotą magii leczniczej jest umiejętność równoważenia osobistej energii. Wspierajmy ją, stosując magiczne symbole, amulety czy rytuały. Wplatając błogosławieństwa i afirmacje w codzienne czynności, wzbogacamy połączenie z otaczającą energią i budujemy pozytywne nastawienie do świata. Z kolei uwalnianie rzeczy, których już nie potrzebujemy, chroni przed ubytkiem dobrej energii. Utrzymywanie na odpowiednim poziomie osobistej energii sprawia, że lepiej radzimy sobie ze swoją energią wewnętrzną i energią, którą budzimy podczas rytuałów i zaklęć. Dbałość o wszystkie aspekty siebie znacznie poprawia jakość życia.

Palące się kadzidełko na drewnianym stole.
Kadzidełka mają moc usuwania negatywnej energii z wnętrz. Fot. Depositphotos

Ezoteryka od… kuchni

Czas uchylić rąbka tajemnicy i pokazać codzienne zastosowania ezoteryki. W książce tej znajdziesz różnorodne praktyki magiczne służące dbałości o siebie, dom i bliskich. Choćby magiczną maść z arniki na ból mięśni i stawów czy mieszankę z melisą lekarską usuwającą mgłę mózgową. Są rytuały odpędzające negatywne wzorce myślowe i zaklęcie lustra dla samoakceptacji. Nie zabrakło nawet rytualnego mycia podłóg w celu wyeliminowania negatywnej energii. Jak widać, zgromadzone w tej publikacji porady znajdą zastosowanie w każdym aspekcie życia, który wymaga poprawy.

Połącz wellness i magię, by zmienić swoje życie

Łącząc praktyki magiczne i wellness, zainicjujesz pozytywne zmiany w swoim życiu. Będziesz budził się pełen energii, zmotywowany i skoncentrowany, a twoje czary dadzą lepsze rezultaty niż kiedykolwiek. Dokonując drobnych wyborów dotyczących stylu życia, sprawisz, że  każdego dnia twoje ciało, umysł i duch będą funkcjonowały na najwyższym poziomie. Będziesz żył pełnym energii, wolnym od stresu życiem, unikając chorób i codziennych problemów. Dbanie o siebie jest bowiem aktem miłości i szacunku do siebie, otaczającego cię świata i magicznej ścieżki. Pamiętaj, że nawet małe działania sumują się w ostatecznym bilansie, a regularna praca nad sobą czyni cuda.

Połącz praktyki magiczne i wellness, by poprawić zdrowie i cieszyć się życiem

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ