magia

Sekretna magia Juliet Diaz
Sekretna magia. Prawdziwe zaklęcia magiczne, rytuały oraz eliksiry na miłość, szczęście, pieniądze, a także uzdrowienie ciała i umysłu

  Czy wiesz, że każdy z nas posiada magiczne talenty? Nie chodzi o zwykłe „czary-mary” czy „hokus-pokus”, po których z dyni powstaje piękna karoca, a Kopciuszek przemienia się w królewnę. W tej książce, napisanej przez wiedźmę ze starego kubańskiego rodu wiedźm uzdrowicielek, znajdziesz prawdziwe zaklęcia, rytuały, eliksiry oraz inne praktyki magiczne, dzięki którym uleczysz złamane serce, przyciągniesz miłość, szczęście i pieniądze, a także wypędzisz chorobę. Wszystko przy wykorzystaniu kryształów, kadzideł, ziół, symboli czy olejków eterycznych.

  jak polaczyc sie ze swoimi aniolami i duchowymi przewodnikami Kyle Gray
  Jak połączyć się ze swoimi aniołami i duchowymi przewodnikami. Ćwiczenia, modlitwy, rytuały i medytacje, które rozwiną Twoją intuicję i uzdrowią życie

  Ekspert od aniołów pokazuje jak za pomocą modlitw, medytacji, rytuałów, kart anielskich czy technik oddechowych nawiązać kontakt ze swoimi aniołami i duchowymi przewodnikami, by wykorzystywać ich mądrość w życiu codziennym. Zyskaj duchową pomoc!

  Miejskie wiedźmy. Magiczne rytuały, talizmany, miejsca mocy
  Miejskie wiedźmy. Magiczne rytuały, talizmany, miejsca mocy

  Magię możesz praktykować wszędzie, także w mieście. Doświadczona czarownica Claire pomoże Ci stosować magiczne rytuały i wykorzystywać urok urbanistycznych zakątków do magicznych celów i budowania pozytywnej energii. Czy to w parkach, w mieszkaniach, czy nad brzegiem rzeki – możesz przeobrazić się w miejską wiedźmę, która oczyści swoje otoczenie. Autorka podpowiada, w jaki sposób samodzielnie przygotować magiczne substancje, kadzidła, talizmany, napary, kryształy i eliksiry. Wykonasz też ćwiczenia oparte na medytacji i nawiążesz więź ze sobą.

  Magia Słońca na co dzień. 140 rytuałów, zaklęć i afirmacji na pokonanie przeszkód

  Dzięki tej książce odkryjesz 140 zaklęć pozwalających wykorzystać ogromną energię naszej jasnej gwiazdy. Poznasz afirmacje i rytuały, które zostały stworzone po to, by pomóc Ci w różnych aspektach życia. Stosując rytuały ochronne zwalczysz lęk i zyskasz nadzieję oraz samoakceptację. Łap promienie i rozświetl swoje życie.

  Uniwersalny kalendarz księżycowy. Jak w pełni wykorzystać rytm księżyca w swoim życiu

  Księżyc może Ci pomóc w każdej czynności – zarówno tej codziennej, jak i wyjątkowej. Poznaj swój biorytm, idealny czas na odchudzanie, poddawanie się rozmaitym zabiegom, w tym kosmetycznym, oraz prace w firmie, domu czy ogrodzie. Na wszystko istnieje właściwy moment. Poznaj go!

  Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki
  Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki

  Złorzeczenia, przysięgi, zaklęcia, prześladujący pech, ciągłe kłody pod nogi… Brzmi znajomo? Możliwe, że ktoś rzucił na Ciebie zły urok. Każdy z nas może stać się ofiarą takiego ataku i wcale nie musisz zajmować się magią, by doświadczyć go na własnej skórze. Skończ ciąg niekończących się porażek! Zastosuj sprawdzone sposoby i ćwiczenia medytacyjne, polecane przez Lumirę, rosyjską uzdrowicielkę i szamankę oraz doświadczonego nauczyciela duchowego. Naucz się, jak zdejmować rzucony przez kogoś urok i zabezpieczyć się przed nim na przyszłość.

  Księżycowe zaklęcia. Jak korzystać z faz Księżyca, aby osiągnąć to, co chcesz

  Księżyc, nasz najbliższy niebiański sąsiad, chce Ci ofiarować swoją magiczną moc. Ten praktyczny przewodnik otwiera przed Tobą nowe możliwości urzeczywistniania swoich pragnień dzięki kalendarzowi i zaklęciom księżycowym. Realizuj marzenia wykorzystując moc Księżyca.

  Praktyczna magia dobrobytu. Rytuały na bogactwo
  Praktyczna magia dobrobytu. Rytuały na bogactwo

  Ta książka umożliwi Ci pokonanie wszelkich blokad, jakie oddzielają Cię od dobrobytu. Dołącz do Autorki na ścieżce odkrywania praktycznych i zaawansowanych technik stosowania transformatywnej magii, które pozwolą odmienić nieprzychylny los i odblokować Twój osobisty i finansowy sukces. Magiczna droga do bogactwa!

  Sekrety współczesnej wiedźmy. Jak stworzyć własny system magiczny i skutecznie z niego korzystać
  Sekrety współczesnej wiedźmy. Jak stworzyć własny system magiczny i skutecznie z niego korzystać
  • nakład wyczerpany

  Publikacja zapewnia nam fascynujący przegląd niezawodnych technik magicznych z całego świata od zarania dziejów. Znajdziesz w niej metody wzmacniania swojego potencjału, metody ochrony przed atakami oraz mało znane, a niezwykle skuteczne typy czarów. Stwórz swoją magię!

  Magia z supermarketu. Jak przygotować zaklęcia, napoje i eliksiry z tego, co masz pod ręką

  Autor udowadnia, że zebranie składników niezbędnych do wykonywania magicznych obrzędów może być łatwiejsze i tańsze niż myślisz. W tej książce znajdziesz dokładne instrukcje jak wykonywać proste, acz skuteczne rytuały z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku. Magia jest bliżej niż myślisz.

  Kompletny przewodnik runiczny. Od magii po przepowiadanie przyszłości

  Tajemna wiedza run dostępna od zaraz. W tym kompletnym przewodniku, napisanym przez praktykującą wróżkę i zielarkę, znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące run, ich pochodzenia i magicznego znaczenia. Autorka objaśnia, jak krok po kroku stworzyć własne runy. Dodatkowo, nauczysz się odczytywać wróżby i wyciągać wnioski dla zrozumienia przyszłości. Co więcej, poznasz metody medytacyjne dla wyciszenia umysłu i rytualne techniki tworzenia talizmanów. W ostateczności, nauczysz się wykorzystywać magię symboli run dla ochrony, zdrowia i odniesienia sukcesu

  ZAPISZ SIĘ