Runy dla początkujących

Realna magia Futharku starszego, skuteczne wykorzystanie teraźniejszości i odkrycie potencjału Twojej przyszłości

 • ISBN: 978-83-8301-156-1;
 • Cena katalogowa: 49.40 zł;
 • Ilość stron: 192;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2023;
 • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Odkryj znaczenie run i przekonaj się, gdzie tkwi ich tajemnica

O wróżeniu za pomocą rozkładów kart Tarota słyszał chyba każdy z nas. Ale to nie jest jedyna metoda przepowiadania przyszłości, która jest tak fascynująca, a zarazem skuteczna. Także dzięki runom można zajrzeć za zasłonę, za którą ukryta jest nasza przyszłość. Runy są jednym z najwcześniejszych znanych alfabetów ludów germańskich zamieszkujących północną Europę. Są zarówno symbolami reprezentującymi litery pradawnego alfabetu, jak i znakami do zastosowania w magii. Czy wiesz, że znaczenie słowa runa jest tłumaczone właśnie jako „sekret” lub „tajemnica”? I to owa tajemniczość przyciąga coraz więcej zwolenników wróżenia za pomocą run. Pomimo że pochodzą one ze starożytności, można je stosować współcześnie, ponieważ są symbolami i narzędziami, które pomagają nam łączyć się z energiami kosmosu i lepiej rozumieć tajemnice życia. A tego pragnie chyba każdy z nas!

Zainteresowały cię runy? Ta książka dostarczy ci odpowiedzi, których szukasz!

Jak czytać runy? Jakie znaczenie mają poszczególne symbole run? Czy runy ochronne naprawdę działają? Czy da się przepowiedzieć przyszłość za pomocą tego starożytnego alfabetu? Ten kompleksowy przewodnik pozwoli ci poznać, odblokować i wykorzystać starożytną moc run w codziennym życiu. Autor stworzył go dzięki swoim wieloletnim badaniom i bogatemu doświadczeniu. Aby zrozumieć runy, trzeba poświęcić się kompleksowemu badaniu ich tajemnic. I tego nauczy cię Josh Simonds w tej książce. Dzięki przejrzystości treści tej publikacji poznanie potęgi run nie będzie stanowiło problemu.

Z tym poradnikiem z łatwością nauczysz się podstaw pracy z runami

Jeśli jesteś osobą początkującą w tematyce run, autor odkryje przed tobą pochodzenie run i przeanalizuje różne ich rodzaje. Poznasz również proste praktyki z zastosowaniem run – od wróżenia za pomocą rozkładów run po rzeczywiste wykorzystanie ich w magii. Nauczysz się wykonywać własne zestawy run, a także runy ochronne w postaci amuletów i talizmanów. Największą część książki stanowi objaśnienie znaczenia każdej z 24 run, czyli liter tzw. Futharku starszego, najstarszego alfabetu nordyckiego. Do każdej runy dołączony jest opis, dzięki któremu nauczysz się ich wymowy. Dowiesz się, pod jakimi innymi nazwami występują, poznasz powiązane z nimi słowa-klucze oraz ich definicje.

Poznaj znaczenie każdej z 24 run Futharku starszego i wykorzystaj to w codziennym życiu

Przykładowo, Uruz jest runą pierwotnej energii Ziemi. W przeciwieństwie do runy bydła Fehu, Uruz ma dziki, nieujarzmiony potencjał. Ta runa reprezentuje zdrowie, witalność i wytrzymałość. Jest zarazem symbolem odwagi i przypomina nam, jak właściwie wykorzystywać naszą agresywną naturę. Z kolei Ansuz to runa oddechu. Możesz wykorzystać jej energię, aby pomogła ci w technikach oddychania stosowanych w celu rozjaśnienia umysłu. Skorzystaj z Kenaz podczas nauki, tworzenia lub kiedy będziesz chciał coś ukazać w swoim życiu. Możesz też wykorzystać tę runę na nieznanym terytorium, aby pomogła ci „odpędzić cienie”. Kiedy myślisz o Prawie Przyciągania, czyli objawieniu się tego, co pożądane, powinieneś użyć właśnie Kenaz. Zaintrygowany? Już teraz przekonaj się, jakie znaczenie mają pozostałe runy, w tym tak cenne runy ochronne!

Dzięki tej niezwykłej książce:

 • odkryjesz fascynujący świat Futharku starszego, poznasz znaczenie i wykorzystanie w magii każdej z 24 run składających się na ten archaiczny alfabet;
 • nauczysz się sztuki runicznej dywinacji – techniki wróżenia wykorzystującej runy do wglądu w przyszłość;
 • stworzysz runiczne amulety i talizmany ochronne, samodzielnie wykonasz swój zestaw run;
 • poznasz proste rozkłady kart runicznych, w których znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania o przyszłość, miłość, zdrowie, sukces, pieniądze i wiele innych;
 • opanujesz runiczną magię i dowiesz się, jak wykorzystać to mistyczne pismo do zmian twojego świata.

Odblokuj pradawną moc run

ZAPISZ SIĘ