Uzdrawiające kryształy

Podręcznik leczenia 1200 dolegliwości kamieniami szlachetnymi

  • ISBN: 978-83-7377-466-7;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 212;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14.5 x 20.5;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Mariusz Golak
0
1

Litoterapia czyli leczenie kamieniami

Wykorzystywanie uzdrawiających mocy kamieni szlachetnych i półszlachetnych ma swój początek w starożytności. Greccy, rzymscy czy egipscy medycy używali kamieni do leczenia zarówno fizycznych, jak i psychicznych dolegliwości swoich pacjentów. W zależności od schorzenia kruszyli odpowiedni kamień na proch i podawali choremu. Obecnie leczenie kryształami nazywa się Litoterapią i klasyfikowane jest jako gałąź medycyny alternatywnej.

Skąd pochodzi lecznicza moc kryształów?

Co sprawia, że kryształy leczą, uspokajają, pobudzają lub dzięki regulacji energii przywracają równowagę organizmowi? Wszystkie one narodziły się głęboko pod ziemią, w środku pola magnetycznego więc zgromadziły w sobie wyjątkowy ładunek magnetyczny i promieniowanie gwiezdne. W skład związków chemicznych występujących w kryształach wchodzą te same biopierwiastki, które znajdują się w ludzkim organizmie, dlatego dzięki tym wspólnym elementom człowiek może z powodzeniem wykorzystywać ich energię. Oto sekret ich niespotykanej mocy, którą i Ty możesz wykorzystać do poprawy zdrowia i lepszego samopoczucia.

Poznaj leczniczą moc kamieni w 1200 dolegliwości

Wykorzystywanie kryształów do litoterapii wymaga szerokiej wiedzy o ich właściwościach. Dzięki książce „Uzdrawiające kryształy” nie musisz jej posiadać, ponieważ w tym przewodniku znajdziesz pełną listę, liczącą 1200 objawów i pospolitych dolegliwości wraz z dopasowaną do nich listą kamieni, które pomogą Ci w ich leczeniu lub łagodzeniu objawów. Dzięki leczniczej mocy kamieni bolączki i schorzenia takie jak: bóle menstruacyjne, alergie, depresja, choroby tarczycy, wirusy czy zmęczenie odejdą w niepamięć. Odkryj właściwości takich kamieni jak: kwarc, kryształ górski, ametyst, akwamaryn, chalcedon, perła czy agat.

Kompleksowy podręcznik dla każdego

Oprócz wymienionych dolegliwości oraz sposobów ich leczenia za pomocą kamieni, w książce znajdują się również szczegółowe instrukcje wyboru odpowiednich kruszców do swojej „apteczki”. Autorka objaśni także w jaki sposób należy dbać i przechowywać kryształy, oraz jak tworzyć z nich kryształowe lekarstwa. Dzięki tej książce, nie musisz być profesjonalnym litoterapeutą aby korzystać z uzdrawiającej mocy kryształów. Omówiony w książce sposób leczenia oparty jest na systemie holistycznym, dzięki czemu jego moc sięga dużo głębiej i wydobywa sedno problemu, które Cię trapi. Kryształy są odpowiednie zarówno dla dzieci jak i dla zwierząt a mogą też przynieść korzyści dla środowiska i domu.

Kryształowa pierwsza pomoc

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ