Astrologia w magicznej praktyce

Wykorzystaj potężną moc planet do wzmocnienia skuteczności magicznych rytuałów i zaklęć

  • ISBN: 978-83-8301-313-8;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 263;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: A5;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Paweł Uklejski
Paweł Uklejski
15
0

Magia i astrologia – odkryj potężną moc planet w praktykach magicznych

Każdego dnia odprawiasz swój rytuał, ale czujesz w środku, że chcesz czegoś więcej? Stawiasz Tarota, korzystasz z uzdrawiającej mocy ziół, posiadasz kociołek i sporą kolekcję kryształów i kamieni? Jeśli fascynuje cię świat ezoteryki i kładziesz duży nacisk na rozwój swojej praktyki duchowej, spróbuj połączyć magię i astrologię. Moc planet to doskonały sposób na wzmocnienie zaklęć i rytuałów. Autor książki posiada ponad 20-letnią praktykę magiczną. W swojej publikacji tłumaczy, jak zrozumieć astrologię i swoje połączenie z kosmosem. Nauczy cię, jak rzucać zaklęcia posiłkujące się mocą planet. Z jego książki dowiesz się, jak możesz wykorzystać energię znaków zodiaku i żywiołów w codziennej praktyce magicznej. Poza tym poznasz skuteczne sposoby oczyszczania energetycznego i otrzymasz rady, jakich przedmiotów używać podczas odprawiania rytuałów i czarów. W ten sposób poprawisz swoją duchowość, a przy tym rozwiniesz wiedzę magiczną. Przekonaj się, jak potężna jest magia i astrologia w praktyce magicznej!

Poznaj moc magii i astrologii

Niezależnie od poziomu twojego wtajemniczenia magicznego ta książka będzie dobrym przewodnikiem po świecie ezoteryki. Publikacja zawiera porady i wskazówki, dzięki którym dowiesz się, jak rzucać zaklęcia. Przekonasz się, że wszystkie rytuały opisane w tym poradniku możesz śmiało wykorzystywać na co dzień. Moc i energia Wenus z pewnością pomogą ci w miłości i związku. Z kolei Jowisz przyniesie ci obfitość i sukces. Dzięki astrologii znajdziesz kierunek i cel w życiu, a także poprawisz zdrowie psychiczne. Lepiej zrozumiesz swoją osobowość, a także skutecznie rozwiniesz praktykę duchową. Przekonasz się, że magia i astrologia tworzą nierozerwalny związek. Dzięki temu otworzysz swój umysł na wiele możliwości.

Magia i astrologia w praktyce – wzmocnij swoje umiejętności i stwórz własny amulet

Skuteczne rytuały magiczne to nie tylko wypowiadanie inkantacji i formułek magicznych. Bardzo ważną rolę odgrywają tutaj konkretne przedmioty, które pomogą ci w czasie praktyk magicznych. Publikacja posiada proste instrukcje stosowania olejków, kadzideł, kart, ziół i świec w czasie medytacji i rytuałów. Jeśli będziesz popijać herbatę z bylicy, zapalisz kadzidło i cztery białe świece to twoje czytanie stanie się efektywniejsze. Dzwonek lub gong będą przydatne podczas oczyszczania energetycznego twojego domu. Z kolei jeśli chcesz stworzyć amulet chroniący w czasie podróży, przyda ci się liść laurowy i kawałek czarnego turmalinu. W publikacji z pewnością znajdziesz znacznie więcej składników i praktycznych porad.

Magiczne symbole, rytuały, kamienie szlachetne to pomoc w twojej praktyce duchowej

Każda osoba posługująca się magią wie, że ma ona wpływ na otaczający nas świat. Skuteczne rzucanie zaklęć rozwija twoją duchowość, a także pomaga w rozwiązywaniu problemów. Jednak jeśli czujesz, że twoje magiczne zdolności wymagają doszlifowania, to sięgnij po tę książkę. Autor kładzie nacisk na siłę medytacji, która rozwinie twoje praktyki duchowe. Nauczysz się wykorzystywać astrologię w swoich praktykach magicznych. Odkryjesz jej tajemnice i sprawisz, że czary i zaklęcia będą jeszcze bardziej efektywne. Dowiesz się, w jaki sposób korzystać z mocy magicznych symboli i kamieni szlachetnych. Otwórz się na moc magii i astrologii.

Kilka opinii o książce Astrologia w magicznej praktyce

„Książka była bardzo przyjemna w czytaniu. Michael Herkes sprowadza złożony język astrologiczny i koncepcje do namacalnego, działającego systemu, który każda czarownica powinna stosować w swojej magii. Zaklęcia w tej książce są świetnie przedstawione i inspirujące. Będę je wykorzystywał w mojej osobistej praktyce”.

­ — Chris Allaun, autor książki A Guide of Spirits

„Michael wykonuje fantastyczną robotę, rozkładając złożony, pełen żargonu świat astrologii na proste i przystępne terminy dla nowych czarownic. Jednocześnie ujawnia świeże, magiczne perspektywy, które będą oświecone nawet dla najbardziej zaawansowanych praktykujących”.

— Tenae Stewart, Czarownica z Lupin Hollow, certyfikowany astrolog i autor książki The Modern Witch’s Guide to Magickal Self-Care

„To kompletny przewodnik po znakach zodiaku, wpływach planetarnych, fazach księżycowych, tranzytach gwiezdnych i wszelkiego rodzaju pięknych, praktycznych i skutecznych rytuałach na każdą okazję”.  

—Elhoim Leafar, autor książki The Magical Art of Crafting Charm Bags

Poznaj potęgę astrologii w praktykach magicznych!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ