Mądrość Twoich duchowych przewodników. Jak na co dzień uzyskać pomoc i wsparcie od największych nauczycieli

  • ISBN: 978-83-8171-313-9;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 192;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Duchowi przewodnicy chronią i inspirują przez całe życie

Nasi przewodnicy zamieszkują niezliczoną liczbę wymiarów duchowych i być może nigdy nawet nie przybrali ludzkiej postaci. Niewykluczone, że poznaliśmy ich już w tym życiu jako członków rodziny i przyjaciół, którzy potem przenieśli się w Świat Duchów. Rozwój Twojej duszy jest tym, co łączy przewodników bez względu na ich pochodzenie. Duchowi przewodnicy pełnią rolę największych osobistych nauczycieli. Inspirują, wpływają, motywują, chronią i prowadzą Cię przez całe życie. Dlatego, że to Twoi przyjaciele, którzy nieustannie pomagają wypełnić Twoje przeznaczenie. Niesamowite jest to, że każdy może nawiązać kontakt ze swoimi przewodnikami. Czy wiesz, że komunikacje duchowe odbywają się nieustannie, chociaż większość ludzi tego nie dostrzega? W tej książce Autor pokaże Ci, jak nawiązać kontakt z Twoimi duchowymi przewodnikami i czerpać od nich mądrość.

Wkroczysz do Duchowego Świata i poznasz jego tajemnice

Autor udowadnia, że Świat Duchów jest naszym prawdziwym domem. Wrócimy do niego po ukończeniu nauki w szkole, którą nazywamy życiem na ziemi. Z pewnością myśli zawarte w tej książce pomogą Ci zrozumieć, że istnieje pewna siła wyższa, obecna w Tobie i poza Tobą, która da Ci energię do rozwoju duchowego. Zrozumiesz, że nic nie dzieje się przez przypadek. Jesteś tu, bo masz określony cel, którego znaczenie przewyższa jakiekolwiek cele materialne.

Współczesne medium dzieli się z Tobą swoimi doświadczeniami

Czy wszyscy mamy przewodników? Czy mógłbyś powiedzieć mi, kto jest moim przewodnikiem? Czy wiesz, jak wygląda mój przewodnik? Jak mogę nawiązać kontakt ze swoimi przewodnikami? James Van Praagh często słyszy te i podobne pytania od osób, które przychodzą na spotkania z nim. Podczas gdy Autor już w dzieciństwie poznał na nie odpowiedzi. Teraz pragnie je przekazać także Tobie. Książka opowiada o jego osobistych doświadczeniach. Dlatego, że manifestacje duchów rozpoczęły się u niego we wczesnym dzieciństwie i pozwoliły na przestrzeni lat wysnuć wnioski, które niejednokrotnie szokowały samego Van Praagha. Choćby to, że często wierzymy, że opiekunami duchowymi są tylko byty, które przebywają w sferach duchowych. Prawda jest zupełnie inna. Przewodnikami mogą być ludzie, których spotykasz w codziennym życiu – przyjaciele, sąsiedzi, krewni, a często nawet nieznajomi. Ziemscy opiekunowie nie są świadomi tego, że pełnią rolę Twoich nauczycieli.

Dzięki wskazówkom tego wybitnego medium:

• dowiesz się, skąd pochodzą duchowi opiekunowie i czym się zajmują,
• poznasz różne rodzaje przewodników i przekonasz się, jaką rolę odgrywają w naszym życiu,
• otrzymasz konkretne wskazówki od nauczycieli Autora odnoszące się do różnych sytuacji i okoliczności życiowych,
• dowiesz się, jak podnieść wibracje swojej energii,
• nauczysz się bezpiecznie nawiązać kontakt ze swoimi wewnętrznymi przewodnikami tak, aby nie otworzyć się na niepożądane energie.

Czerp mądrość od duchowych przewodników

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ