Pomiędzy światami. Lekcje z Drugiej Strony

  • ISBN: 978-83-8171-229-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Medium gwiazd – jasnowidz z Hollywood

Śmierć nie musi oznaczać pożegnania. To jedno z głównych przesłań jakie głosi Tyler Henry, obecnie jeden z najpopularniejszych jasnowidzów i mediów na świecie. Swój dar komunikacji z duchami odkrył, gdy miał zaledwie dziesięć lat i doświadczył nagłego przeczucia śmierci ukochanej babci. Dziś, jako autorytet z dziedziny życia po życiu prowadzi popularny na całym świecie program Tyler Henry – medium z Hollywood, w którym gościł i dokonywał odczytów u takich celebrytów jak: Joanna Krupa, Khloe Kardashian, Sofia Vergara, Carmen Electra, Cesar Milan, Megan Fox, La Toya Jackson, Anne Heche.

Tyler Henry zdradza sekrety Drugiej Strony

Mówię do martwych ludzi. Co więcej – oni mi odpowiadają – głównie poprzez wysyłanie mentalnych impresji i odczuć z Drugiej Strony. Wszystkie moje działania sprowadzają się do otrzymania potwierdzenia od klienta, że informacje które przekazuje mi duch, z którym się komunikuję są prawdziwe i mogą być znane tylko jemu. Po uzyskaniu tego potwierdzenia uzyskuje wiedzę, że dusza bliskiej mu osoby ma się dobrze, odnalazła spokój i jest w stanie przekazać wszystko to, co zostało niewypowiedziane przed przejściem na Drugą Stronę.

Popularne medium odsłania kulisy życia po śmierci

W tej wyjątkowej książce Henry po raz pierwszy ukazuje kulisy swojej pracy. Opisuje jak wyglądało odkrywanie daru komunikacji z duchami oraz akceptacja tych niejednokrotnie kłopotliwych i obciążających umiejętności. Odpowiada na pytanie czy lubi kontaktować się z tymi, którzy przeszli na Drugą Stronę, objaśnia olbrzymią rolę symboliki występującej w „czytaniach”, a także uświadamia nam jakie lekcje możemy otrzymać od naszych zmarłych bliskich. Z rozbrajającą uczciwością opisuje dlaczego dar zmienił jego postrzeganie życia pozagrobowego, a także w jaki sposób odczyty mogą wpływać na nasze relacje z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną po ich odejściu.

Komunikacja z duchami

Zdaniem Autora kiedy mamy do czynienia z zaświatami nic nie jest czarne lub białe. Poruszając się w pełnych szarości obszarach pomiędzy nimi, objaśnia rządzącą tam logiczną dynamikę, którą zaobserwował podczas przeszło tysiąca odczytów. W tej publikacji odczarowuje temat parapsychologii, dając nadzieję milionom ludzi pogrążonym w żałobie.

To nie kolejna książka o duchach – to świadectwo praktyka!

Dzięki tej wyjątkowej książce uzyskasz odpowiedzi na pytania czy:
– życie po życiu istnieje,
– bycie medium jest dziedziczne,
– osoby po Drugiej Stronie są w stanie blokować komunikację z innymi duchami,
– karty Tarota są właściwe do dostarczenia duchowej wiedzy,
– opętanie istnieje,
– zwierzęta się reinkarnują,
– wszyscy mamy przewodników duchowych,
– dzieci mają silniejszą intuicję od dorosłych.

Dowiesz się również jakie informacje i tematy przewijają się najczęściej w wiadomościach z Drugiej Strony, w jaki sposób rozpoznać czy medium jest autentyczne oraz jak nawiązywać kontakt z naszymi przewodnikami duchowymi.

Śmierć nie oznacza pożegnania!

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ