Życie nie kończy się śmiercią

Rozmowy z duchem o sekretach życia po życiu, wędrówce dusz i naszych przewodnikach duchowych

  • ISBN: 978-83-8301-071-7;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 392;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Golak
Paweł Uklejski
0
0

Wędrówka dusz i życie po śmierci – odkryj odwieczne sekrety ludzkiego istnienia

Czy istnieje życie po życiu? Co dzieje się z duszą, gdy kończy się ziemski czas fizycznego ciała? Czy świat duchów jest równie realny jak świat ludzi? Czy niebo i piekło są naszym przeznaczeniem? Pytania dotyczące życia pośmiertnego ludzie zadawali sobie już od stuleci. Poszukując odpowiedzi na nie, chcieli oswoić lęk przed śmiercią i wzbogacić swój rozwój duchowy. Jak wygląda życie po śmierci – to pytanie nurtowało również Autorkę niniejszej książki. Stosując terapię regresywną, docierała ona do poprzednich wcieleń swoich pacjentów, by odkryć prawdę o życiu po śmierci. W książce tej znajdziesz opowieści o spotkaniach z duchami, wędrówce dusz i komunikowaniu się ze zmarłymi. Dzięki niej zrozumiesz, że śmierci nie należy się bać, gdyż nie jest ona wcale nowym doświadczeniem, lecz doznaniem przeżywanym wielokrotnie. W ten sposób pozbędziesz się obaw przed nieznanym, przywrócisz swojemu życiu duchową harmonię i odzyskasz wewnętrzny spokój.

Terapia regresywna a ezoteryka i parapsychologia

Autorka przekonuje, że życie pośmiertne jest najbardziej fascynującą sferą ludzkiej egzystencji. Dlatego warto ją zgłębiać, gdyż na poszukiwaniach odpowiedzi na pytanie – jak wygląda życie po śmierci, zyska cała ludzkość. W tym celu niczym medium rozmawia z ludźmi reprezentującymi różne epoki, zgłębiając ich życie pośmiertne. Poznaje ich historie i indywidualne doświadczenia, dla których wspólnym mianownikiem jest życie po życiu. Wiedzę o świecie duchów i wędrówce dusz czerpie od pacjentów wprowadzonych w stan głębokiej hipnozy. To właśnie hipnoza regresyjna (w tym przypadku terapeuta przejmuje rolę medium) staje się skutecznym narzędziem zdobywania wiedzy z dziedziny ezoteryki i parapsychologii.

Jak wygląda życie po śmierci – odpowiedzi zamiast odwiecznych pytań

Pomimo ogromnej różnorodności przytaczanych historii, Autorka odkrywa w nich pewne powtarzające się wzorce. Zauważa identyczne schematy w opowieściach o życiu po życiu różnych osób. Dotyczą one między innymi opisywanego momentu śmierci, zasady powrotu dusz na Ziemię, kwestii nieba i wielu poziomów istnienia. Przy okazji przybliża doświadczenie śmierci klinicznej, a także wyjaśnia, czym jest Świątynia Mądrości. Omawia tak zwane „złe” wcielenia, istnienie duchów złośliwych, rolę przewodników duchowych w naszym życiu oraz dualizm nieba i piekła. Czerpiąc z doświadczeń ezoteryki i parapsychologii (lecz będąc cały czas terapeutą, a nie medium), odkrywa prawdy będące motorem napędowym rozwoju duchowego ludzkości.

Wędrówka dusz a nie śmierć jest Twoim przeznaczeniem

Niebo i piekło, narodziny i śmierć powtarzają się niczym cykle ewolucyjne, przez które człowiek i jego dusza przechodzą wielokrotnie. Tym samym stają się one naturalną częścią jego rozwoju duchowego. Dlatego życie po śmierci jest tak naprawdę życiem po życiu. Nieustającą wędrówką dusz, realną i cały czas obecną.

Odkryj sekrety życia po życiu!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ