Czary dla domu

60 zaklęć i rytuałów na dobrą energię, ochronę domu, odpędzenie złych duchów, przyciągnięcie obfitości i powodzenia w życiu

  • ISBN: 978-83-8301-522-4;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 207;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Jak stworzyć magiczny dom?

W swoich rękach trzymasz świętą księgę, magiczny tekst, który pomoże ci przekształcić twoje skromne domostwo w boską świątynię. Na jej stronach dowiesz się nie tylko, jak wzmocnić magiczną więź z domem, ale także jak uzyskać dostęp do jego mocy i pracować z duchami, przodkami i innymi magicznymi sprzymierzeńcami otaczającymi domowników. Niezależnie od tego, czy to kuchnia, pokój czy sypialnia, nawet najmniejsza przestrzeń jest odpowiednim miejscem do domowej magii, aby dobra energia w domu trwała. Podczas czytania tej książki pamiętaj, aby korzystać z sekcji notatek, by zapisywać swoje doświadczenia, które sprawiają, że masz magiczny dom.

Czym jest magia domu?

Magia domu lub domowe czary, to praktyka magii skupiona wokół gospodarstwa domowego. Domowe czary składają się z zaklęć, rytuałów i uroków, które chronią, oczyszczają i współpracują z domowymi duchami. Magiczny dom koncentruje się głównie na ochronie z zastosowaniem olejków eterycznych, magii ziół, kryształów, a nawet świec. Magiczny dom nie tylko chroni domowników, ale też zapewnia przestrzeń do uprawiania magii. Pomyśl o czarach domowych nie tylko jak o magii przeznaczonej dla domu, ale także jako energii i źródła magii skupionej w domu do dalszego wykorzystywania. Dobra energia w domu sprawi, że będziesz aktywny i kreatywny we wszystkich dziedzinach życia.

Dobra energia w domu – zaklęcia ochronne i magiczne rytuały z wykorzystaniem różdżki, kryształów, olejków eterycznych, świec

Ukierunkowanie energii możesz osiągnąć na wiele sposobów, ale najłatwiejsze jest użycie narzędzia do tego przeznaczonego. Może nim być kryształowy stożek, różdżka, rytualne ostrze, a nawet własny palec. Możesz też wzmocnić czary olejkami eterycznymi, świecami czy magicznymi roślinami. Czarownice od wieków używają różdżek, bereł i sztyletów do rytuałów oraz do kierowania energią. Zastanów się i zdecyduj, które narzędzie wzywa cię, gdy myślisz o kierowaniu energią. Jeśli zechcesz używać palca, znajdź pierścionek, na którym będziesz się koncentrował i używał do sterowania energią. Jeśli zdecydujesz się na narzędzie, na przykład różdżkę lub rytualne ostrze, najpierw oczyść je ze wszystkich energii, które mogły do niego przywrzeć. Wspomnianych narzędzi można używać do wyznaczania kręgu, konsekracji obiektów i kierowania energią w zaklęciach.

Twój magiczny dom zacznij tworzyć od siebie

Chcesz zamienić swój dom w magiczne miejsce? Zrób to! Masz taką moc. Teraz musisz tylko w siebie uwierzyć. Magia jest w tobie. Niezależnie od tego, czy praktykujesz czary od dziesięcioleci, czy zaczęłaś całkiem niedawno, masz wszystko, czego ci potrzeba, aby stworzyć potężne i skuteczne domowe czary. Ścieżka zaczyna się od chęci praktykowania takiego rodzaju magii, następnie wiary w siebie, zbadania tematu i zaangażowania w rzeczywistą praktykę. Jeśli natknęłaś się na tę książkę i ją czytasz, oznacza to, że możesz zaczynać, ponieważ znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć magiczny dom.

Magiczny dom tworzą codzienne rytuały

Poczucie komfortu i bezpieczeństwa to wymierne korzyści płynące z praktykowania czarów we własnym domu. Pomogą ci one również:

– chronić siebie, bliskich i cały dom;

– wykorzystać proste zadania, takie jak sprzątanie i gotowanie w czarach oraz magii;

– zastosować narzędzia codziennego użytku do magicznych rytuałów;

– połączyć się z naturą i żywiołami, aby wzmocnić czarostwo;

– dostosować fazy księżyca, aby określić odpowiedni czas na rzucanie zaklęć;

– przyporządkować pory roku i koło roku do wykonywanych rytuałów i celebrowania upływu czasu;

– śledzić cykle księżycowe, koniunkcje planet i astrologiczne odnośniki, które znajdziesz Astro Kalendarzu, a dzięki nim twoje czary będą skuteczne;

– stworzyć głębszy związek z naturą i wpleść magię ochronną do swojego domu za pomocą kryształów, magicznych roślin, kamieni i świec.

Domowe czary na osiąganie każdego celu

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ