Starożytna moc run

Poznaj magię dwunastu świętych nocy i rytuały runiczne, które wzmocnią twoją duchowość i uchronią przed negatywnymi wpływami

  • ISBN: 978-83-8301-437-1;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Paweł Uklejski
Paweł Uklejski
30
0

Poznaj magię run ochronnych, które skutecznie uchronią cię przed zagrożeniami duchowymi

W świecie ezoteryki i astropsychologii runy zajmują szczególne miejsce. Każdy z tych magicznych symboli posiada swoje unikalne działanie. Specjaliści, którzy korzystają z dobroczynnych właściwości run, są zgodni w przekonaniu, że te przepełnione magią symbole, odpowiednio użyte, stanowią świetne narzędzie do ochrony i wsparcia duchowej ścieżki człowieka. Jeśli czujesz, że twoje otoczenie wymaga oczyszczenia i obawiasz się groźnych ataków energetycznych, warto, abyś zainteresował się runami ochronnymi. Skumulowaną moc tych symboli uwolnisz przy pomocy prostych rytuałów. W ten sposób bez trudu poprawisz swoje samopoczucie i nabierzesz sił w trudnych momentach swojego życia. Runy ochronne to twój klucz do magicznych praktyk.

Czym są święte noce i jak ich energia może wpłynąć na twoją duchowość?

Świętymi nocami nazywamy okres, który rozpoczyna się 25 grudnia, a kończy 6 stycznia. W naszej kulturze święte noce są lepiej znane pod nazwą Szczodrych Godów. To specyficzny i magiczny czas, w którym do naszego świata mocno przenikają duchowe byty. Ich energia w niezwykły sposób wpływa na naszą duchowość, zazwyczaj w negatywny sposób. Niestety, ale w tym czasie jesteśmy dużo bardziej podatni na wszelkie zagrożenia duchowe. Właśnie dlatego możesz czuć rozdrażnienie, smutek, a nawet stany depresyjne. W książce znajdziesz skuteczne porady, dzięki którym nie tylko poszerzysz swoje praktyki duchowe związane z runami. Nauczysz się, jak skutecznie możesz poradzić sobie z zagrożeniami duchowymi w swoim życiu. Opisane w publikacji rytuały i metody aktywują ukrytą moc run, dzięki czemu pozbędziesz się lęków, a nawet poczujesz energię swoich przodków i wejdziesz na wyższe wibracje.

Runy ochronne – medytacje i rytuały

Autorzy książki przygotowali zestaw prostych ćwiczeń i rytuałów, które uchronią cię przed zagrożeniami duchowymi. Nie musisz być specjalistą z dziedziny astropsychologii czy ezoteryki, abyś mógł wykorzystać w pełni ich potencjał. Niezwykle intuicyjne medytacje pomogą ci oczyścić umysł ze wszelkich zbędnych myśli. To pierwszy ważny etap twojego przygotowania przed odpowiednim rytuałem. Co więcej, nie musisz zaopatrywać się w specjalistyczny sprzęt. Tak naprawdę wystarczą ci rzeczy codziennego użytku. Jeśli nosisz w sobie ogromny żal i tęsknotę, powinieneś przeprowadzić rytuał z runami Tiwaz i Ansuz. W tym celu przygotuj czerwoną wełnianą nić oraz farbę akrylową lub pisak w tym samym kolorze, parę nożyczek, pędzel i białe kartonowe pudełeczko. Warto, abyś zaopatrzył się w woreczek, w którym będziesz przechowywać swoje runy ochronne. Są one niezbędnym elementem wszystkich opisanych w książce praktyk. Szczegółowe instrukcje i wskazówki do prawidłowego przeprowadzenia rytuału znajdziesz w publikacji.

Otwórz się na moc run ochronnych i wykorzystaj ich magię w codziennych praktykach

Dzięki tej niezwykłej książce twoje praktyki duchowe nabiorą nowego znaczenia. Dowiesz się, jak możesz wzmocnić działania każdej runy, aby ich energia towarzyszyła ci każdego dnia. Poznasz proste mieszanki kadzidlane, których dym oczyści twoje pomieszczenie z negatywnej energii. Ponadto w publikacji znajdziesz dokładne instrukcje na stworzenie swojego osobistego ołtarza ochronnego. Nauczysz się, jak aktywować czakrę serca podczas medytacji i rytuałów z runami. Wszystkie przedstawione w publikacji praktyki i wskazówki możesz z powodzeniem stosować przez cały rok. Moc i energia tych magicznych symboli będzie ci towarzyszyć każdego dnia.

Runy ochronne w magicznej praktyce!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ