100 rytuałów szeptuch

Wzmacniające praktyki duchowe na spełnienie, ochronę i zdrowie

  • ISBN: 978-83-8301-573-6;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Mariusz Warda
Irena Kloskowska
0
0

Ochrona przed negatywną energią – zastosuj proste i skuteczne rytuały szeptuch

Dusza wraz z umysłem i ciałem fizycznym tworzą jedność. Według zasad medycyny ludowej gwarantem zdrowia i dobrego samopoczucia jest zachowanie między nimi równowagi energetycznej. Za prawidłowy przepływ energii odpowiada aura, która jest połączona z czakrami (centrami energetycznymi). To ona dostarcza życiodajną energię zarówno ciału, jak i duszy. Niestety każdego dnia człowiek jest narażony na wiele negatywnych wpływów, które stanowią poważne zagrożenie dla jego zdrowia i rozwoju duchowego. Jak zatem stworzyć skuteczną ochronę przed negatywną energią? Odpowiedź, a nawet… 100 odpowiedzi na to pytanie przynosi niniejsza książka. Dzięki niej poznasz ćwiczenia i rytuały od wieków praktykowane przez rosyjskie szeptuchy. Chronią one przed atakami i obciążeniami, a także regulują gospodarkę energią. Stosując proste terapie, pokonasz codzienne lęki i własne słabości, wzmocnisz relacje z bliskimi osobami, pozbędziesz się nie tylko kłopotów w pracy, ale i wielu uciążliwych dolegliwości.

Ezoteryka i prastara wiedza szeptuch przywrócą równowagę twojemu organizmowi i wzmocnią rozwój duchowy

W obecnych czasach musimy zmagać się z wieloma obciążeniami. Każdego dnia dopadają nas stres, smutek, wątpliwości, wygórowane oczekiwania. Powoduje to nie tylko wyczerpanie fizyczne, ale też duchowe. Przyczyną tego stanu jest zaburzenie funkcjonowania aury i czakr. Aura chroni przed zewnętrznymi atakami, a czakry dostarczają życiodajną siłę i energię do poszczególnych narządów. Gdy narządy czy psychika nie otrzymują odpowiedniej dawki energii, zaczynają chorować. W takiej sytuacji potrzebna jest ochrona przed negatywną energią. Terapia może przyjmować różne formy. Rytuały energetyczne, pieczęcie aury i cierpienia, stosowanie ziół czy magicznego alfabetu to tylko wybrane praktyki, które przybliża Autor książki. Jest ich znacznie więcej, a użycie każdej z nich będzie miało korzystny wpływ na zdrowie lub duchowość. Poszczególne metody zostały pogrupowane według ich życiowego znaczenia. Jedne z nich wpływają na relacje czy rodzinę, inne zaś na sprawy zawodowe albo otoczenie. Ogólnie rzecz ujmując, polegają one na odpowiednim użyciu energii lub rytuału. Oprócz jej praktycznego wymiaru, każda technika uzdrawiająca daje jednocześnie impuls do rozwoju duchowego. Każdy rytuał zostaje dodatkowo zwieńczony poradą, która odnosi się nie tylko do konkretnej, opisywanej sytuacji, ale też ma bardziej ogólny charakter.

Duchowość napędem pozytywnych zmian

Oprócz zwięźle zaprezentowanych rytuałów, Autor szczegółowo opisuje system wzajemnego oddziaływania ciała, umysłu i duszy, co jest niezbędne dla zrozumienia zasad pracy z energią. Przy okazji dużo uwagi poświęca cyklom, jakie musi przejść dusza każdego człowieka na drodze do doskonałości. Dzieli się też duchowymi inspiracjami i podaje przykładowe medytacje. W książce nie mogło również zabraknąć rozdziału poświęconego miłości, która jest przecież pokarmem dla ludzkiej duszy. W efekcie powstało niezwykłe kompendium wiedzy łączącej doświadczenia medycyny ludowej i ezoteryki.

Medycyna ludowa kluczem do zdrowia i odnowionej duchowości

Stosując sprawdzone metody ochrony przed negatywną energią i korzystając z dobrodziejstw ezoteryki, polepszysz jakość swojego życia. Pozbędziesz się kłopotów ze zdrowiem i problemów w pracy, a także zbudujesz pozytywne relacje i wzmocnisz wiarę we własne możliwości. Zapewni ci to ten przystępny przewodnik po rytuałach szeptuch, które wywodzą się z rosyjskiej medycyny ludowej. Sięgając po niego, zyskujesz nie tylko szansę na skuteczną terapię, ale też mapę prowadzącą do bardziej harmonijnego życia. Wystarczy, że otworzysz się na wskazówki znajdujące się w tej książce i zaczniesz je stosować w praktyce.

Uzdrów swoje życie!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ