Wielka księga okadzania

Wykorzystaj moc kadzideł w zaklęciach, rytuałach, oczyszczaniu energetycznym i relaksie.

Tytuł oryginału: Das große Buch vom Räuchern
  • ISBN: 978-83-8301-336-7;
  • Cena katalogowa: 109.10 zł;
  • Ilość stron: 360;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Paweł Uklejski
Paweł Uklejski
15
0

Kadzidła naturalne – skuteczna terapia naturalna, oczyszczanie domu i sposób na relaks

Spalanie i okadzanie roślinami leczniczymi znane jest człowiekowi od setek lat. Kadzidła stosowane były przede wszystkim w różnych obrzędach religijnych przez szamanów. Swoje korzenie posiadają jeszcze w czasach starożytnych Indii. W tym regionie kadzidła naturalne są używane w celu wyciszenia myśli oraz w czasie relaksu. Z puntu widzenia ezoteryki, kadzidła są stosowane w czasie rytuałów. Ich głównym zadaniem jest okadzanie domu i oczyszczenie energetyczne wszystkich jego pomieszczeń. Poza magicznym zastosowaniem roślin leczniczych w okadzaniu, kadzidełka spopularyzowały zainteresowanie medycyną naturalną oraz terapiami naturalnymi. Dym z kadzideł wykazuje pozytywny wpływ na trudności z oddychaniem, uśmierza ból, a jego zapach koi nerwy.

Dobroczynne właściwości terapii naturalnych i aromaterapii.

Medycyna naturalna potrafi pomóc w wielu dolegliwościach zdrowotnych. Wiele osób cierpi na przewlekły ból lub odczuwają złe samopoczucie. Jedną z najprostszych form terapii, którą bez większego wysiłku możesz wdrożyć do swojej codziennej rutyny jest aromaterapia. W swojej publikacji Autorzy zachęcają czytelnika, aby wykorzystać jej uzdrawiającą moc. Opisują działanie poszczególnych roślin leczniczych w postaci kadzideł, które mają szerokie zastosowanie w aromaterapii. Dym, który unosi się z palonych ziół uspokaja i wprowadza stan błogości. Pomaga zredukować stres, a także pobudza wyobraźnię. Te rośliny lecznicze to również doskonały sposób na uśmierzenie bólu głowy. Dodatkowo ich działanie wprowadzi cię również w stan głębokiego skupienia w czasie medytacji.

Wybierz własne kadzidełko dopasowane do swoich potrzeb

Książka jest doskonałym źródłem wiedzy o kadzidłach naturalnych. Znajdziesz w niej 80 sprawdzonych receptur, które pomogą ci znaleźć odpowiadające twoim potrzebom kadzidełko. Poza magicznym zastosowaniem, kadzidła będą towarzyszyć ci w czasie relaksu i medytacji. Jeśli chcesz stworzyć erotyczny nastrój, potrzebny ci będzie jaśmin. Dym jaśminowy poprawia nastrój a jego zapach tworzy miłosny klimat. Idealnie nadaje się w czasie kolacji z ukochaną osobą. Z kolei lawenda działa uspokajająco, koi nerwy i dobrze działa na sen. Receptury oraz informacje na temat działania poszczególnych roślin leczniczych znajdziesz w książce.

Jak wzmocnić zaklęcia i rytuały przy pomocy kadzideł?

Magia roślin to niezwykle skuteczny sposób na wzmocnienie magicznych rytuałów. W świecie ezoteryki są częstym elementem wielu magicznych praktyk. Autorzy tłumaczą, w jaki sposób możesz polepszyć swoje zaklęcia i rytuały. Dym z kadzideł skutecznie oczyści energetycznie twój umysł ze zbędnych myśli. Okadzając dom pozbędziesz się negatywnej energii, dzięki czemu odzyskasz spokój ducha i wewnętrzną harmonię. Okadzanie to również świetny sposób na wzmocnienie intuicji i wsparcie świadomości. Dzięki nim będziesz lepiej postrzegać otaczającą cię rzeczywistość, a twoje zaklęcia staną się potężniejsze. Zaufaj magii roślin w postaci kadzidełek.

Kadzidła naturalne i ich niezwykła moc, którą bez trudu możesz stosować w praktykach magicznych każdego dnia

Dzięki temu kompleksowemu poradnikowi twoje codzienne praktyki i rytuały nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Autorzy w swojej książce połączyli zalety naturalnych sposobów leczenia ze światem ezoteryki. Dowiesz się, w jaki sposób dym z kadzidełek wpłynie na twoje zmysły. Otworzysz się na magiczne właściwości dymu kadzidlanego, abyś mógł skutecznie poprawić swoja intuicję, koncentrację, a nawet oczyścić swoje ciało i umysł. Okadzanie to również doskonała pomoc w czasie kontaktów z aniołami i innymi wyższymi istotami.

Wykorzystaj oczyszczającą moc kadzideł!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ