Karty Ridera Waite’a proste i skuteczne – 78 kart + książka

Karty Tarota

  • ISBN: 978-83-8171-908-7;
  • Cena katalogowa: 69.90 zł;
  • Ilość stron: 104;
  • Oprawa: pudełko;
  • Format: 12,5 x 17,6 cm;
  • Format kart: 7 x 11 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: VIII - dodruk;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Karty Ridera Waite’a – poznaj znaczenie kart Tarota i naucz się je rozkładać

Niegdyś Tarot uważano za sztukę tajemną, dostępną jedynie dla wybranych. Aktualnie coraz więcej osób pragnie poznać jego tajniki. Powstają więc podręczniki astropsychologii przybliżające wróżenie z kart Tarota. Wśród najpopularniejszych talii są karty Ridera Waite’a oraz Tarot Marsylski. Przed Tobą najbardziej klasyczna ze wszystkich talii służących do wróżenia z kart Tarota – talia Ridera Waite’a. To właśnie ją– ze względu na prostotę i czytelne symbole – najczęściej poleca się początkującym adeptom wróżbiarstwa. Klasyczna grafika kart pomaga rozpoznać symbole Tarota, a zawarte na każdej karcie znaczenie eliminuje konieczność każdorazowego sięgania do podręcznika. Dzięki tej książce, która stanowi cenne wprowadzenie do sztuki wróżenia z kart Tarota, i niezwykłym kartom Ridera Waite’a, odkryjesz sekretne znaczenia kart Tarota zawarte w Wielkich Arkanach i Małych Arkanach. Nauczysz się interpretować skrywające się w nich symbole i poznasz przykładowe rozkłady kart Tarota, które będę dla Ciebie świetnym treningiem. Od tej pory Twoje wróżby będą celną odpowiedzią na wszystkie stawiane pytania.

Wróżenie z kart Tarota – podstawowe zasady i symbole

Kultowa już talia kart Ridera Waite’a została po raz pierwszy wydana w 1910 roku. Ilustracje wykonała słynna angielska malarka, Pamela Colman Smith. Karty Ridera Waite’a są pierwszą talią, w której zilustrowane zostały wszystkie spośród 78 kart (razem z Małymi Arkanami), a nie jak do czasów jej wydania – jedynie 22 karty składające się na Wielkie Arkana. W celu ułatwienia nauki wróżenia z kart Tarota do talii został dołączony podręcznik. Znajdziesz w nim charakterystykę wszystkich kart wchodzących w skład Wielkich Arkanów i Małych Arkanów (wraz z Kartami Dworskimi), z uwzględnieniem zarówno ich pozytywnych, jak i negatywnych znaczeń. Autorka dzieli się również wieloma praktycznymi wskazówkami, które będą pomocne w stawianiu wróżb. Radzi, jak zaaranżować miejsce do pracy z kartami, jak formułować pytania i przygotowywać rozkłady kart Tarota. Dodatkowo w swojej książce umieściła aż 20 przykładowych układów kart oraz ich interpretacji, które pomogą tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wróżbami.

Wróżenie z kart Tarota kluczem do poznania siebie

Wróżenie z kart Tarota zajmuje szczególne miejsce w astropsychologii. Uważane jest za niezwykle skuteczne narzędzie do poznania siebie i zrozumienia otaczającego świata. Co jest najlepszą formą nauki? Systematyczny kontakt z kartami. Dlatego Autorka radzi, żeby codziennie wyciągać z talii jedną kartę i sprawdzać, które przypisane jej symbole towarzyszyły doświadczeniom danego dnia. To najlepszy sposób na rozbudzenie intuicji i zrozumienie znaczenia kart Tarota. Dzięki temu ćwiczeniu późniejsze rozkłady kart Tarota staną się bardziej zrozumiałe, zostaną bowiem przefiltrowane przez indywidualne doświadczenia. Jak widać, obcując z tą fascynującą talią, nie tylko umożliwiamy innym znalezienie odpowiedzi na pytania o ich przeznaczenie. Lepiej też poznajemy samych siebie. Tym samym astropsychologia staje się siłą będącą w stanie odmienić każde życie.

Wróżenie z kart Tarota jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ