Czakry – 7-dniowa praktyka uzdrawiania energią - Okładka książki

Czakry – 7-dniowa praktyka uzdrawiania energią

Jak odblokować, oczyścić i wyzwolić energię czakr za pomocą medytacji, intencji, afirmacji i wizualizacji

  • ISBN: 978-83-8171-996-4;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Katarzyna Masłowska
Paweł Uklejski
0
0

Czym są czakry? Dowiedz się, na czym polega 7-dniowa praktyka uzdrawiania energią

Naszym życiem rządzi energia. Zgodnie z zasadami medycyny czakralnej od zasobów tej energii zależy samopoczucie, witalność i zdrowie. Czakry stanowią centra energetyczne naszego ciała. To one odpowiadają za dystrybucję energii w organizmie. Jej prawidłowy przepływ w naszym ciele jest w dużym stopniu uzależniony od nas samych. Możesz kształtować i regulować procesy energetyczne tak, aby zachować zdrowie i dobre samopoczucie.

czakry - centra energetyczne ciała
Czakry stanowią centra energetyczne naszego ciała. Fot. Depositphotos

Zaburzenia krążenia energii wpływają negatywnie nie tylko na twój stan fizyczny i emocjonalny, ale również na twoją samoakceptację i relacje z otaczającym światem. Jak pracować nad przywróceniem prawidłowego przepływu energii i dążyć do pełni zdrowia? Jak odblokować czakry? Tego dowiesz się dzięki informacjom zawartym w książce Czakry – 7-dniowa praktyka uzdrawiania energią.

Czakry – praktyka uzdrawiania energią zintegrowana z dniami tygodnia

Autor tego poradnika to jeden z europejskich ekspertów w dziedzinie ciał subtelnych – systemu czakr. W tej innowacyjnej książce przedstawia system siedmiu czakr. Krok po kroku pokaże ci, jak zintegrować pracę z energią i codzienny styl życia. Przypisanie jednej czakry do każdego dnia tygodnia, sprawia, że z łatwością skupisz się na swoich intencjach, obudzisz centra energetyczne i osiągniesz upragnione cele. Znajdziesz tu, przeznaczone na każdy dzień tygodnia, medytacje, intencje, afirmacje i wizualizacje, które pomogą ci w pełni obudzić ciało, umysł i ducha.

Dowiedz się, jak samodzielnie usunąć blokady energetyczne i aktywować wszystkie czakry

Czakry są powszechnie uznawane za złożony system silnie oddziałujący na wszelkie poziomy naszego istnienia, w tym na zdrowie fizyczne, rozwój emocjonalny, równowagę psychiczną i potencjał medytacyjny. Tak naprawdę, zdaniem autora, są one najbardziej holistyczną mapą, według której możesz poruszać się po swoim psychologicznym i duchowym wymiarze. Czakry są też elementem, dzięki któremu potrafisz komunikować się z różnymi wymiarami życia i dbać o rozwój duchowy. Poznaj sposoby na to, jak aktywować czakry i zastosuj w swoim życiu uzdrawianie duchowe. Kiedy dowiesz się, jak wykonać oczyszczanie czakr, zaczniesz je traktować jak siedem typów doświadczeń, perspektyw i inteligencji, które umożliwiają ci kontakt z życiem jako całością.

czakry
Wykorzystasz praktykę uzdrawiania energią i zastosujesz autorskie ćwiczenia umysłu zawarte w 7-dniowej ścieżce czakr. Fot. Depositphotos

Dzięki informacjom zawartym w tej książce zrozumiesz, że kompozycja siedmiu czakr reprezentuje siedem wymiarów życia. Wykorzystasz praktykę uzdrawiania energią i zastosujesz autorskie ćwiczenia umysłu zawarte w 7-dniowej ścieżce czakr. Przekonasz się, że w momencie, gdy połączysz każdą kolejną czakrę z odpowiadającym jej dniem – przekształcając poniedziałek w dzień czakry podstawy, wtorek w dzień czakry sakralnej i tak dalej – osiągniesz systematyczną, pełną praktykę czakr i w pełni zrealizowane doświadczenie tygodnia.

Fundamentalna praktyka czakr napędzi twój rozwój duchowy

Ta książka oferuje całkowicie nowy rodzaj pracy z czakrami. Bez wątpienia znacznie wykracza poza zwykłe zestawy medytacji, wizualizacji, mantr czy pozycji jogi.

Dzięki tej terapii oczyszczania czakr udasz się w podróż przez swoje ciało, od stóp aż po sam czubek głowy. Fot. Depositphotos

Bez względu na to, czy jesteś entuzjastą czakr aspirującym do przekształcenia swojej pasji w praktyczną ścieżkę życiową, czy też początkującym, który chce poznać świat czakr, ta pełna, 7-dniowa praktyka uzdrawiania energią nada kształt wszystkim procesom czakr. Dzięki temu łatwo odkryjesz wszelkie możliwości oczyszczania czakr i dowiesz się, jak odblokować czakry. Na swojej ścieżce rozwoju duchowego znajdziesz skuteczne sposoby, aby każdego dnia pobudzić te centra energetyczne do życia.

7-dniowa praktyka uzdrawiania energią

Ścieżka uzdrawiania ciała i uzdrawiania duchowego jest prosta. Każdego tygodnia będziesz wspinać się całkowicie na drabinę czakr. Skupisz się codziennie na jednym z siedmiu kroków, by napełnić energią i wzmocnić dane centrum. W momencie, kiedy zbliżysz się do końca tygodnia, wszystkie czakry będą rozpalone, a w wyniku tego, cała twoja wewnętrzna istota rozświetli się od podstawy po koronę. Jest to tygodniowa praktyka, do której możesz wciąż wracać. Tak naprawdę, im częściej ją powtarzasz, tym staje się skuteczniejsza! Kiedy odkrywasz kolejne czakry, rozświetlenie potęguje się, a po drodze do twojego samorozwoju i samoakceptacji możesz podróżować szybciej. Czakry będą z czasem coraz bardziej zrównoważone, oczyszczone i odblokowane.

Zastosuj terapię czakr i uzdrawianie duchowe. Poznaj ćwiczenia umysłu, które przywrócą ci zdrowie i dobre samopoczucie

Optymalne funkcjonowanie danej czakry sprzyja fizycznemu dobrostanowi i emocjonalnej równowadze. Aktywne czakry lepiej wchłaniają i przewodzą niezbędną życiową energię i skutecznie rozprowadzają ją do otaczających je gruczołów, splotów nerwowych i narządów. Ta wzmocniona energia życiowa odblokowuje zablokowane rejony energetyczne, dzięki czemu rozpuszczają się wszelkie bagaże emocjonalne i mentalne.

Aby wykorzystać te uzdrawiające właściwości, możesz poświęcić pierwszą fazę cotygodniowego cyklu na te praktyki i ćwiczenia, które leczą i równoważą zaniedbane części ciała i umysłu, w tym zaburzenia psychosomatyczne. Sama płynność tygodniowego ćwiczenia dla czakr w sposób naturalny zwróci twoją uwagę na często pomijane części ciała. Dzięki tej terapii oczyszczania czakr udasz się w podróż przez swoje ciało, od stóp aż po sam czubek głowy.

czakry
Dowiedz się, jak aktywować i oczyścić czakry. Fot. Depositphotos

Już dziś zastosuj 7-dniową praktykę uzdrawiania energią. Dowiedz się, jakie czakry aktywować w poniedziałek, środę czy piątek

7-dniowa ścieżka czakr zaleca trzy dni jako najbardziej rozpalające i intensywne. Poniedziałek jest dniem czakry podstawy albo Dniem Ugruntowania. Środa będzie dniem splotu słonecznego albo Dniem Mocy. Z kolei piątek to dzień czakry gardła albo Dzień Ekspresji. To najlepsze dni na podejmowanie ważnych decyzji, definiowanie celów i większy wysiłek. Bardzo aktywni w ciągu tygodnia znajdą wystarczająco dużo możliwości na uspokojenie się. Dla tych bardziej biernych będą to dni przypominające o tym, by nadać większy priorytet swoim wizjom i marzeniom. Uznanie faktu, że czakry oferują trzy dni działania i cztery dni wartości o mniejszej „produktywności”, takich jak radość, emocje, intelekt czy duchowość, jest bardzo równoważące i zupełnie odmienne od zachodniej tradycji ciągłej pracy i stresu.

Dowiedz się, jak aktywować czakry.

Obudź moc energii drzemiącej w twoim wnętrzu!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ