Anielskie liczby dla początkujących

Podręcznik odczytania wiadomości od aniołów i korzyści z prowadzenia dziennika praktyk duchowych

  • ISBN: 978-83-8301-445-6;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 176;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
10
0

Czy często zauważasz powtarzające się wzory liczb?

Spoglądasz na zegar o tej samej porze każdego dnia i dostrzegasz 1:11, 13:13 lub 21:21. Przeglądasz media społecznościowe i w oczy rzucają ci się posty z liczbą polubień 1111, 1212? Na paragonie często widzisz kwoty takie jak 110,10 czy 222,22 zł? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że spotkałeś się z anielskimi liczbami. Choć może ci się to wydawać zbiegiem okoliczności, to takie nie jest. Kiedy powtarzające liczby pojawiają się w twoim życiu, Wszechświat za pomocą aniołów i duchowych przewodników wysyła ci wiadomość. W ten sposób zachęca cię, wspiera, ostrzega lub służy jakiemuś istotnemu celowi. 

Anielskie liczby – przekaz channelingowy od twoich duchowych przewodników

Liczby anielskie służą jako drogowskaz nie tylko w rozwoju duchowym, ale również przy podejmowaniu codziennych decyzji. Mogą mieć znaczenie, które obejmuje osobiste, społeczne i kulturowe zrozumienie. A także uniwersalnie zidentyfikowane znaczenia numerologii. Kiedy zaczniesz zwracać uwagę na ich obecność, wiadomości będą przychodzić częściej i staną się wyraźniejsze. Wszechświat nie może się doczekać, aby zapewnić ci pełne miłości wsparcie i wskazówki, jeśli tylko mu na to pozwolisz! Jak poprawnie zinterpretować anielskie liczby? Jakie jest znaczenie anielskich liczb? Na te i inne pytania odpowie Karen Frazier, medium i intuicyjna uzdrowicielka energetyczna, a także autorka bestsellerów, takich jak Alchemia – praktyczny przewodnik pracy z twoją energią czy Leksykon uzdrawiania kryształami

Poznaj znaczenie anielskich liczb 

W tej książce odkryje przed tobą podstawy angelologii. Dowiesz się, czym są liczby anielskie, gdzie się pojawiają i jak je rozpoznać. Autorka podpowie ci, jak odróżnić je od zbiegów okoliczności. Przede wszystkim jednak poznasz znaczenie anielskich liczb i dowiesz się, co kryje się za wiadomościami wysyłanymi przez duchowych przewodników. Zagłębiając się w szczegóły liczb i sekwencji nauczysz się je interpretować i wykorzystywać w codziennym życiu i poszerzeniu duchowości. Dzięki tej książce liczby anielskie, sekwencje i ciągi liczbowe nie będą miały przed tobą żadnych tajemnic! Z łatwością zinterpretujesz ciąg 1111, który reprezentuje wsparcie, gdy wchodzisz na nową ścieżkę. 

Anielskie liczby - poznaj ich znaczenie i interpretację
Ciąg znaków 1111 reprezentuje wsparcie, gdy wchodzisz na nową ścieżkę. Poznaj znaczenie innych anielskich liczb.

Jedyny taki dziennik, w którym możesz notować spostrzeżenia dotyczące anielskich liczb

Autorka zachęca również do obserwacji i analizy numerów anielskich. Z tego właśnie powodu na końcu książki zamieściła dziennik, w którym będziesz mógł zapisywać swoje spostrzeżenia, jako część twojej duchowej praktyki. Dzięki temu otrzymasz możliwość dostrojenia się do przesłań, które wspierają twój rozwój duchowy i służą najwyższemu dobru. Prowadzenie dziennika pomoże ci rozpoznać wzorce i zbadać twoje najgłębsze myśli, nadzieje, lęki i emocje. Zapisując każdą wiadomość, możesz spojrzeć wstecz na serię liczb anielskich, aby zobaczyć, czy pojawił się wzór lub jakaś ścieżka wiadomości. Na przykład, możesz spojrzeć wstecz na poprzednią liczbę anielską i sprawdzić, czy twoje początkowe wrażenia na jej temat zmieniły się po otrzymaniu dalszych wiadomości. To może poszerzyć twoją duchowość lub zapewnić znacznie głębszy wgląd niż można otrzymać w jednym momencie.

Anielskie liczby – praktyczne wskazówki jak wykorzystać je w codziennym życiu i rozwoju duchowym

POZNAJ ZNACZENIE ANIELSKICH LICZB. Zrozum, czym są liczby anielskie, co oznacza każda cyfra. Dowiedz się, skąd pochodzą i jak poznać ich cel w twoim życiu.

KORZYSTAJ Z LICZB ANIELSKICH. Wprowadź je do swojego życia. Pozwól przewodnikom duchowym cię prowadzić i wspierać w podejmowaniu codziennych decyzji.

ŚLEDŹ SWOJE SPOSTRZEŻENIA. W zamieszczonym w książce dzienniku możesz zapisywać swoje spostrzeżenia. Dzięki temu odkryjesz niewidoczne na pierwszy rzut oka wzorce i rozwiniesz nawyk rozpoznawania tych specjalnych wiadomości od Wszechświata.

ZAPISUJ SWOJE DOŚWIADCZENIA. Zastanów się nad myślami, emocjami i kontekstem otaczającym pojawienie się liczby, aby odkryć, co twoja anielska liczba chce ci przekazać.

Otwórz się na anielskie wsparcie!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ